Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul tettem, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés

Nemrég egy társkereső oldalon megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus volt már az elejétől, és korban is passzol hozzám, alig fél évvel fiatalabb. Elsőre közös volt a szimpátia, jól alakult minden, napokon keresztül beszélgettünk egymással. Már egy randit is lebeszéltünk.


Aztán jött a nagy kérdés, hogy mikor voltam utoljára kapcsolatban. Vettem egy nagy levegőt, és bevallottam az igazságot, hogy még nem volt barátnőm. Ezután teljesen megváltozott a lány hozzáállása, abszolút elutasító lett velem. Azt mondta, hogy túl sokat edzek és dolgozok, és az életembe nem fér bele egy olyan lány, mint ő, mert neki heti egy találka nem elég, ő komolyabb kapcsolatra vágyik. Én megmondtam neki, hogy én nem kalandot keresek, hanem társat, erre ő visszavágott, hogy először éljem ki magam, keressek fiatalabb lányokat, aztán akarjak csak komoly kapcsolatot.


Én gondolom, hogy ez a "túl sok edzés és munka" duma csak kifogás volt, és valójában csak nem akar egy tapasztalatlan sráccal együtt lenni. Gondolkodtam azon, hogy hazudnom kellett volna, de őszintén, milyen egy olyan kapcsolat, ami hazugságra épül? Mit gondoltok, hibáztam?


28/F



2017. dec. 7. 20:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%

Jobb is,hogy megszabadultál tőle,mert ez egy gerinctelen pitsa,mondom nőként.

Ne ő döntse már el,neked mi a jó!

Ha amúgy szimpatikus lettél volna,nem léptem volna le csak emiatt.

2017. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, ez a egész hogy jött szóba. Én számtalan randin voltam már, soha nem beszéltem a múltamról. De ha rákérdeznek mégis, csak annyit mondj, hogy nincs lezáratlan ügyed nőkkel, és tessék, nem is hazudtál.


Amúgy hogy miért ilyenek a nők, azt még maguk sem értik. Előbb fognak összejönni veled, ha azt mondod, van még két másik csajod is, mintha azt mondanád, még nem voltál nővel.

2017. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudsz hazudni. Kiderul. Ha elobb nem, mikor bemutatod a csaladnak, es es teso, rokonok, haverok buktatnak le.

Nekem is gyanus, hogy vkinek 28 eves koraig nem volt kapcsolata. Ott valami nem stimmel.

2017. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

#19... lehet undorító vagyok, igen nyers a stílusom és őszinte. Látod már is probléma ha egy férfi keményen megmondja a dolgokat :D


Ne aggódj, kifelé tudom hogyan kell tálalni a dolgokat. Ráéreztem, megtanultam a nők nyelvén beszélni. Azóta ezerszer nagyobb sikerem van a nőknél, mint valaha korábbam "lúzer érzelmes" fiúként.


Nagy dolgokban sohasem hazudtam, nem csaltam meg senkit az azóta kialakult kapcsolataimban. Sőt egyéjszakásom sem volt, pedig a társkereső kb erről szól. Viszont rájöttem, hogy sok randit le kell játszani amíg kialakul egy valódi komoly kapcsolat. Erről szól az egész, nem?


Szerencsétlen kérdező kb abban a korszakban lehet mint én az elején, az első kudarcok után. Kb most bedobták borotvált kisbárányként, egy kiéheztetett patkányokkal teli gödörbe.


Tehát nem kell terelni, nem kell hazudni...

- Ez csak fugázi,...

- A fugázi olyan mint az át-átve...?

- Fugázi, káprázat, délibáb, tündérpor, nem létezik, hókuszpókusz, ezotéria, nincs a periódusos rendszerben...csak kibb..szott képzelet!4! :D

2017. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
61%

Lemaradt a link, kedvenc tanítómesterem:


[link]

2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
# 23 Őszintén leírtam, hogy eddig miért nem volt barátnőm. Ez van, a múltamat nem tudom megváltoztatni, hidd el, ha lenne rá mód, megtenném, de sajnos nem vagyok időutazó. Én próbálok teljes értékű emberként tekinteni magamra, és nem valami selejtként, de időközönként belebotlok ebbe a "valami nem stimmel vele" mantrába. Mintha dilis lennék vagy fogyatékos. Én tényleg próbálok változni és nem csak rinyálni/magamat sajnáltatni, de minden eltökéltségem ellenére/mellett nagyon demotiváló, hogy ez alapján ítélnek meg, és elkönyvelnek egy "félembernek".
2017. dec. 7. 23:25
 27/37 anonim ***** válasza:
68%

Jó de mit vártál? Ezek olyan dolgok amik csak rád tartoznak. Kellemetlen, múlt ez a te titkod...

Ki kell találnod valami mesét. Vagy vállald be a 40% kudarcot emiatt. Megéri?

Ezek csal randik, semmi több. Nem a feleséged. Egy lány az sokezerből.

Gyakorlatilag bármit beadhatsz. Csak egy profilkép meg egy bemutatkozás :D bitek az éterben.. akár egy szőrös hájas 50-es férfi is lehet.


Egyébként megsúgom, azzal jobb ha tisztában vagy, hogy ők sem fogjál kiteregetni a múltjukat neked. Egyébként te kíváncsi vagy hány pasival és hogyam feküdtek le?

Én baromira nem. Engem a szám sem érdekel. Ez a múlt. Ne mérgezze az exbarátokkal a kapcsolatunkat.

Ha kérdezi én egyszerűen elmondom, "volt pár barátnőm, egyszer voltam szerelmes is, na de hol is tartottunk? ". Egyébként ez már igaz is :)

Nagyon fontos pár év volt ez nekem tapasztalatszerzésként.

...de nem is volt egyszerű, míg eljutottam a Zen állapotba. Tudod hány ilyen idióta hülye pi...csát kellett beszenvedjek, mire összejött egy normális lány?

Viszont annyit tanultam belőle, hogy behoztam a 15 év lemaradást pár év alatt. Nem lehetetlen, de nagyon igyekezz!


Nem azt mondom prostizzál (bár nekem kétségtelen, hogy többet ért mint egy részeg egyéjszakás mondjuk...és már annyira leszartam az erkölcsi rágódást. Túk akartam esni a tűzkeresztségen) ...de sürgősen állj rá a dologra. Nagyot kell merni álmodni, mert 40 évesen is szűz maradsz.

2017. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, a nők viselkedésében ne keress logikát, minden esetben. Érzelmek, vágyak jönnek-mennek...sokszor mi se tudjuk mit akarunk. Azt akarjuk, ami elérhetetlen, ami pedig ott van az orrunk előtt, eldobjuk. Próbáld eszerint átértékelni az egészet. Tapasztalj, és jöhet a következő. A kimondott szó pedig ott marad, visszavonni nem tudod. Szerintem sok lány ismerősöm simán dobna ilyenért palit. Pedig oltári hülyeségnek tűnik, de mégis. inkább lelépnek a szararc rosszfiúkkal, akik vetítenek. csak mert csak és kész. Nincs logika.
2017. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
#28, egy percen belül meg fogod kapni a nőtársaidtól, hogy te igazából férfi vagy.
2017. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#28 szerintem te igazából férfi vagy.

N

2017. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!