Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt némely lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt némely lány, hogyha valaki esetleg 25 év felett nem volt nővel azzal csak gond van, kockázatos és tanítani kell?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nonszensz. Először meg kéne ismerni a másikat utána levonni valamit az egészből. Vannak olyan emberek akik inkább a minőséget keresik, de nem találtak még senkit. Ez van ez ellen nem lehet mit tenni. De előítéleteket gyártani és okoskodni, hogy velünk valami gáz van, azt jelenti, hogy átlagnál alacsonyabb lehet az intelligenciájuk, mert nem ilyen fekete-fehér az élet.

Arról nem tehetek, hogy hiába próbálok ismerkedni, nem akar semmi összejönni, de én nem szeretnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem lehetek boldog és folyton azt érezném, hogy nem tetszik a lány, nem esik jól a szemébe nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. Elhiszem, hogy sokaknak elég a punci és beérik sok tartalmatlan párkapcsolattal, de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? Szomorú, ha igen.

És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


2018. jan. 13. 10:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Drága. Valóban hülyeség ez a kategorizálás, eleve mindenkinek más tetszik, mindenki mást talál vonzónak, így nem lehet objektíve kijelenteni vkiről, hogy ő most szép, vagy átlagos, vagy átlag alatti.

Természetes, hogy olyan nőt szeretnél, akit vonzónak találsz. Csak az kell még, hogy téged is vonzónak találjon az a lány. Ez sem egy lehetetlen küldetés.

Namost, a kérdésed arról szól, hogy ha nem voltál még nővel, akkor ettől a nők majd megijednek, ha megtudják... nem, ez nem így van! Meg is magyaráztad, hogy te azért nem voltál még nővel, mert nem éred be akárkivel. Ez pozitív! Mindenképpen jobb, mintha azon nyavalyognál, hogy senki se hajlandó lefeküdni veled, pedig te már annyira el akarod veszíteni...

Fogsz majd te is találni valakit.

2018. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

#40 Szerintem te elsem olvasod a válaszokat, és a “válaszolókról” levonsz egy olyan össz-következtetést, amit egy-két válasz alapján, vagy kiragadott neked-nemtetsző sor miatt puffogtatsz. Inkább ez unintelligens.

Szerintem gőzöd sincs, milyen volt Hitler korában. De mindegy.

Sokféle válasz van, nem “egy” beszűkült mentalitáson alapszik az egész, csak te látod így, és komplexusosan minden választ mocskolódásnak látsz, még akkor is ha normálisan volt megfogalmazva.

Szerintem te várod, hogy azt írják “Igazad van, mindenkinek szerelmesnek kéne lennie beléd”.

Tudod, mi nem lehetünk arról, hogy a valóságban ez nem így tapasztalod, hiába vezeted le itt a feszültségedet.

2018. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

#40 Miért csodálkozol, ha éppen téged néznek le az egyszerű faék gondolkodásodért?

Attól nem leszel intelligens, hogy cseppet sem releváns, történelmi példával jössz.

Kis virágszál lelkednek a női visszautasítás egyenlő az emberi kivégzésekkel.

Attól, hogy erőltetetten és összefüggéstelenül belemagyarázol dolgokat bármibe, még nem fogsz nagyot mondani. Gondolom mindenhol random történelmi példákkal dobálózól, mert ettől te nagy ész vagy.

2018. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Mert a nők az alfahímekre gerjednek, és aki vénszűz (16+) az nem lehet az.
2018. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Egyre jobbakat olvasok itt a gyakorin... hogy amelyik fiú 16 évesen (!) még szűz, az már vénszűz és nem lehet alfahím... baaaazzzzz

A 16 éves fiú az még GYEREK!!!! Akármilyen nagynak is képzeli magát, és akármennyire is megvannak már a nemi vágyai.

Még néhány ilyen, és sírógörcsöt kapok...

2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!