Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi negatív férfiember?

Figyelt kérdés
... amikor csajozni szó szerint annyira egyszerű, mint levegőt venni. Sose értettem azokat, akiknek gondjuk van a csajozással. Hogy csináljátok ezt, amiket állítotok ? Mit csináltok, hogyan viselkedtek amikor csajoztok ?

2017. okt. 30. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
77%
Milyen nők költenek 5 ezret egy randin? Komolyan mondom, én azért járok ide, amiért a Való Világot is néztem: nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek, mert a saját szememmel nem láttam még.
2017. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

# 40 Úgy hisztizel mint egy csaj :D

Amúgy ki beszélt komoly kapcsolatról ? Egy szóval sem mondtam soha. Nekem olyan csak egyszer jött össze, mert nagyon válogatós vagyok.


# 41: Valld be hogy élvezted és azért nézted :D

2017. okt. 30. 19:27
 43/64 anonim ***** válasza:
8%
Röhögtem rajta egy csomót, de akkor sem hiszem, hogy a valóságban vannak olyan emberek.
2017. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

Jo hogy hat annyi minden sza..r osszejott hogy mar ...fuuhhh mindegy.

Bar majd lehet te is igy fogsz mikor elersz egy kort es erzed hogy kell a komolykapcsolat....aztan ne felj jonnek majd ezek.

Aztan majd jossz ide hogy gyakorin az a fa..s jol leirta.....

2017. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
# 43 Vannak, de azért erősen rá is játszottak, ráadásul meg is mondták nekik hogy miként legyenek szánalmasak aznap. :D Azokban az emberekben az a legdurvább, hogy ország világ előtt vállalták hogy hülyét csinálnak magukból a semmiért...
2017. okt. 30. 19:36
 46/64 anonim ***** válasza:
11%

#41


Csak 2 ezret költ, ehhez jön a saját fogyasztás ami szintén és elvileg "kötelező" borravalót adni ami már majnem egy ötös...

2017. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
# 44 Biztos igazad van de azért életfelfogás kérdése is nagyban sok minden. Komoly kapcsolatot azért sem akarok egyelőre mert túl sok jó nő van a világban akivel még nem találkoztam :D
2017. okt. 30. 19:41
 48/64 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
# 48 Akkor minek válaszolsz ? :D
2017. okt. 30. 19:46
 50/64 anonim ***** válasza:
Valakinek könnyű v kinek nehéz és v ki leszarja mer jól elvan egyedül is.
2017. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!