Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt némely lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt némely lány, hogyha valaki esetleg 25 év felett nem volt nővel azzal csak gond van, kockázatos és tanítani kell?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nonszensz. Először meg kéne ismerni a másikat utána levonni valamit az egészből. Vannak olyan emberek akik inkább a minőséget keresik, de nem találtak még senkit. Ez van ez ellen nem lehet mit tenni. De előítéleteket gyártani és okoskodni, hogy velünk valami gáz van, azt jelenti, hogy átlagnál alacsonyabb lehet az intelligenciájuk, mert nem ilyen fekete-fehér az élet.

Arról nem tehetek, hogy hiába próbálok ismerkedni, nem akar semmi összejönni, de én nem szeretnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem lehetek boldog és folyton azt érezném, hogy nem tetszik a lány, nem esik jól a szemébe nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. Elhiszem, hogy sokaknak elég a punci és beérik sok tartalmatlan párkapcsolattal, de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? Szomorú, ha igen.

És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


2018. jan. 13. 10:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
29%

Úgyszintén idelinkelhetném azokat a kérdéseket is, ahol nemtudomhányan odasírják “Jaj, aki nekem tetszik, annak nem tetszem, és akinek én, az nekem nem”

Velejéig kivan osztva az a téma is.

2018. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként mondom, hogyha kb 10 (!) év alatt egyetlen lánnyal, később nővel sem volt kölcsönös érdeklődés, akkor veled van a probléma és nem kollektíve a női nemmel.


Egyébként a másokhoz való hasonlítgatás, vádaskodás, magyarázkodás, okolás stb kicsit sem szimpatikus dolog.

2018. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

#10 Nekem az a gondom, hogy egy szimpatikus lánnyal odáig se tudok nagyon eljutni, hogy magamról tudjak beszélni, mert vagy nem szól hozzám vagy nem érdeklődik felém vagy foglalt. Csak azt látom ezeken a forumokon, hogy mindenféle beteg embereknek állítják be az olyanokat, akik nem voltak még ebben szerencsések, persze erről én is tehetek valamennyire voltak olyan hibáim amikből nem tanultam, de nem csak én vagyok a hibás.

Amikor valaki okoskodva arról beszél, hogy neki ennyi meg annyi kapcsolata volt és ő mennyi mindent tud, akinek meg nem volt senkije az csak egy defektes, béna, lúzer lehet ilyenkor mindig ökölbe szorul a kezembe és szívesen arcon fejelném őket, ha férfi az illető, ha nő. Számomra az egy alap dolog, hogy rendelkeznünk kéne alap empátiával és nem úgy kéne hozzáállni, hogy mivel kilóg a sorból ezért belé kell rúgni egyet, mert micsoda egy szerencsétlenség.

Nem ez az egyetlen téma ami zavar engem pl. az a másik embertelenség is zavar, mikor azt állítják, hogy akinek nincs semmije az annyit is ér, mikor látjuk, hogy tehetségtelen alakok a semmiért gazdagodnak meg. Ezek után is van pofájuk azt állítani, hogy aki szegény az csak ő tehet róla. Az ilyen embertelenségekért nagyon feltudom kapni a vizet és mindig úgyérzem kéne egy igazságosabb rendszer, hogy akiknek embertelen véleményük van azokat lecsukassák.

2018. jan. 13. 11:04
 14/45 anonim ***** válasza:
80%

#12 es válaszomban leírtam, hogy veled van a gond, nem a nőkkel.

#13 hozzászólásodra reagálva:


Itt csak te okoskodsz és gyártasz elméleteket, hogy miért nem jön össze egy kapcsolat.


A válasz egyszerűen az, hogy alkalmatlan vagy rá. Nem azért mert eddig nem volt társad - az ugyanis a következménye. Érted? Nem az a probléma, hogy még nem volt társad.

Hanem az, hogy rosszindulatú, irigy ember vagy


Ahelyett hogy magadba néznél és fejlődnél a nőket és a nálad sikeresebb férfiakat okolod az egyedüllétedért.


És arcon fejelnéd őket. Mert te olyan kedves, rendes, intelligens, halk srác vagy, akit valamiért mégsem értenek meg a nők.


Ezért vagy beteg és defektes.

És ezért nem voltál még kapcsolatban 25 évesen.

És ezért sem lesz még további 25 év múlva sem.

2018. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem igazad van kérdező, de ne itt keress megerősítést. Keveset kapsz majd. Viszont bántást sokat. Neked az a bajod, hogy általánosítások 'áldozata' lettél. Mindenkit berakhatunk olyan kategóriába ami neki nem tetszik. Az itt fröcsögőket is. Nyilván olyan nőt szeretnél magad mellé, aki nem az általad leírt módon ítélkezik. Tehát a gyakorlatban mindegy neked, hogy mi a gonoszkodók véleménye, nem közülük választasz. Lépj túl a dolgon.
2018. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

#13 Nem vagy beteg ember, pusztán fennáll az esélye annak, hogy nem vagy alkalmas párkapcsolatra, ennyi. Ez nem betegsèg;).


