Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne az ellen tenni, hogy a nöknek ne legyen ekkora elönyük a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy ez a kor ennyire a nöknek kedvez? Férfiként, ha normális vagy, nem nézel ki rosszul, átlagos a pozíciód, akkor kb sehol se vagy, és lehetetlen megfelelni a nök igényeinek. És ne gyertek nekem a bullshit szöveggel, hogy "rondavagyapafej", mert nincs így, meg "anöknemmindilyenek", mert nem mind ugyan, de NAGYRÉSZT ilyenek, és azt is unom hallani, hogy "teegyállatvagycsakaszexregndolszaszexnemminden", mert képmutató duma, és a férfiak agya állandóan a szexen jár, akár bevallják, akár nem, és szex nélkül nem lehet teljes életet élni. És egy átlag srácnak dögnehéz eljutnia oda, hogy akár csak esélye legyen arra, hogy kialakíthasson egy normális szexuális életet. Arról nem is beszélve, hogy párkapcsolat által fejlödik az ember, és válk felnötté. Ez jó esetben kamaszkorban el kéne, hogy kezdödjön, de aki nem a kosárcsapat kapitánya, az várhat a húszas éveiig, mire szóba állnak vele a nök, de még akkor is nagy szerencse kell hozzá. Miért? Miért ez az egyenlötlenség? Miért van, hogy egy lány annyi partnert szerez, ahányat akar? Miért kell ennek ilyen kicseszett nehéznek lennie fiúként?
2017. okt. 19. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
32%

Értékesítésből tudom hozni a legjobb hasonlatot. Ha nem hiszel abban, amit el akarsz adni, nem fog menni.

Ha nem hiszel magadban, nincs önbizalmad, az a legnagyobb hiba és ezért nincs normális nőd. Igenis egy átlagos pasi is tele élettel, humorral, önbizalommal tud szerezni átlag feletti nőt.

Pár dolog:

-Magyarországon sokkal több a nő, mint a férfi.

-Férfiaknál a vadászösztőn genetikailag be van kódolva. A nők pedig a "vadak", még szép hogy azt várják hogy valaki meghódítsa őket és igenis válogathatnak. Ez ilyen. Kár rinyálni.

-Az átlag nő tényleg elvan hónapokig szex nélkül... Aki nincs, az meg a könnyű nőcske és nem hiszem h ilyenre vágysz. Mi férfiak (én legalábbis már 3hét szexmentes időszakot nehezen viselek).

-Ami a legfontosabb. Különbözik mindenki és ez így van jól.

Ne általánosíts, mert azt a legkönnyebb és a nőkre ráhúzni a saját kudarcod, az a legkönnyebb.

2017. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

"Fel nem fogom ezt a rinyát komolyan. "


Gondolom nö vagy, és azért. Én sem értem pl ezt a mostani nöi rinyát a zaklatások körül, bár nem is volt még részem ilyenben. Erre mondják, hogy aki nem tud arabusul, az ne beszéljen arabusul.



"Pont ugyan annyi nő van párkapcsolatban mint férfi. Minimális eltérések lehetnek persze, mert vannak férfi-férfi meg nő-nő kapcsolatok, meg biztos van aki hármasban szereti, de ez az elenyésző százalék"



Egyrészt nem vagyok benne biztos, hogy ez igaz. Másrészt, ahogy elöttem is írták, nem a számok a lényeg, hanem az, hogy a férfi sokkal jobban akarja, mint a nö. Aki ezt se érti, azzal én nem tudok mit kezdeni.


". Te leírtad feketén-fehéren, hogy csak egy lyuk kell amit megdughatsz."



HOL ÍRTAM ÉN ILYET, TE OSTOBA BAROM? Hol?! Ne csak pofázz, mutasd meg! Hallucinálsz? Olvasd már el a ki....szott 25. válaszomat. Tedd oda a kis kezecskéd, futtasd végig rajta az ujjacskád, es olvasd el magadnak hangosan, sikerülni fog!


