Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt némely lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt némely lány, hogyha valaki esetleg 25 év felett nem volt nővel azzal csak gond van, kockázatos és tanítani kell?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nonszensz. Először meg kéne ismerni a másikat utána levonni valamit az egészből. Vannak olyan emberek akik inkább a minőséget keresik, de nem találtak még senkit. Ez van ez ellen nem lehet mit tenni. De előítéleteket gyártani és okoskodni, hogy velünk valami gáz van, azt jelenti, hogy átlagnál alacsonyabb lehet az intelligenciájuk, mert nem ilyen fekete-fehér az élet.

Arról nem tehetek, hogy hiába próbálok ismerkedni, nem akar semmi összejönni, de én nem szeretnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem lehetek boldog és folyton azt érezném, hogy nem tetszik a lány, nem esik jól a szemébe nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. Elhiszem, hogy sokaknak elég a punci és beérik sok tartalmatlan párkapcsolattal, de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? Szomorú, ha igen.

És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


2018. jan. 13. 10:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%
Racsok moge akarod zarni azokat, akik anno beszoltak a suliban rad, lol ez aranyos XDDDDD Amugy fogd mar fel, te szerencsetlen, ha TIZ EV alatt nem talaltal egy baratnot se, sot randit se tudtal osszehozni, az rohadtul nem szerencse kerdese.
2018. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
85%

Aranyos kérdező. Nekem is beszóltak annó a suliban. Mégsincsenek problémáim, van párkapcsolatom, mindig is volt. Nem akarom rács mögé zárni azokat, akik beszóltak.


Sajnállak téged, ha csak a negatív kritikát hallod meg, a konstruktív tanácsokat figyelmen kívül hagyod.


10 év elég nyomós érv arra, hogy nem vagy túl alkalmas. Te nem fogod fel, hogy itt nem az a baj, hogy nem találtad meg az igaz szerelmet, hanem az, hogy eddig egy normális párkapcsolatot nem tudtál kialakítani. Ez azt jelenti, hogy szószerint kerülnek a nők. De mi ne következtessünk arra, hogy veled van a baj, vagy hogy alkalmatlan vagy.


Én a helyedben rég észre vettem volna, hogy valami nem jó, de te élj tovább a magyarázkodásaidban, miközben nem tudod elfogadni a valóságot és haragszol, ha a nők úgy viszonyulnak hozzád, ahogy.


Én épp úgy tanultam meg kezelni a valóságot, hogy elfogadtam, hogy nem ok nélkül koptat le engem az, aki megteszi. Hiába gyártok teóriákat, hiába győzkődöm, ez történik.


Felőlem keresd a hozzádillő nőt, talán van ilyen. DE ne rimánkodj a többi nőn, akik lekoptattak téged, tartsd tiszteletben a döntésüket.

2018. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
84%

A pártalálás nem szerencse kèrdèse. Férfi is, nő is tesz érte. Sok férfinak az igènyei az egekben vannak a nő külsejét illetően. Ami nem gond, ha az ő külseje is az elvárásának megfelelő. Ha nem, akkor esélyes, hogy soha nem fog párt találni.

A nők is a minőséget keresik. Ennek része az is, hogy a 25 feletti férfi nem csak filmben látott női testet, és van legalább minimális tapasztalata a párkapcsolatok terén.


"Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt"

Mégis hogy szereznél párkapcsolati és szexuis tapasztalatot egyedül? Ennek semmi köze az alázathoz.

2018. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
85%

Azért azt nehezen hiszem el, hogy valaki ennyi év alatt nem talál egy megfelelő embert sem magának aki nem utasítja vissza és ki tud vele alakítani jó kapcsolatot. Szerintem igen is valami komoly gond van ilyen esetben, általában a hozzáállásával.

" jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni,"

Nem lehet. A párkapcsolati tapasztalat fontos dolog. Többek között azért is, hogy tudd milyen ember való hozzád. Ami nagyban megkönnyíti a párkeresést. Te azért nem találsz senkit, mert egy irreális, tökéletes álomképet kergetsz. A párod nem lesz olyan, mint a felépített kis világodban elképzelted. Plusz a kapcsolati tapasztalat nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ha megtalálod a megfelelő embert, akkor meg is tudd tartani. Vnnak bizonyos párkapcsolati helyzetek és problémák, amiket meg kell tanulni kezelni. Hiába találod meg a megfelelő embert ha fogalmad sincs hogyan oldj meg bizonyos problémákat, és elveszíted a sok veszekedés meg sérelmek miatt.

