Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi negatív férfiember?

Figyelt kérdés
... amikor csajozni szó szerint annyira egyszerű, mint levegőt venni. Sose értettem azokat, akiknek gondjuk van a csajozással. Hogy csináljátok ezt, amiket állítotok ? Mit csináltok, hogyan viselkedtek amikor csajoztok ?

2017. okt. 30. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
68%

Sokan gátlásosak,főleg fiatalabb korban,azért lehet ez.

A lányoknál fontos a magabiztosság,a nyugalom,a "tudodmitakarsz" érzés,a biztonság,humor,kedvesség,szeretet,vágy.

Mármint ezeket ha érzik,az nekik jó.

Fiatalabb koromban tizen,huszonévesen főleg az első 4 nem volt meg,nem is ment a csajozás.Később lassan megjöttek ezek,azóta nics gondom.

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mindössze annyi, hogy ahelyett, hogy megszólítanának egy lányt csak görcsösen várakoznak és mivel ez nyilván nem vezet eredményre frusztráltak, irigyek negatívak lesznek, tele egy rakás komplexussal.

Legtöbbjük nem is él semmilyen szociális életet, így még arra se adják meg az eyélyt, hogy esetleg egy nő kezdeményezzen. De ha be is toppana a szobájukba a hőn áhított álomnőjük, akkor is csak a problémájuk és lelki bajaik lenne a közös téma.

Persze az ő alternatív világukban a nők felszínessége, a hátrányos adottságaik és körülményeik és az összes párkapcsolatban élő férfi aki képes bemutatkozni a hibás.

Na, ezért.

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
79%
Ha értékes, szerethető embernek nevelek, akkor valóban könnyű. De mi van, ha nem olyan nevelést kapott, ezáltal egy roncs lett valaki felnőttkorára?
2017. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
70%

Én meg annyira jól tudok rajzolni, nekem egy portré olyan, mintha megvakarnám a valagam, nem értem, hogy miért nem tudnak egyesek rajzolni, amikor az ilyen egyszerű.

-.-

2017. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:

bocs.

jav.: *neveltek.

2017. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
65%

Nem is ez a legnagyobb baj. Hanem hogy el sem gondolkoznak a női véleményeken. Hiába szajkózod neki, hogy nem azért nem talál barátnőt mert alacsony, vagy mert a nőknek hatalmas elvárásaik vannak, vagy mert nm keres 300 fölött stb.. Hiába mondod nekik, hogy a nők nagy részét ezek egyáltalán nem érdeklik. Sajnos az önvizsgálat helyett csak erősítik egymás negatív tévképzeteit. Amikor pont hogy a női véleményeken kellene kicsit jobban elgondolkozni, hiszen a nők jobban meglátják akár pár mondatból is, hogy mi a baj a kérdezővel.

Sajnos az a baj, hogy hiába tesz fel bárki itt kérdést, ha már alapból tudja, hogy milyen választ akar, és csak a vele egyetértő válaszokkal foglalkozik, a többit végig sem gondolja. Alapból mi értelme van kiírni egy kérdést, ha már úgy is tudod a választ rá, és nem fogadsz el mást?

2017. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
18%

Csak azt felejted el mesélni a nagy sztorizgatásban, hogy eddigi csajaid:


Olányos Eszmeranda akit könnyebb volt átugrani, mint kikerülni és kedvenc témája a sok-sok török szappanopera


Özvegy Fekete Borika néni, több füle, mint foga és állandóan a finom farhátat faltátok és hallgathatad vele a Korda Gyuri lemezeket meg a Sas-kabarét.


Retkes Magdolna aki lehetett volna helyes lány is, de a dögletes hagymaszag ami körbelengte és a ökölnyi pattanásai kicsit rontottak a képen.


Gép Klára, akivel jól el lehetett dumálni, de totál frigid volt és azt hitte, hogy a misszonárius póz az olyan, hogy közben a Szentírásból idézgettek. Tetejébe úgy nézett ki, mint Jar-Jar Binks.


és végül Bányánszky Jolán néni, szép bajusszal, kilógó orrszőrrel, tripla tokával... és akkorákat fingott, mint a havasi kürt és még viccesnek is tartotta a dolgot. Vele sokat szexelhettél, ha meg tudtad szokni, hogy a fél lábad elnyeli...


Na, kérdező, hát inkább legyen nehéz, mint ez!

2017. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
26%

#26


Akkor ezek szerint semmilyen ellenérzést nem vált ki a nőből, ha első randim "bocsi, de csak sétálni fogunk, vagy a Szürke Bolha kávézóba megyünk és csak egyet ihatsz, mert többre nincs pénzem"


(Na jó, ilyenbe nem fogok kerülni már, de sokaknak "gáz", ha nem tudsz mindent fizetni és a számla sokszor eldöcög az ötezres irányába, ami persze kifizethető, ahhoz viszont kell egy jobb fizetés, jó nem háromszázezer, de azért nem is 100).

2017. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
52%

Ezekkel az emberekkel egy probléma van: az alapvető társadalmi normákat, kommunikációs formákat sem sajátították el. Aki barátokat tud szerezni, magabiztosan meg tud nyilvánulni, annak párja is lesz. Eleve a barátai is beleviszik a dologban, tudjátok, kapcsolati tőke, ha már egy piachoz hasonlítjátok a párkeresést. :)


22/N

2017. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

# 19 Ez szomorú és vicces is kicsit :D


# 21 Ebben lehet valami, csak nem értem, hogy miért, igaz nekem ezzel szerencsém volt, mert nekem sosem voltak gátlásaim. Igen, ezeket egyébként szeretik. Szerintem a pofátlanság és a gyerekes lazaság is sokszor imponál. Persze az elején mindig előadják, hogy jaj ők már komoly érett nők náluk ezzel semmire sem megyek, aztán mégis... :D


# 22 Ilyen is sok van igen. Túlkomplikálják sokan ezt az egészet, de teljesen felesleges.


# 23 Ez szomorú, ha ilyen történik, de ha belátja hogy roncs akkor azt is belátja, hogy csak tanulás kérdése, hogy változtatni tudjon.


# 27 Most lebuktam!!! Ezen jót nevettem... :DD

Amúgy nem ez a helyzet. Igazából rengeteg csajt ismerek most már, egész életemben ahogy új közegbe kerültem, mindig muszáj volt ismernem az összes csajt. Szóval sokat dumáltam velük aztán a többi történt magától. Már általánosban is ez volt, bár ott nyilván nem volt még szex. Szerintem a nők egyedül attól viszolyognak, akik félnek tőlük. Nekem meg simán tetszettek és semmilyen okot nem láttam arra soha hogy ennek kapcsán a közelükben legyek állandóan.

2017. okt. 30. 18:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!