Ez valami külön állatfaj a gyk-n, ami mindig úgy forgatja ki a masik válaszát, hogy az jöjjön ki, hogy amaz morálisan alsóbbrendü. Mindenhol ezt látom. Ez a legócskább trükk, hogy valaki szóvá meri tenni, hogy neki hiányzik a rendszeres házasélet, és akkor elkezdi mindenki, hogy NAMOSTAZTÁNELÁRULTADMAGADTEMOCSKOSKANDISZNÓNEKEDCSAKASZEXSZÁMÍT". Az, hogy az a valaki amúgy a tenyerén hordta az eddigi barátnöit, meg kedveskedik nekik, az le van szarva magasról. A lényeg, hogy te elsüthesd ezt a dumát, hogy igenis hagyd meg a nöket a rendes férfiaknak, meg hogy mindig az jöjjön ki, hogy te vagy az erkölcsi maxima. Istenem, de utálom ezt a sok Szomszédokon nevelkedett, korlátolt panelproli hülyét, akik Magyarország gerincét alkotják. Bár lenne vitára meg önismeretre nevelés az iskolákban. A fél Trónok Harca erröl szól, hogy nem minden és mindenki az, aminek elsöre látszik.

2017. okt. 22. 13:07
 33/63 A kérdező kommentje:

"

-Magyarországon sokkal több a nö, mint a férfi"


Statisztikailag igen, de a többlet idöskorban jelentoezik. Eleve hárommillió nyugdíjas van az országban. Ez az érv egy tökéletesen felesleges kör, mert semmi relevanciája nincs az én korosztályomra nézve, ahol a legerösebb a verseny. Az a nötöbblet, amiröl írsz, a kendöt hordó vidéki nénik.

2017. okt. 22. 13:12
 34/63 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj kedves kérdező? Az hogy a párkapcsolattól várod a boldogságot. Ez gyönyörűen vissza fog ütni mikor lesz valakid. Hogy miért? Tökmindegy mert annyira bele vagy süppedve a f.sba, hogy a segíteni akarókat is elküldöd melegebb éghajlatra.

Hagyj fel a homoszeksuell sorozatokkal és filmekkel és kukkants ki a valóságba. Tetszeni fog.

2017. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

"Férfiaknál a vadászösztőn genetikailag be van kódolva. A nők pedig a "vadak", még szép hogy azt várják hogy valaki meghódítsa őket és igenis válogathatnak. "


Ez is teljesen oké, csak azt látom, hogy ez ma már nem müködik. Ez úgy lenne természetes, hogy a férfinak van ez az energiája, amivel meghódítja a nöt, és az energia kisül. Mint ahogy az adrenalintöbblet is felhasználásra kerül a vadászat során. De ez ma már a legtöbbünknél nincs így. Azok az erények, amiket gyerekkorban a fejünkbe vertek, és amik állítólag vonzók egy nö számára, semmit nem érnek a gyakorlatban. És még egyszer mondom, nem a magam nevében beszélek csak, általános jelenséget látok. A fiúknak nincs kulcsuk a nökhöz, akik úgy viselkednek, mint az élet gyöztesei. Mintha nem is lenne szükségük fiúkra. A fiúk feleslegesnek érzik magukat. Nincs kit meghódítani, mert a mai nök nem néznek fel szinte senkire. Vannak kivételek hagyományosabb koözösségekben, pl vallásos családoknál, vagy olyan családokban, ahol a lányok normális neveltetést kaptak,,és nem azt sajátították el, hogy ahogy kinö a mellük, ök lesznek a középiskola koronaékszerei, de a normális neveltetés is ritka, mint a fehér holló. Volt szerncsém ilyen lányhoz, azóta is az ö személyiségét tartom az etalonnak. De ez tényleg nagyon kevés. A lányok felsöbbrendüség-érzetével, igényeivel nem lehet lépést tartani. Én pl már odáig jutottam, hogy fizikailag nem izgulok fel egy nagyon jó nöre, mert már kódolva van bennem a kudarcélmény, belefáradtam az egeszbe, és csak a keserüséget érzem.


