Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy mit csinált az elmúlt 10, de inkább 15 évben? Mert hogy engem már 1 év után marhára nyomasztana, hogy nem vagyok hatékony az életemben, és hogy ha nem is keresek épp, nem abba az irányba haladok, amerre kellene. Az meg pláne kétségbeejtő és/vagy szomorú, ha valaki nem képes kitalálni, hogy merre az arra.


Nem ítélkezem, mert nem tudom, milyen utat tett meg addig, amíg ennyi idős korára ide jutott el. De minden gúnyt félretéve nagyon érdekelne, mi zajlik le a fejében a tagadás és az állapot tudatosításának kikerülése mellett.

2017. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Én itt egy ördögi kört látok.Ha nem lesz munkája,pénze, nem lesz nője sem,viszont ha nem lesz nője nem lesz munkája és pénze sem mert nincs ami motiválja.
2017. nov. 6. 12:58
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, bocs, de ha egy férfit csak a barátnője motiválna munkára, az nem férfi. Egy mama kell neki, nem barátnő. Veszett fejsze nyele az egész.


Esetleg találhat magának egy lelkisérült nőt, akinek az a stikkje, hogy istápoljon egy 30 éves óvodást, aztán együtt lúzerkednek majd az életben.

2017. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Például alkalmi munkákból élt,vagy keveset keresett nem tudott félretenni,elvesztette a munkahelyét és ezért 10 év alatt sem jutott egyről a kettőre
2017. nov. 6. 13:07
 25/61 anonim ***** válasza:
76%
Ha őt a pina motiválja, soha a büdös életben nem lesz semmije. Önmaga miatt miért nem csinál semmit? Ha önmaga szerint ő egyedül kevés ahhoz, hogy normálisan bánjon önmagával, hogy merészeli ezt mástól elvárni?
2017. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Nekem például van munkám de lakást én se tudnék venni legfeljebb ha hitelt vennék föl
2017. nov. 6. 13:10
 27/61 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nem vagyunk egyformák.Vannak akik elhagyják magukat,feladják.Nekik nőre lenne szükségük akik felrázzák őket.Viszont a nők nem foglalkoznak velük így hogy se munkájuk se pénzük és még depressziósak is
2017. nov. 6. 13:14
 28/61 anonim ***** válasza:
79%

Én szívesen motiválok bárkit, de olyan emberrel nem állnék le semmi szín alatt kapcsolat szempontból, aki nem képes irányítani az életét. Nekem azt látnom kell, hogy az illető hatékonyan bánik az életével, az anyagiakkal, képes önfenntartásra és megvalósítani a céljait. Az anyja csak a saját gyerekemnek leszek, a terapeutája meg legfőképpen senkinek.


A másik, arra nincs kifogás, hogy valaki 10-15 év alatt nem vette magát észre. Mióta elkezdtem a lakásprojektet és rakok félre rendszeresebben, pontosan tudom, hogy hogyan megy egy önálló élet összefésülése. És mivel végzettségem nincs, illetve van, de alulképzett vagyok még versenyképes fizetésre, folyamatosan vadászom a helyeket, ahol jobban fizetnek, folyamatosan számolom, hogy mikor hol kell tartanom, melyik papírom mikorra szerzem meg, és mikortól tudok többet félretenni. Akiben nincs semmi hajlam stratégiai élettervezésre, az engem csak hátráltat, merthogy mellettem szó sem lesz arról, hogy mindent csak én tartok egyben és nélkülem nem képes a másik megpörgetni a dolgokat, az biztos. És egyszer én is leszek gyesen, lehet, hogy beteg is, stb... Arról nem is beszélve, hogy a gyerekem ne ilyen apamintáról vegyen példát, mert én szégyellem magam.

2017. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Pedig ha annak ellenére összejönnél vele,hogy ilyen helyzetben van,azzal sokat segítenél.Talán máshogy látná az életet onnantól kezdve
2017. nov. 6. 13:27
 30/61 A kérdező kommentje:
Például én is kiegyensúlyozottabb lennék,ha lenne egy barátnőm és talán nem lennék ilyen pesszimista
2017. nov. 6. 13:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!