Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul tettem, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés

Nemrég egy társkereső oldalon megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus volt már az elejétől, és korban is passzol hozzám, alig fél évvel fiatalabb. Elsőre közös volt a szimpátia, jól alakult minden, napokon keresztül beszélgettünk egymással. Már egy randit is lebeszéltünk.


Aztán jött a nagy kérdés, hogy mikor voltam utoljára kapcsolatban. Vettem egy nagy levegőt, és bevallottam az igazságot, hogy még nem volt barátnőm. Ezután teljesen megváltozott a lány hozzáállása, abszolút elutasító lett velem. Azt mondta, hogy túl sokat edzek és dolgozok, és az életembe nem fér bele egy olyan lány, mint ő, mert neki heti egy találka nem elég, ő komolyabb kapcsolatra vágyik. Én megmondtam neki, hogy én nem kalandot keresek, hanem társat, erre ő visszavágott, hogy először éljem ki magam, keressek fiatalabb lányokat, aztán akarjak csak komoly kapcsolatot.


Én gondolom, hogy ez a "túl sok edzés és munka" duma csak kifogás volt, és valójában csak nem akar egy tapasztalatlan sráccal együtt lenni. Gondolkodtam azon, hogy hazudnom kellett volna, de őszintén, milyen egy olyan kapcsolat, ami hazugságra épül? Mit gondoltok, hibáztam?


28/F



2017. dec. 7. 20:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Pattintsd le ezt a választ.. mondd, hogy régen, meg nem vagy túl tapasztalt. Később lehet ezt finomítani, ismeretlenekre nem zúdítunk rá ilyesmit.
2017. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem azt mondtam, hogy hazudj, hanem hogy hallgass erről. Ne rontsd az esélyeidet, a nők egyáltalában nem értékelik az őszinteséget, ezt most már megtapasztaltad.
2017. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

Velem ugyanaz a helyzet, mint veled, csak nőben. Ha keresnék kapcsolatot, és a pasi behazudná, hogy volt valakivel, aztán kiderül, hogy nem, úgy érezném, hogy olyannal szexeltem, akivel nem akartam volna. És nem érdekel, ha valaki szűz, mivel én is az vagyok, az zavar, hogy ha egy dologban hazudik, másban is fog.


Tehát ha mondjuk olyanról hazudnál, hogy meghaltak a szüleid, aztán kiderül, hogy mégse, vagy fordítva, akkor is úgy érezném, hogy valaki akaratom ellenére szexelt velem.

2017. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Elmagyaráztad neki, hogy miért nem volt még barátnőd?
2017. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Persze, tudott az átalakulásról, mutattam neki képeket is a folyamatról, ugye havonta kellett képeket készítenem, h az edzővel nyomon tudjuk követni a változást. A saját bevallása szerint még imponált is neki a dolog, de aztán a már említett "párkapcsolatos" beszélgetés után inkább ignorálta.
2017. dec. 7. 22:23
 16/37 anonim ***** válasza:
Szerintem se hazudj, csak próbáld egy poénnal elkenni a választ és témát váltani.
2017. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

1:1-ben így jártam, csak a csaj még szivatott egy hónapig minimum. Nem is a tapasztalatlanságom miatt szeretett ki, hanem mert rájött "nem engem keresett"... de azért kiszedtem belőle, hogy ez is belejátszott, hogy nem voltam még lánnyal.

Elmúlt a kémia.


Aztán a következőnek hazudtam. Nem vált be ez sem. Nem tudtam akkor még "kamuzni"

Akkor fordult a kocka, amikor vettem a bátorságot és elmentem prostihoz. Végre elvesztettem. Végre eltűnt rólam ez a csúnya heg, amit szüzességnek hívnak.