2018. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem nem szükséges, hogy kitárgyald ide a magánéleted, kezdve a gyerekkori problémáktól.


A szóbanforgó kérdés ugyis meglett válaszolva: nem ezt hiszik a nők, és nem csak az mérvadó, hogy volt-e párkapcsolatod azelőtt.

Engem nőkènt nem érdekelne, hogy mekkora tapasztalata van a pasinak, HA tetszik. Ha meg nem tetszik, akkor mindegyis.


Annáltovább meg túl van tárgyalva a kérdés.

2018. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, nekem eleg sok fiu is van gimis korom ota aazt barati koromben, meg a legtutyimutyibb, benabb, es nem tul helyes sracnak is osszejott 20 eves kora elott legalabb egy kosza dugas. Aki 25 eves koraig nem talal maganak senkit, avval tenyleg gond van, kiveve, ha papnak vagy szerzetesnek keszul. Es nem a kulsejevel van a problema, hanem fejben. Olyan gusztustalan csunya pasikat ismerek, es meg nekik is akad baratno, sot van amelyiknek havonta masik. Ne sirj mar. Es nem is az, hogy nekem nem jon be, hanem tenyleg szornyen neznek ki. Zsiros, csunya, nagyon durvan pattanasos, heges arcbor, zsiros haj, igenytelen oltozek, semmi kiallas. Es megis talalnak lanyt maguknak. Jo, nem csucskategoriasat altalaban, de olyat is lattam mar. Es nem volt penzes se a srac, es olyan szep baratnoje volt, hogy meg noi szemmel is le a kalappal.
2018. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, az elmúlt hetekben ez már a többedik 25 éves szűz férfi kérdése, szerintem te állsz mögöttük mind. Ez határozza meg az életed?


Én eddig csak olyan 20 feletti szűz srácokat ismertem, akik rondák/töketlenek/lelki betegek/pszichopaták/őrültek/szociális fóbiásak vagy bármilyen más módon defektesek voltak. Szerencsére egyikkel sem tartott túl sokáig a "barátságom".


Nem mondom hogy te is ilyen vagy, hisz nem ismerlek, de ez az általános és szerintem a többiekben is megszólal a vészcsengő ilyenkor.


Én férfi vagyok, de zavarna ha egy lány 25 évesen szűz lenne.

2018. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
71%

"És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt."

Már bocs, de ebben hatalmasat tévedsz. Minden egyes kapcsolatból sokat tanul az ember (az értelmesebbek mondjuk), többnyire jelentősen fejlődik az önismeret. Ha visszagondolok az első komolyabb gimis pasimra, hát... Sok minden változott. Ezt a tapasztalatot nem pótolhatja semmi.

Ha 25 évesen mégcsak rövidebb kapcsolatod sem volt, akkor vagy

1. az egyetemre, karrieredre koncentráltál, tudatosan nem foglalkozva párkapcsolattal

2. valami gáz van veled... esetleg jobb esetben csak introvertált vagy, ami egyébként egyáltalán nem probléma vagy gáz, csak kicsit nehezebbé teszi az ismerkedést, de nálad a kérdésed alapján nem ez a helyzet, veled gond van

2018. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
86%

Én azt tartom furának, hogy sok 25 év feletti szűz férfi sír, hogy nem volt még barátnője, mennyire megbecsülne egy nőt.

Erre fel kiderül, hogy csakis a szép, JÓ nők iránt érdeklődik, esetleg erősen perverz beállítottságú, vagy pedig valamilyen fétise van.


Eddigi tapasztalataim szerint az ilyen férfiak nagyrésze nem feltétlenül párkapcsolatra vágyik, hanem túl akar esni a dolgokon, talán ettől várják, hogy megjöjjön az önbizalmuk. Tehát csak a szexet hajszolják.


Persze ha a nő ezen okok miatt elutasítja, már előjönnek a nőgyülölő szövegükkel, minden nőt lek.....-nak.

2018. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%

Tehát semmilyen párkapcsolatod nem volt, de okoskodsz:D Nem ártana meggondolni, hogy ki van eltelve magától. Én nem nevezném önteltségnek azt, hogy tapasztaltabbak okoskodnak, akik jutottak is valamire; inkább azt, amikor tapasztalatlanok, akik még sehova sem jutottak.


Amúgy az ilyen kérdésekről valahogy ez jutott eszembe:D

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9075..


Csak, hogy eltávolódjunk a párkapcsolatosditól, lènyegében egyes embereknek naív meggyőzödésük, hogy az elmélet minden, gyakorlatban semmit sem kell elérni.

2018. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!