Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul tettem, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy őszinte voltam?

Figyelt kérdés

Nemrég egy társkereső oldalon megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus volt már az elejétől, és korban is passzol hozzám, alig fél évvel fiatalabb. Elsőre közös volt a szimpátia, jól alakult minden, napokon keresztül beszélgettünk egymással. Már egy randit is lebeszéltünk.


Aztán jött a nagy kérdés, hogy mikor voltam utoljára kapcsolatban. Vettem egy nagy levegőt, és bevallottam az igazságot, hogy még nem volt barátnőm. Ezután teljesen megváltozott a lány hozzáállása, abszolút elutasító lett velem. Azt mondta, hogy túl sokat edzek és dolgozok, és az életembe nem fér bele egy olyan lány, mint ő, mert neki heti egy találka nem elég, ő komolyabb kapcsolatra vágyik. Én megmondtam neki, hogy én nem kalandot keresek, hanem társat, erre ő visszavágott, hogy először éljem ki magam, keressek fiatalabb lányokat, aztán akarjak csak komoly kapcsolatot.


Én gondolom, hogy ez a "túl sok edzés és munka" duma csak kifogás volt, és valójában csak nem akar egy tapasztalatlan sráccal együtt lenni. Gondolkodtam azon, hogy hazudnom kellett volna, de őszintén, milyen egy olyan kapcsolat, ami hazugságra épül? Mit gondoltok, hibáztam?


28/F



2017. dec. 7. 20:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Nézzétek itt mennyire szétszedték szerencsétlent :( összeszorult a szívem a kommentek olvasása után.

Ugyan ez a helyzet áll fent nálad is, csak 28 vagy, nem idősebb.


Ugyan úgy gondolkoznak a nők a felnőtt férfiakról, akinek nem volt hosszútávú kapcsolata... csak a 47 évest még alázni is élvezetesebb. Ő már nem számíthat érzelmekre/családra.


+ olvassátok végig, ahogy beszólnak érte, mert a munkájával, élete más területével foglalkozott... mennyire lenézett dolog. "Nem a diplomával fogsz együtt élni, nem ettől leszel férfi, hanem a kapcsolattól"


Na itt világosodtam meg, hogy jól gondolom amit gondolok. A halál f...szának kell őszintének lenni veletek, az már szent. Én megbizonyosodtam arról, hogy a múltam az enyém, megtanultam róla hazudni a szemetekbe. Akár évekkel később is.

Minden férfinak meg KELL tudnia a fugázit szemtől szemben. Ez mindennél fontosabb tudomány a nők meghódításához.

Félvállról kell venni az egész életet és a nőket is. Nincs olyan, hogy nagy ő, baromság.


Most még nem késő kérdező barátom. Innentől remélem tudod mi a feladat. Gyakorolni tükör előtt a fedősztoridat, addig amíg már mélyen belédivódik, mint a KGB ügynököknek. Nincs más lehetőség... ebben a felszínes világban, máshogy nem lehet boldogulni.

2017. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Rosszul linkeltem, első oldaltól olvassátok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
55%

Ja és még egy nagyon fontos de bíztató dolog számodra. Ezért a vérbe le fognak pontozni, de üsse kő...


Harminc éves leszel. Ereje teljében lévő férfi, kb ha karbantartod magad edzéssel, szellemi művelődéssel 40-ig majdhogynem egyre jobban fogsz kinézni. Van 10 éved ismerkedni, tapasztalni.

Én is ilyen korban jutottam el oda, hogy jó a munkám, jól is keresek és kezdek megérni.


Nem vagy elkésve a dologgal, a főnököm 43 és gyönyörű felesége van, teljesen jól néz ki a pasi még.


Kontrázva, a nőkkel mi történik 30 felett? Gondoljunk csak bele, meddig nagy a szájuk? 30 egy váltópont. A kor fejszéjének lesújtó haragja. Az első torokszorító rettegés, hogy nem találta meg még élete párját, gyermek nélkük fog megöregedni.

Akit 30 felett kidobtak, vagy nem kötötték be a fejét, táskabombaként ketyeg a biológiai órája. A szépség hanyatlik. Folyamatosan. Míg egy férfi egyre magasabb kiteljesedési szintre jut, egy 30 feletti gyönyörű nő akinek a szépség volt a mindene, az ereje, a játéka amit a férfiak hadával játszott.. hervad. Hervad mint egy virág.

