Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul tettem, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés

Nemrég egy társkereső oldalon megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus volt már az elejétől, és korban is passzol hozzám, alig fél évvel fiatalabb. Elsőre közös volt a szimpátia, jól alakult minden, napokon keresztül beszélgettünk egymással. Már egy randit is lebeszéltünk.


Aztán jött a nagy kérdés, hogy mikor voltam utoljára kapcsolatban. Vettem egy nagy levegőt, és bevallottam az igazságot, hogy még nem volt barátnőm. Ezután teljesen megváltozott a lány hozzáállása, abszolút elutasító lett velem. Azt mondta, hogy túl sokat edzek és dolgozok, és az életembe nem fér bele egy olyan lány, mint ő, mert neki heti egy találka nem elég, ő komolyabb kapcsolatra vágyik. Én megmondtam neki, hogy én nem kalandot keresek, hanem társat, erre ő visszavágott, hogy először éljem ki magam, keressek fiatalabb lányokat, aztán akarjak csak komoly kapcsolatot.


Én gondolom, hogy ez a "túl sok edzés és munka" duma csak kifogás volt, és valójában csak nem akar egy tapasztalatlan sráccal együtt lenni. Gondolkodtam azon, hogy hazudnom kellett volna, de őszintén, milyen egy olyan kapcsolat, ami hazugságra épül? Mit gondoltok, hibáztam?


28/F



2017. dec. 7. 20:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hibáztál. Jól tetted hogy őszinte voltál. Valószínűleg az volt a problémája hogy a fejében valami olyasmi él hogyha nem voltam x csajjal akkor nem élted ki magad és majd mellette fogod stb...én is összefutottam ilyen fiúkkal/férfiakkal akik a fejemhez vágták hogy nem éltem még ki magam, ne akarjak komolyat stb. Hülyeség.
2017. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted, hogy őszinte voltál. Ne bánd meg és mindig maradj ilyen az emberekkel, mert ez nagy érték a mai világban. A tapasztalatlanságodat ne szégyeld. Az csak pozitív tulajdonság, hogy nem fekszel le akárkivel. :) És ez nagyon jó dolog! Miért alakult így, hogy nem volt még párod?
2017. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Jól tetted, hogy őszinte voltál. Az őszinteség egy jó szűrő is egyben, bár most biztos fáj neked a visszautasítás, de inkább örülj, hogy megszabadultál már az elején egy ilyen gyerekes hozzáállású nőtől.

Annyira szánalmas egyébként, hogy nem azt mondta, hogy te nem férnél bele az ő életébe, hanem ő nem férne bele a tiédbe. Na ilyet se nagyon hallottam még, elég érdekes.

Legyél őszinte szerintem továbbra is. Mi az oka egyébként, hogy nem volt még párkapcsolatod? Persze csak ha nem vagyok indiszkrét (privátban is írhatod ha ide nem akarod)

N

2017. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egész életemben túlsúllyal küzdöttem, és sajnos így önbizalom hiányos lettem, ápolatlan és zárkózott. Nem tudtam elfogadni önmagamat. Tavaly nyáron életmódot váltottam, és egy személyi edző segítségével sikerült drasztikusan átalakítani a testemet. Ez kb.: idén tavaszig tartott, azóta próbálkozok az ismerkedéssel, eddig sajnos nem túl sok sikerrel, ugye a tapasztalatlanság sajnos sokszor befigyel.
2017. dec. 7. 21:01
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kiderült még az elején, hogy nem egymáshoz valók vagytok. Én pont olyan férfit keresek, aki nem sok nővel volt vagy egyel sem, mert azok szerintem jobban megbízhatók. Szóval tényleg ne szégyeld magad a tapasztalatlanságodért. Vannak olyan férfiak, akik hiába feküdtek le sok nővel, nem tudnak vagy nem is akarnak jól bánni a nőkkel az ágyban. Ehhez érzékenység, szerelem, türelem és odaadás kell. Ezeken múlik leginkább, hogy valaki mit képes adni a másiknak az ágyban. Ne sajnáld ezt a lányt, mert nem èrdemelt meg Téged!
2017. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismerésem a kemény munkádért! Tapasztalatnak ez a mostani eset is jó volt, aztán ahogy beszélgetsz még lányokkal, nőkkel, akar online, akár személyesen, egyre jobban ráérzel majd. Hajrá! :)

#3

2017. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem, csak annyit tudok hozzászólni!
2017. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad őszintének lenni, ezt már megtanultam. Amikor egy nő őszinteséget kér, az csapda. Lehet tudat alatt alakul ki ez bennük, de csapda. Csak bizonyos dolgokban lehetsz őszinte, ez viszont nem az. El kell terelni a témát, és ha nagyon nem megy, akkor valami körülbelül átlagosat mondani, minél homályosabban fogalmazva, hogy később még alakíthasd adolgot.
2017. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, itt most verik a válladat, de ha barátnőt szeretnél, akkor igenis hallgass arról, hogy nem volt még csajod. A nők írtoznak a gondolattól, hogy olyan férfival legyenek, aki nem kell a többi nőnek, márpedig ha még nem volt barátnőd, tudat alatt nem tud másra gondolni.
2017. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Most akkor mégiscsak hazudjak erről legközelebb? Teljesen össze vagyok zavarodva...
2017. dec. 7. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!