Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
72%

Már hogyne tehetne??!?!?!


Ha van valami értelmes végzetsége/szakmája, akkor keressen normális munkahelyet, és egyböl nem ebbe a kategóriába fog tartozni. Ha nincs semmi tudása, akkor meg szerezzen sürgösen, hacsak nem elégedett ezzel a helyzettel!

2017. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:

Ezt gondolom:


[link]

2017. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Jó,tegyük fel hogy tanul egy szakmát,el is helyezkedik benne és keres havi százezret.Azzal már elégedett lennél?
2017. nov. 6. 11:34
 14/61 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön, hogy a havi 100ezer nem pénz. Abból, hogy tartja el magát.
2017. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is főleg a rendes munka hiánya a probléma. Nem közmunka, alkami, ilyen-olyan módon eltengődik, hanem egy normális stabil állás szerintem alap egy 30 éves pasinál. Más ha éppen vált, megszűnt az előző munkahelye, de azért ez se lehet sokáig kifogás.

Ha meg az ország azon részén él ahol tényleg ennyire rossz a helyzet hogy semmi munka, akkor meg váltson, költözzön, ha egyszer úgy sincs lakása, nője ami oda kötné. Én a dunántúlok élek, a gyárakban elég nagy a munkaerő-hiány, lakhatást, utazást is állják sok helyen csak jöjjenek már dolgozni. Szóval megoldást/munkát lehet találni, csak akarni kell.


Hogy nincs saját lakása nem zavar. Tekintve a jelenlegi árakat nagyobb csoda ha valaki tud venni, az meg főleg ha mindezt hitel nélkül tudja kivitelezni. Ha nincs félretett pénze az se kizáró ok, viszont ez problémás tud lenni idővel ha pl már a gyerekvállalás is szóba kerül. A korábbi barátnők hiánya fura lenne, de még az elmegy kategóriában van.


Viszont összességében én is úgy vagyok vele, hogy előbb a saját életét kéne rendbe tennie az illetőnek és nem a csajozásnak kéne a legfontosabbnak lennie. Kezdetnek egy rendes állás mindenképpen kéne és hogy valamennyit félre tudjon tenni. Ha nem is azért mert gyereket akar, vagy a barátnő miatt, hanem ha bármi gáz van jól jön a spórolt pénzt ahelyett hogy futni kéne hitelért vagy ismerősöktöl kunyerálni. Könnyebb úgy csajozni, hogy rendben van az élete, ő is jobban érezné magát ha nem ezen feszeng, hogy jaj mit szólnak a csajok. Én nem is tudnék úgy osmerkedni hogy közben semmi pénzem, állásom, idegileg ki is készítene.

2017. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:

" a havi 100ezer nem pénz. Abból, hogy tartja el magát.?"*

Elnézést, a macskaköröm lemaradt! :D

2017. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha a havi 100ezerböl tud magának normális lakást biztosítani (legalább is bérelni) és meg tud élni belöle (rendes kaja, rezsi, személyi higiénia, tisztességes és föleg tiszta öltözet), akkor meg lennék elégedeve vele.

Az egyetlen gond, hogy ezt eléggé kizártnak tartom, mert csak egy albérlet fizetése is már kimeríti ezt az összeget!

2017. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs neki? Ha mondjuk ápol valakit 24 órában akkor érthető. Mi a végzettsége?
2017. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem senki felett, de elkerülném. Ilyen embereket nem akarok magam mellett.
2017. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az elmúlt 10 évben nem csinált cart se. Olyan, mint egy nagy gyerek, akit pátyolgatni kell, és mindenre van kifogás.

Ez a mentalitás az, amiért szóba se állok ilyen alakkal.

2017. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!