A férfi pedig erősödik, délceg fenyőként gyantaillat aurával vonzza be a huszon éves fiatal lányokat. Meglátod majd... nem gondoltam volna, hogy nekem 30 éves pasiként mekkora sikerem lesz az olyan fiatalabb csajoknál, akik korábban megaláztak kb. Most kislibaként hülyítem őket.


Az érettebb nőkben meg ott a para... a félelem a ráncoktól, ezért sokkal kezesebb bárányok már. Sőt van pár jó nő, akik már túlvannak a bőrkabátos alfákon, és csalódásokon. Hidd el ők jobban díjazzák az értelmes célokat véghezvitt 30-as férfiakat. Lehet nincs George Clooney arcunk, de ha megadod nekik amit kell érzelmekben (persze csak adagolva, nehogy elszálljanak) akkor simán lehet barátnőd, feleséged és egy szép 10 férfiéved.

2017. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%

Rossz látni, hogy taktizására biztatnak, mint az 72%os idióta aki ahelyett, hogy kereset volna egy normális csajt inkább leragadt a libáknál és prostizott.

Figyelj kérdező, ha normális nőt akarsz légy őszinte. Tudod mi a pozitívum, hogy nem voltál még nővel? Több idióta csajt tudsz kiszűrni és több esélyed van arra, hogy egy jó harmonikus kapcsolatod legyen. Ne hallgass az olyan prolikra akik taktikázásra buzdítanak. Legyél önmagad, ne szégyenkezz, vállald fel az aki vagy, ettől leszel férfi, nem attól, hogy megjátszod a macsót, mindig azt mond, ami téged reflektál erre nincsenek semmilyen taktikák.

Most egy buta proli csajt fogtál ki, keress egy értelmiségibb csajt aki emberséges, szerethető és te kellesz neki nem az a megjátszott személyiség. Amúgy a férfiak is ugyanúgy bűnrészesek abban, hogy vannak ilyen ostoba, okoskodó nők és az a palimadàr válaszoló még asszisztál ehez.

2017. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

Tudhatnád, hogy ez független a proloságtól.


Sokszor a legintellektuálisabb, értelmiségi csajok voltak velem a legkegyetlenebbek.

Főleg a karrierista divatfeminista nők, akiknek sajátos, frusztrált gondolkozásmódja volt a férfiakról.


Egyébként a legkedvesebb lány akivel találkoztam, egy egyszerű székely zenészlány volt. Vele minden olyan más volt, mint az eddigi "értelmiségiekkel".

Ő igazán hálás volt mindenért, kár hogy elköltözött :(

Azóta alakul valami viszont egy félénkebb orvosis lánnyal. Ő normálisnak tűnik, és nem karrierista...bár kb heti egy találkozás fér bele mindkettőnknek. Honnan veszed, hogy összejöttem/megdugtam fiatal csajokat? Csak azt mondom, pl egy fesztiválon a kis taknyos 20-on éves pelyhesheréjű gyerekkekel szemben megalázóan nagyobb sikerem volt a fiatal csajoknál. Olyanoknál akik régen megalázva zavartak el, olyan "jó nők voltak".


Szóval teljesen mindegy az IQ, vagy a családi környezet, vagy bármi egyéb paraméter. Ha valaki makacsul előítéletes ugyan úgy kivág a francba a szűz jellem miatt, mint egy buta csaj. Sőt minél inkább okosabb, annál többet kombinál és gondolkozik, vajon miért is vagy még szűz.

2017. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Megnézed az életet, egy kusza hazugság halmaz. Utcán, boltban, munkahelyen, párkapcsolatban, stb. Aki nem csinálja, eléggé behal. A kiéléses dolgot, baromságnak tartom. Akik velem voltak fiatalok és sok nővel voltak, párkapcsolat, házasság alatt is keresték azokat a nőket, akikkel le lehet feküdni. A nők döntő többsége szereti, ha a pasi már sok nővel volt. Valószínű a tudat alatti rivalizálás a többi nővel. Sok nőtársamnak kellett, akkor én megpróbálom magamnak megszerezni.

Másik oldalról, ha azt mondod, régebben voltak kapcsolataid, az is kibukik. Mivel az első aktus, soha nem olyan, mint a századik. Ajánlom, gyakorold párszor prostival, hogy a kiszemelt nő megnyugodjon, tényleg voltál már nőkkel. Ezt, maguk a nők várják el.

2017. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem hibáztál, csak időben derült ki, hogy a csaj nagyon éretlen. Nem minden ő ilyen, ne izgulj és ne edd magad miatta, az őszinteség pedig nagy érték, ezután is alkalmazd. ;) Szerintem ehhez a mai agyatlan világban igen is bátorság kell.
2018. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!