Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi negatív férfiember?

Figyelt kérdés
... amikor csajozni szó szerint annyira egyszerű, mint levegőt venni. Sose értettem azokat, akiknek gondjuk van a csajozással. Hogy csináljátok ezt, amiket állítotok ? Mit csináltok, hogyan viselkedtek amikor csajoztok ?

2017. okt. 30. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
68%

VIII.Edgar Vinegar

El se mennék olyan randira, ahol egy ezresnél többet költ rám a férfi. Igen, inkább menjünk el sétálni, ne valami puccos sz.r helyre, ahol beszélgetni sem tudunk normálisan...

2017. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

#29:

Ez így nem igaz.

Jó példa vagyok. A munkahelyen a férfikollégákkal jól elbeszélgetek, elhülyülök, de nőkhöz (a fiatalabbakhoz nem tudok szólni. Nem tudom, mit mondjak. A szia, régóta itt dolgozol? elég béna kezdés lenne).

2017. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
35%

#Harmincegy


Ritka kivétel, bár többen lennének ilyenek.

2017. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
7%
Bár én már most elkezdtem erre gyűjteni, hogy mikor eljön az ideje biztosan ne legyen baj a pénzzel.
2017. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
78%
Egyet értek veled. Nekem is voltak olyan barátaim akikkel a dumájuk miatt jöttem össze nem a külsejük miatt. Csak elkell adni magukat.
2017. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
12%

#Harmincöt


Az sem garantált siker, humorista haverom nem lenne ennyire mellőzve, ha ez elég lenne hozzá, mert eladni magát mindig jól tudta, soha nem is dolgozott, csak kidumálta magát, de annyira jól, hogy jelenleg az egyik városi étteremben ad humoresteket és amennyire tudom nagy sikere van.

2017. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

# 29 Így van :D


# 34 Mire vársz, mire gyűjtesz ? Semmi értelme, csak a saját idődet húzod.

Vannak pénzéhes szörnyetegek, de elég könnyű őket elkerülni, mert szerencsére elég ritkák. És nagyon hamar megmutatják a foguk fehérjét is, szóval még csak időt sem nagyon sokat kell rájuk vesztegetni. A legtöbb nő ugyan olyan átlag ember, mint bárki más és szerintem ezt nézitek be nagyon sokan.

2017. okt. 30. 19:02
 38/64 anonim ***** válasza:

Ui: az egyik valaszolo vagyok.

25 evesen eleg furcsa helyzetbe kerultem. Visszamennek az idoben...es varnek szuzen...kb 27-28 eves koromig.

Uhh de megbantam hogy belekezdtem a csajozasba, emberek.....

Áhhhhh...le a lejton.

Ugy cserelnek azzal aki itt “rinyal” hogy 20F vagyok es meg nem volt nom meg azzal is 25F vagyok es nem volt nom mar nem birom ongyi leszek stb.

Ha tudnatok hogy milyen szerencsesek vagytok!!!

Ahhhhhhhjjjjjj.......

Még nem vagytok elkesve....

Jol mondjak....nővel jön a baj. :D

2017. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
# 38 Csak akkor ha nem tudod őket kezelni és hagyod, hogy a fejedre nőjenek. De elárulok egy nagy titkot, egyszerűen néha közölni kell velük, hogy nem.
2017. okt. 30. 19:06
 40/64 anonim ***** válasza:
91%

Na latod....ezert nem jo egy kalap ala venni a dolgokat. Nem tudod mi volt...igy te leirod a szokasos kis alap sallangot...hogy igy meg ugy....de a hatterben a dolgok azok kovetkezmennyel jarnak.

Amit nem tudsz, vagy tudod, de mindegy is.

Jon meg kutyara....48 kerekes kamion :D

Van rosszabb is a magamynal. Es nem a “fejedre noves” a baj. Meg a “kezeld a not, iranyitsd, huzd meg a hatart stb”.

Ezt igy nem lehet, ha lehet akkor az nem jo kapcsolat.

Kozosen kell arra a bizonyos nevezore talalni, ha te igy elmondod magadnak, hogy “na en pesig mar nem engedek a 21-bol” abbor nem lesz semmi jo.

Ezt is ki kell tapasztalni meg megelni meg az elet majd megtanit ra, hogy kell kezelninegy kapcsolatot, hogy kell beosztani a penzt, hogy kell fizetni az alberletet, hogy kell felretenni kajara, meg munka is, meg a csalad is amikor bezavar a kapcsolatba, foleg ha nagy a tavolsag, meg csaladalapitas...mikor legyen, hogy legyen, ja de meg magunkat sem tudjuk fentartani, ja meg jogsi is kellene, ja meg gyujteni is, felretenni is, es a faradsag, munkanutan hullan hazaerve, akkor meg apoljatok a kapcsolatot, hogy ne egjen ki a tuz, mg azert bulizni is el kellene menni nem kicsim? Olyan reg voltunk, de igen, de, hogy? Munka, meg gyujtes meg stb stb stb.....meg figyelj a masikra figyelj a nodre/pasidra mert aztan vegul semlegesek lesztek egymas mellett mint ket robot....

Soroljam meg a felnott elet dolgait???

Es meg van keped azt mondani hogy ne hagyd a fejedre noni. Szanalmas vagy.

Chhöö...

2017. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!