Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
38.: kényelmesebb azon háborogni, hogy más miért akar magának olyan párt, aki ott tart az életben, ahol ő is, mint dolgozni az életünkért és nem azt várni, hogy valakin felkapaszkodjunk
2017. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Mert akinek nincs semmije az csak azzal a szándékkal közeledhet egy nőhöz,hogy kihasználja?
2017. nov. 6. 17:21
 43/61 A kérdező kommentje:
Ti mit szólnátok ha tetszene nektek egy férfi és azt mondaná hogy majd ha fölértek az ő szintjére akkor lehet valami?
2017. nov. 6. 17:25
 44/61 anonim ***** válasza:

Csak az a nem mindegy, hogy mekkorák a szintkükönbségek. Jelenleg az általad felvázolt férfi semmit nem tud felmutatni. Én összejönnék nálam kevesebb egzisztenciával rendelkező férfival, ha van értékteremtő munkája és vágya, hogy fejlődjön, akkor az elég.

És minek küzdjek egy olyan férfiért aki magáért nem akar megküzdeni?

Nagyanyám mesélte még, hogy azért választotta nagyapámat, mert látta, hogy egy dolgos és rendes ember. Udvaroltak neki sokan, de neki az volt az elsődleges szempont, hogy szorgalmas férfi kerüljön mellé. A nők mióta világ a világ aktív, cselekvőképes férfiakhoz vonzódtak. Semmijük nem volt nagyiéknak, csak a tenni akarásuk és ebből egy hatalmas család és szép otthon sarjadzott. Ha egy férfiban nincs meg a tenni akarás, akkor nincs miből kiindulni.

2017. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak arról van szó, hogy pénzben lenyúlja a nőt hanem energiában is.
2017. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Tehát aki nem tud felmutatni semmit,az labdába sem rúghat nálatok
2017. nov. 6. 18:41
 47/61 anonim ***** válasza:

Nekem itt a belsővel van bajom. Nem az eredmenyekkel, de annál, aki ezt éveken át el tudja viselni (mert ne mondd nekem, hogy ezen nem lehetett volna/lehetne változtatni, ha nagyon akarnád) valami nagyon el van bászva.


Arról nem is beszélve, hogy én tudom, kikkel kell ismerkednem úgymond, és kiknek ütöm a szintjét szorgalomban, hozzáállásban, életszemléletben. És nem egy kapcsolattól várnék megmentést, hanem úgy mennék bele, hogy rendben vagyok és tudok adni a másik életébe értéket, és valami tiszteletre méltót, ha már ő is keményen igyekszik. Megérdemli, hogy olyan párja legyen, ha ennyi energiát ölt ő maga is az ilyen dolgokba. Illetve lehet, hogy próbálkoznék olyannal, aki engem is felülmúl (bár én piszoknagy sztahanovista tudok lenni, de azért van egy határ, ahol nekem sem éri meg a stressz meg a pörgés), de szemem sem rebbenne, ha visszautasítana, mert teljesen jogos lenne.


Amúgy bocsánat, de elég önző vagy. Neked legyen jó, mi? És a nő kire néz fel, meg ki tartja benne a lelket? Ki mutatja meg neki a szar napjain, hogy egyedül is mennyi mindenre képes lehet? Nekem nagy mázli, hogy folyamatosan ezt adták a szüleim felém, de ettől függetlenül ilyen párra is vágyom. Ez számomra az érték és az, ami motivál. Gond nem kell a nyakamba, akinek az egyetlen funkciója az élő vibrátor és a szeretgetés. Mindkettő az alapok alapja egy kapcsolatban, én meg úgy érzem, ennél többet tettem az életemben, hogy csak ennyit kapjak.

2017. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Szerintem az anyagiaknak nem lenne szabad köze lennie a párkapcsolathoz
2017. nov. 6. 20:31
 49/61 A kérdező kommentje:
És a magányos,nincstelen férfiakban ki tartja a lelket?Az édesanyjuk?
2017. nov. 6. 20:36
 50/61 anonim ***** válasza:
69%
Értsd már meg, hogy itt nem elsősorban az anyagiakról van szó! Nem tudom már hány nő próbálta neked elmagyarázni, de akkor sem érted. Figyelj, ha ennyire nem megy, akkor járj pszichológushoz és önismereti csoportokba. Az való neked. Ők tartják benned a lelket, azért fizeted őket. Ne egy szerencsétlen nőn energiavámpíroskodj. Nem éppen férfias. 42F
2017. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!