Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi negatív férfiember?

Figyelt kérdés
... amikor csajozni szó szerint annyira egyszerű, mint levegőt venni. Sose értettem azokat, akiknek gondjuk van a csajozással. Hogy csináljátok ezt, amiket állítotok ? Mit csináltok, hogyan viselkedtek amikor csajoztok ?

2017. okt. 30. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretem, amikor itt mutogatnak a másikra, meg általánosítanak, de nem kéne ilyen gyökér provokálós kérdést kiírni, van elég bajuk.
2017. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük, Troll Tomi!
2017. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
65%
Nyilvan nem jarnak lanyok koze, ezek a keptelen allitasok csak olyanoktol szarmazhatnak akik a negy fal kozott ulnek es ennyi. Neten szerintem nehezebb ismerkedni....
2017. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, tényleg így gondolom :D
2017. okt. 30. 18:12
 5/64 anonim ***** válasza:
60%
Jaj ne kezd mert mindjárt jön a duma hogy pénzes jóképű pasiként könnyű, mert a csajok csak arra buknak és a hasonló dumák. Amúgy meg azért vannak itt ilyen sokan mert nincs más dolguk, mint hogy itt éljék ki a frusztráltságuk.
2017. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
# 4 Szerintem is!
2017. okt. 30. 18:13
 7/64 anonim ***** válasza:
66%

Átlag csaj:

[link]


Aztán meg vannak lepődve, hogy nem jut nekik ilyen. Ennyi a magyarázat.

2017. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
# 7 Számomra ő ijesztő, jobban szeretem a valóságos nőket.
2017. okt. 30. 18:15
 9/64 anonim ***** válasza:
10%

Ez furcsa. Es magam sem ertem. De valahogy megtortentek a dolgok. Sose volt penzem, csoro vagyok, nem dolgozom....volt egy ket nagyon szegyenletes helyzetem. Pl lyukas zokniban felmenni a lanyhoz...na az szivas volt. De mindig sikerult szerezni valakit. Nagy szerelem lett mindig belole.

Most erzem azt....hogy totalisan kiegtem, nem akarok kapcsolatot, de a jovore tekintve, halvany lila gozom sincs, hogy lesz nekem legkozelebb kapcsolatom.

Hogy csinaltam annak idejen?

Hat ez kesz.....

2017. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
# 9 Szerintem úgy, hogy azt tetted ami jól esett és természetesnek tűnt számodra, hogy nőzöl. Nagyjából ennyi a nagy titok.
2017. okt. 30. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!