Gyakoroltam a fedősztorit és elhatároztam, hogy dugják fel az őszinteségüket. Lesznek titkaim amiket megtartok. Addig gyakoroltam magamban a szöveget, amíg én is elhittem. A következő ismerkedéskor már hazudnom sem kellett :) egy lánnyal vesztettem el, régen volt. Pont. Igaz? Igen. Fizettem érte? Igen...de azt már nem teszem hozzá :)

Ezt sokkal hitelesebben adtam elő már, mint a másik sztorit. Rájöttem így minden sokkal egyszerűbb. Azt kell mondani néha amit a nők szeretnének hallani :)


Ez volt pár éve, azóta szép lassan megváltoztak a dolgok, ezerszer könnyebben tudok a nőkkel is beszélni, nem szűzként. Randizást is gyakoroltam, már rutinból megy.

Nem hazudozok amúgy, csak nem fogok semmi olyat elmondani amiről tudom, hogy beleszaladok a tőrbe.


Hidd el a nők egy elég nagy része így gondolkozik mint a te és az én példádban. Ha itt meséznek is róla, valójában ugyan úgy kiszeretnek gyakran ilyen baromságok miatt. Ha 28 évesen nem kellettél senkinek, egyből beindulnak a kerekek, vajon mi a gond vele... velem is ilyen lesz majd? Stb...


Jobban jársz ha rögtön elpusztítod a szüzesség kórt, ami beteggé tesz... majd szépen lassan a gyógyulás útjára lépsz. Ez jó tanulólecke volt.

Őszinteség veszélyes játék, nagyon ráfaraghatsz vele... ez itt a csatamező, tele aknákkal. Nem egy romantikus film.

2017. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
48%

Ja es még egy tipp, társkeresőn tilos ilyenekről beszélni online. Nekem az a taktikám, hogy 3 napig vagy max egy hétig dumálok vele, de csak alap dolgokról, hogy képben legyen és fenntartsam az érdeklődését.

Ha kialakult valami, egyből elhívom randizni. Ha vakvágányra jut akkor törlöm.


Te azt hiszed a nők a Tinderen nem 10 pasival csetelnek egyszerre? Ne reménykedj...

Ez csak egy lány volt, ebből kell lepörgetni 10-et, 100-at! Ez egy húspiac, egy daráló, ahol a felszínesség az úr.

Simán egy rossz mondat miatt dob a francba, mint egy szaros pelenkát, mert ír neki 5 másik srác.


Légy te is ilyen. Menj a mennyiségre, és játsz a statisztikára. Ez matek az egész.

1000 lányból 100 match, ebből visszaír jobb esetben 20. 20-ból 15-el megakad az egész... marad 5, akivel élő randi is összejön. Ebből 3 esetben többé nem találkoztok. Kettő, KETTŐ esetben akár lehet több randi, végül marad egy akivel lehet is valami hosszabb távon.

Ha nem jön be, jön a következő 1000-es pakk.


Mondom, ez egy húsfeldolgozó üzem. Bejönnek a báránykák, kijön a csomagolt darált hús, valaki megsüti, es jót vacsorázol belőle :D


Na ez a társkeresés dióhéjban. (Nyersen fogalmazva...)

2017. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
58%
17-18 undorító vagy, gratulálhatsz magadnak, taps.
2017. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Netes ismerkedésnél ne mondd ezt el. Nem ismer még annyira, hiába "beszélgettek", nem érez irántad fizikai vonzalmat, érzelem sincs és evvel egy tapasztalt nőt elriasztasz. Nem ismeritek egymást, ezért azonnal kombinálni fog, hogy mi nincs rendben veled, az összes sztereotípiát végig zongorázza fejben, hogy kicsi neked, 1 percig se fogod bírni...stb. Mivel még nincs köztetek semmi, a nők jó része le fog pattintani emiatt. Ne hazudj, tereld el a témát, valami vicceset írj erre stb.

Ezzel kíváncsivá teszed és még inkább találkozni akar majd veled. Ha élőben találkoztok, és úgy is tetszel neki, testileg is vonzódik hozzád, akkor már nem gond ezt a témát bedobni, mert így azért kisebb az esélye, hogy menekülőre fogja.

2017. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!