Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi negatív férfiember?

Figyelt kérdés
... amikor csajozni szó szerint annyira egyszerű, mint levegőt venni. Sose értettem azokat, akiknek gondjuk van a csajozással. Hogy csináljátok ezt, amiket állítotok ? Mit csináltok, hogyan viselkedtek amikor csajoztok ?

2017. okt. 30. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
30 évesen már nem engedhetem meg a hibázás. Ketyeg az óra. Tehát vagy egyből összejön vagy hagyni kell francba.
2017. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Uh, régi kérdés, de alighanem tényleg trollkodás az egész. Kezdjük ezzel: a külsőm miatt én élőben nem ismerkedek (minek erőltessem, ami nem megy), csak interneten. Társkeresőn meg sose kapok választ. Ja igen, itt ki is fújt a sztori, mert úgy nehéz párt találni, ha a válaszszerzési (?) arányom 0%. Én meg azokat nem értettem sose, akik jóképűek, vagy legalábbis az átlagot felülről súrolják, és aztán hitetlenkednek, hogy mindenki más le van pattintva. (Nem, a személyiségemmel valszeg nincs probléma, mert ééérdekes módon barátnak mindig jó lennék. Amire meg nekem nincs szükségem, szóval olyankor szoktam elköszönni.)
2017. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

A negatív tapasztalatok miatt, Kérdező, semmi más oka nincs.

Csajozni valóban könnyű, mint a levegővétel, feltéve ha jóképű vagy, esetleg rengeteg pénzed van.

Ha nem vagy se jóképű, se pénzes, akkor a csajozás kb. annyira könnyű, mint a nullával való osztás. Annyira is érdemes megpróbálni.


"Jaj ne kezd mert mindjárt jön a duma hogy pénzes jóképű pasiként könnyű, mert a csajok csak arra buknak és a hasonló dumák. Amúgy meg azért vannak itt ilyen sokan mert nincs más dolguk, mint hogy itt éljék ki a frusztráltságuk."


Ettől vagy úgy odáig? Félsz, hogy igazat mondunk?

Jóképűként és pénzzel fényévekkel könnyebb a csajozás, aranyapám, attól, hogy nem egyezik a világnézeteddel, ez még tény marad. Majd ha azt látom, hogy az átlagpasas is akkora eséllyel talál barátnőt mint egy jóképű pénzes, akkor elhiszem, hogy igazad van. Addig viszont ez egy emeletes baromság.

Amúgy meg azért vagyunk ilyen sokan, mert még az átlagos, és átlag alatti lányok igényei is akkorák hogy a szomszédos galaxisokig elérnek, nemkell az Ordas, Turbó-ment akarok. A mínuszt pedig kaptad is.


"Persze az ő alternatív világukban a nők felszínessége, a hátrányos adottságaik és körülményeik és az összes párkapcsolatban élő férfi aki képes bemutatkozni a hibás."


Érdekes, én is azt tapasztalom, hogy a nők döntő többsége felszínes. Biztos én is párhuzamos univerzumban élek. Sőt, mindenki más is...

A mínuszt kaptad.

2018. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Utolsó tökéletesen leírtad, ment a zöld. És az a legjobb hogy egyesek tényleg komolyan gondolják hogy akinek 20 év után se jut senki az csak magának köszönheti. Ha nekem csak ezresem lenne annyi ahány csalódás, kudarc ért nőkkel kapcsolatban, akkor holnap már kopogtatnék a Ferrari-szalon ajtaján.
2018. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!