Csak annyi a baj, hogy kissebbségi komplexus miatt akarsz barátnõt, eléggé ez jön le a szövegedbõl. Nem vagy szerencsétlen, de neked is empátiával kéne kezelni azt, hogy azok a nõk, akik nemet mondtak neked eddig, okuk volt rá.

Azért szorul ökölbe a kezed, mert túlságosan magadra veszed. Mindenki hall bunkó embert, de senki se veszi komolyan. Veled lelkileg gondok lehetnek, ha te igen.


Mindezekellenére, ha valakitõl nem bunkó megjegyzést kapsz, hanem értelmes tanácsot, azt megsem hallod, az már nem foglalkoztat téged, csak a bunkózásokon pörögsz. A te bajod.

2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%

 Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


Egyedul nem fogod tudni , hogy milyen parkapcsolatban elni egy masik emberrel.

Ezt nem fogod megtanulni.

En ha vegiggondolom , tanultam ám sokat. Eg es fold a felfogasom / hozzaallasom a dolgokhoz az elso kapcsolatom ota. Sokkal jobban tudom pl azt is , hogy mire van szuksegem , ki az akivel egyszeruen nem mukodne. Mert pl en sem vagyok neki valo. Es o se lenne velem boldog. Es akkor lehetne itt meg sorolni a dolgokat. Nyilvan a szex is mas egy tapasztaltabbal , meg egy szuzzel. Nem azt mondom , hogy rossz , hanem , hogy mas. Ugyanakkor egy tapasztaltal is ossze kell csiszolodni.

Egyebkent en se valtogattam az embereket. Ossz vissz 3-an voltak. De ez mind tobb eves kapcsolat.


de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? 


Nem nagy igeny , tok jo , hogy nem minden masodik not akarod felprobalni.

De a korod miatt , mivel nem vagy olyan fiatal mar fogjak furcsalni a dolgot ha tetszik ez neked , ha nem.

2018. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
78%

Azért akinek 25 év alatt egy kósza numera se jött össze,ott ezek szoktak közre játszani:


-túl nagy igények,ahhoz képest,ahogy kinéz az illető(ha valaki nettó százas fizetéssel,Bastian Schweinsteiger-fejszerkezettel Emily Ratajkowski-kaliberű csajt akar,az igen,az azért elég nagy igény)


-nem koedukált iskola,később nagyon férfias egyetemi szak/szakma


-nagyon introvertált természet


-csak szimplán tényleg nagyon ronda fejszerkezet,amihez nincs se jó duma,se Kulka János-kaliberű orgánum


-egyéb lelki terheltség,amiből pszichológus nem kezelte ki és nem is akar hozzá fordulni

2018. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Az szép, hogy az egyik olyat írt, hogy alkalmatlan vagyok mikor nem is ismer, nem tudja, hogy miket jártam meg (mint pl. szüleim elvesztését), nem érti az érzéseimet, de mivel nem voltam még szerencsés ezért alkalmatlan vagyok. Nem mondom szép.

Nem a kisebbségi komplexusom miatt szeretnék barátnőt, hanem mert igénylem, hogy legyen egy társam, akivel előre mehetnénk az életben, tervezni a jövőt és, ha eljön az idő majd gyereket is. Ez mindenkinél teljesen normális. Az igaz, hogy pörgök a bunkókon, de ez amiatt is van, hogy életem során mint általános iskolában, gimiben is sok ilyen embertelen barmokkal futottam össze, olyan iskolákban jártam ahol tele voltak ilyen proli söpredékekkel. Ezek után persze, hogy jól esne az, ha egy olyan rendszer lenne, ahol büntetnék az ilyen embereket, szívesen látnám rácsok között és majd ott elgondolkozhatnak azon, hogy mi rosszat tettek.

Azzal semmi bajom, ha furcsállják és csodálkoznak azon, hogy ilyen sokáig nem volt szerencsém csak ne ítéljenek el emiatt. Én is sokszor furcsállom ezt, higgyétek el ebben a korban már a házasságot terveztem, és nem azt, hogy egyre több rossz éjszakám van a magány miatt.

2018. jan. 13. 11:41
 20/45 anonim ***** válasza:
87%

Idézlek:


"szívesen arcon fejelném őket, ha férfi az illető, ha nő"


"Ezek után persze, hogy jól esne az, ha egy olyan rendszer lenne, ahol büntetnék az ilyen embereket, szívesen látnám rácsok között és majd ott elgondolkozhatnak azon, hogy mi rosszat tettek."


Keress fel egy pszichológust. Komolyan mondom és nem bántásból, hogy teljesen megértem, hogy miért nem akarnak a nők veled ismerkedni.


Ne írj újabb 1000 soros magyarázkodást a gyerekkororodról és hogy ismereretlenül elítélnek és hogy mindenki söpredék csak te vagy intelligens kedves ember.

Amit írtál épp elég volt.


Még hozzáteszem, hogy amíg ennyire ellenséges és gyűlölködő vagy, addig nagyon keserű életed lesz.


Fordulj szakemberhez és hagyd békén a nőket.

2018. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!