Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

De ő nem nyer vele semmit. Csak szenvedne. Pont úgy, ahogy te szenvedsz magadtól.


Egy nő nem antidepresszáns.

2017. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nem túl jó perspektíva. Egy '30-as pasas jobb esetben, ha elég érett lelkileg, a saját korosztályánál próbálkozik, ott meg azért a családalapítás-gyerekvállalás már előtérbe kerül, vagy ha más nem, az összeköltözés és a közös háztartás. Ezt hogy lehet összehozni úgy, hogy az egyik fél kb. a mosolyát viszi bele a közösbe? Max. ha keresel magadnak egy überelfoglalt biznisznőcit, akinek a házicselédje leszel, de azt sem olyan könnyű kivitelezni.


Nem vagyok egy pénzéhes nőszemély, párom kevesebbet keres nálam, és az anyjával lakott, amikor megismertem. Ez még nekem nem volt probléma. De volt munkája. Ez nekem fontos, hogy van benne ennyi önállóság és ambíció, és nem az államot vagy a családját pumpolja. És igen, ezt ilyen formában szánalmasnak tartom, ha nincs rá jó oka (pl. durván testi fogyatékos vagy ápolja a beteg szüleit, vagy csak átmenetileg, rövid ideje munkanélküli, aktívan keres munkát és pénze is csak azért nincs, mert épp hirtelen nagyobb szükséges kiadásai voltak), és főleg ha még utána azon bőg, hogy nincs nő, aki ehhez jó pofát vág.

2017. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%

A kommentjeidre meg...


Egy egészséges nő egészséges férfit akar maga mellé. Most bocsi, én egy kapcsolatot szeretnék, nem szociális munkásnak menni.

2017. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a biológiát nézve, fajfenntartás szempontjából mennyire jó ez a férfi? Semennyire, szóval felesleges kérdés volt ez.
2017. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mikor a 22-23 éves lány, egyetemista csoporttársaimba több ambíció szorult, mint egy 30 éves felnőttbe, akkor ja, az elég vágyölő :D
2017. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar, hogy nincs lakása. Nekem sincs például. Félretett pénz sem feltétel, de egy olyan munkahely amivel megkeres annyi pénzt, hogy egyedül fenntartsa magát az már igen.
2017. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
90%

21 éves lányként válaszolok, aki hamarosan megkapja a mérnöki diplomáját, de már az egyetemi évei alatt is dolgozott, és különköltözött a szüleitől.

Én úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés vagyok azzal, hogy a szüleim biztosították nekem a hátszelet, anyagi téren is és már kislánykorom óta kondicionáltak a tanulásra, az aktivitásra, a lehetőségek kezelésére. Pontosan tudom, hogy emiatt kiváltáságos helyzetben vagyok és nem, nem ülök flegmán a trónusomon, ezért:


1. Minden ítélkezéstől mentesen megkérdezem a férfit, hogy miért nincs semmi egzisztenciája.

Erre négy válaszlehetőséget adhat:

A) olyan dolgokat sorolhat fel, amelyek önhibáján kívül hozták ebbe a szituációba

B) olyan dogokat sorolhat fel, amelyek saját hibájából fakadóan hozták ebbe a helyzetbe

C) vegyesen közrejátszottak saját és külső tényezőkből eredő hibák (erre a legmagasabb a sansz)

D) beállítja úgy, mintha önhibáján kívüli dolgok befolyásolták volna, miközben valójában ő a ludas (ferdítéssel, torzítással, egyes események elhallgatásávam, utólagos bemagyarázással, vagy a kognitív disszonancia révén - ezeket tudatosan és tudattalanul is használhatja, főleg ha nyomás alatt van, mert nagyon tetszeni akar nekem)

Igazából a látszat ellenére valójában a A) a legrosszabb, mert az emberi méltóságán így nem esik csorba, de azt jelenti, hogy az élete teljesen kifolyt a kezei közül, mint egy marék homok lepereg az ujjai között, semmilyen szabályozás nincs önmaga felett, kizárólag külső tényezők befolyásolják, csak a jószerencsén múlik a sorsa. Kb. csak hánykolódik az életben. Az összes többi reakció esetén megkérdezném:

2. Tudsz valami tenni magadért, hogy változtass?

Válaszlehetőségek:

A) Nyitottság, tervezés, lehetőségek keresése a "zord körülmények ellenére"

B) Elzárkózás, mások hibáztatása, lehetőségek elutasítása, még arra sem veszi a fáradságot, hogy tájékozódjon.

Sajnos a B válasz a tipikus lúzer kategória, de nem szívesen használom ezt a kifejezést mert gúnyos, degradáló. A legtöbb ember nem feltétlenül lát jó ok-okozati összefüggést a kettő között, azt hiszi, hogy ha valaki lúzer, akkor sikertelen. Miközben az esetek java részében a sikertelenségből és kilátástalanságból adódó demotiváltság hozza létre a "lúzer" gondolkodásmódot.

2017. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Tehát a többség azt mondja,hogy nem kezdene ilyennel,persze kényelmesebb egy olyan férfi mellett aki mellett nem kell küzdeni
2017. nov. 6. 17:01
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kényelmesebb. Ha én megdolgoztam azért, hogy jól éljek, nem kell olyan, aki visszahúz. Plusz egy ilyen férfiben nincs túl sok vonzó dolog, amiért megérné vele küzdeni. Itt csak egy ígéret van, hogy "hát de lehet, hogy motiváltabb lenne, ha lenne neki barátnője"... ami lehet full kamu is.
2017. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Egyedül is kényelmesebb, mint egy ilyen "férfival".
2017. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!