Azért teszem fel ezt a kérdést, mert azt érzem, hogy amit eddig lányként elég volt nyújtani, az ma túl van értékelve, egy fiú meg nemhogy nem elég úgy, ahogy van, hanem kb semmit nem csinálhat, hogy elég jó legyen, ha nem nyerö leosztást kapott. A nöknek jár minden alanyi jogon, látványosan nem is fejlödik sok csajnak az önképe. A fiúk meg frusztráltak. A legélesebb példa erre Japán. Nem véletlenül ott találták ki a szexrobotokat...

2017. okt. 22. 13:25
 36/63 anonim ***** válasza:

Még valami. Ha igazad van, 30évesen szaros érettségivel hogy volt 5évig egy diplomás nőm, aki után mindenki is megfordul (akit én hagytam el, mielőtt ebbe is bele állsz)? Hogy alakítok most egy kapcsolatot 26éves tanárnővel, aki magas, szép, okos és értelmes?

Válaszolj ezekre, ha annyira hiszel a saját igazadban, hogy mindenki más hülye.

2017. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

"Tudod mi a baj kedves kérdező? Az hogy a párkapcsolattól várod a boldogságot. "


Azt gondolom, hogy egy jó párkapcsolat, és a rendszeres szex adna annyi energiát, hogy tovább tudjak lépni az életben. Nekem ez az érvelés, amit írtál, kicsit olyan, mintha egy kiéheztetett rabnak azt mondanad, hogy "az a te bajod, hogy a kajától várod a boldogságot. Vedd észre a szépet az életben!" Bizonyos dolgokat az embernek meg kell kapnia, hogy ki tudjon teljesedni. Mint ahogy pl az a gyerek, akivel nem foglalkoznak a szülei, vagy aki neveli, is önképzavaros lesz.



"Hagyj fel a homoszeksuell sorozatokkal és filmekkel és kukkants ki a valóságba. "



Ez a téma hogy jön ide?


"Tetszeni fog"


Nem fog. A valóság szar. Erröl szól a kérdésem is. Az ember nem kapja meg, amire igazán vágyik. Kap valamit, amit dob a gép, aztán tanuljon meg élni vele, de senkit nem érdekel, hogy mi tenné boldoggá.


Én pl szívesen segítek embereknek, ha tudok. Meg mindig tartom a kapcsolatot a barátaimmal. Mégis azt látom, hogy amikor nekem kéne segïtség, senki nem ad. Ha nem írok a barátaimra egy hónapig, akkor 20-ból kettö ember lesz, aki visszaír. Az életben egyszerüen nem kapod vissza, amit beleteszel. Akkor minek csináljam? Miért ne inkább sorozatokat nézzek?

2017. okt. 22. 13:34
 38/63 A kérdező kommentje:
A kérdésedre az a válasz, hogy valszeg megtanultál csajozni, és nem vagy olyan szorongó alkat, mint én.
2017. okt. 22. 13:37
 39/63 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai fiatal férfiak el vannak nőiesedve. Csodálkozunk hogy a nőknek elvárásai vannak?

Neked nincsenek? Ha nincsenek, az baj.

Amondó vagyok, hogy a legtöbb nő úgy van vele, hogy ha már nem a szó klasszikus értelmében férfi, legalább tudjon felmutatni valamit. Amit meg kell férfiként jegyezni: egy nőnek nem elég csak a farkad... Valamiben ki kell tűnnöd, különben elveszel a sok férfi között a nő szemében.

Én pl szerelő, mester nélkül újítom fel a lakásom. A legtöbb nő elalél... hogy miért? Mert szemükben ez a klasszikus férfi. Noha mint írtam, csak szaros érettségim van, legalább valami...

Ki kell tűnni és nem szabad sopánkodni. Egyáltalán nem férfias.

2017. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

Megtanultam csajozni?! Kommunikáció az egész. Semmi ördöngősség nincs benne.

Szorongó magába forduló típus voltam mint te.

VISZONT beláttam hogy ez nem jó és változtattam rajta. Ez fontos. Te is képes vagy változni, csak először a szemléleteden kellene...

2017. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!