Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

,Én itt egy ördögi kört látok.Ha nem lesz munkája,pénze, nem lesz nője sem,viszont ha nem lesz nője nem lesz munkája és pénze sem mert nincs ami motiválja."

Semmi ördögi kör nincs.

Maga miatt kell tennie azért ,hogy jobb legyen.

''A pénznek nem kéne ,hogy köze legyen a párkapcsolatokhoz.''

Szeretetből nem élsz meg ,nem alapítasz családot.

Az ilyen embereknek akikről írsz felkéne nőniük az élethez. A hozáálásával van oriasi gond.

Nem szeretetszolgálat vagyok ,hogy ajnározzak valakit.

Nyilván ha a kapcsolatunk alatt anyagi gondjai lesznek ,akkor támogatom. De ha nem látom az akaratot ,akkor nem maradok mellette.

Nekem olyan férfi kell ,aki nagyjából rendben van lelkileg ,nő nélkül is nagyjábol kiegyensulyozott. Aki maga miatt halad.

Én eltartom magam és ezt elvárom a másiktol is.

Nálunk pl aki nem dolgozik ,az azért nem teszi mert munkakerülő.

Ilyen pasitol pl mit lehet várni.

Az ,hogy nem volt nöje ,azért zavar mert tapasztalatlan.

Valoszinű azért nem volt neki ,mert ilyen a hozáálása.

Le nem nézek én senkit.

Az ilyen tipusu embereket energia vampirnak tartom. Nem hiszem ,hogy tudnék velük haladni az életben. Inkább visza húznának az életbe.

Általában negativak és fusztráltak is ,ezaltal énis az lennek.

Boldog akarok lenni ,nem kinylodni. Nönek akar6 érezni magam a kapcsolatban és nem anyucinak.

Van párom szerencsere ,aki ugyan ugy boldogul mint én ,ugyan ugy tesz magáért.

N25

2017. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!