Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt némely lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt némely lány, hogyha valaki esetleg 25 év felett nem volt nővel azzal csak gond van, kockázatos és tanítani kell?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nonszensz. Először meg kéne ismerni a másikat utána levonni valamit az egészből. Vannak olyan emberek akik inkább a minőséget keresik, de nem találtak még senkit. Ez van ez ellen nem lehet mit tenni. De előítéleteket gyártani és okoskodni, hogy velünk valami gáz van, azt jelenti, hogy átlagnál alacsonyabb lehet az intelligenciájuk, mert nem ilyen fekete-fehér az élet.

Arról nem tehetek, hogy hiába próbálok ismerkedni, nem akar semmi összejönni, de én nem szeretnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem lehetek boldog és folyton azt érezném, hogy nem tetszik a lány, nem esik jól a szemébe nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. Elhiszem, hogy sokaknak elég a punci és beérik sok tartalmatlan párkapcsolattal, de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? Szomorú, ha igen.

És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


2018. jan. 13. 10:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszem azt. De a buta férfiakhoz hasonlóan buta nők is léteznek.
2018. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Akik azt írják, hogy engem csak kerültek a nők, nem olvasták el rendesen amit írtam. Írtam azt, hogy némely nőnek kellettem volna, voltak tartalmas beszélgetéseink, alig vártam a találkozásokat, ők is várták, de nem jöttek be. Emiatt vagyok nagyon szomorú, mert nem jön össze semmilyen kölcsönös kapcsolat. Az ilyen radikális nézeteimet amit veletek megosztok azokat szóvá se tettem, azokat csak ide írom, ezeket még a barátomnak szoktam még megosztani. De ezek a nézetek azért alakultak ki bennem, mert vannak olyan ellenszenves ember típusok akik csak bomlasztják a társadalmat és nem csak ezekkel a nézetekkel, hogy aki szűz az defektes, hanem több mindennel, mint amit feljebb is írtam "hogy akinek nincs semmije az annyit is ér", az mindent elmond, hogy itt M.O-n is szóvá tette ezt a beteg nézetet. Vajon miért tart itt a magyar közhangulat, a politikai élet, a korrupció? Mert ilyenek az emberek, csak magukkal foglalkoznak, ez látszik sok válaszon, hogy magukat felistenítik, személyeskednek, másokba belerugnak. De tisztelet a kívételnek és akinek nem inge az ne vegye magára!

Szakemberhez azért nem megyek el, mert fel vannak magasztalva a pszchilógusok és olyan, mintha 1 órára vennék egy beszélgető partnert, aztán mondjon egy ítéletet, hogy normális vagyok e vagy nem. Akkor már inkább egy ayahuasca tripre fizetnék be. Ha nem hallottatok róla akkor linkelek egy wiki leírást és youtube videót róla.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=VFAI0kjExvU

https://www.youtube.com/watch?v=K9_NHLm33Uc

Nem rég hallottam róla kár, hogy ebben az országban ez nem legális. Ez sokkal szimpatikusabb, minthogy vásároljak egy órára beszélgető partnert vagy ami rosszabb gyógyszerekkel tömjem magam.

"Erre fel kiderül, hogy csakis a szép, JÓ nők iránt érdeklődik, esetleg erősen perverz beállítottságú, vagy pedig valamilyen fétise van."

Abban igazad van, hogy van egy fétisem, (de mégis kinek nincs?). Attól miért lennék perverz, ha egy olyan nő kell nekem aki tetszik? Mindenkinek más a jó nő, nekem már tetszett olyan lány is, aki másnak nem tetszett annyira. Komolyan mi abban a rossz, hogy szeretném testileg megkívánni és nem undorral megcsókolni, lefeküdni vele? Érdekes erre sokan nem gondolnak.

2018. jan. 13. 14:26
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Azon azért érdemes elgondolkozni hogy csak azok szerint elég csak a szerelem és nincs semmi tanulnivaló egy párkapcsolatról/ból akiknek még soha nem volt. Aki szerzett már tapasztalatot átélt nagy vitákat és közös boldog pillanatokat az tudja hogy mennyit változtat egy emberen az ilyesmi.

Volt itt pár érdekes gondolat a férfi oldalról. A nők csak a külsőt nézik és azért tartják furának a 20+ os szüzeket mert bármikor találnak dugópajtit és csak dugógépekkel fekszenek le és barátkoznak. És a nők kategorizálnak meg ítélkeznek...

Nem akarnám ismételni a többieket. 10 év aktív párkeresés sikertelenül azt üzeni hogy vagy valami olyan defekted van amit nem látsz/ nem akarsz látni vagy olyan feltételekkel keresel amiket a nők nem tudnak megugrani. A defekt nem mindig jelent pszichés hibát (bár szerintem gyakoribb mint az egyéb hiba). Nekem van olyan ismerősöm aki jól néz ki pozitív személyiség de annyira alulfejlett a szókincse és a kommunikációs készsége hogy nálam és sokaknál azonnal kiesik a kalapból holott nagyon kedvelem.

Azt fel kell tudni dolgozni hogy a dolgok okkal történnek (nem az ezotériás értelemben). Annak ako van ha a nők nem találnak érdekesnek, kapcsolatra alkalmasnak az okot viszont neked kell megtalálnod. Ez az ok az itteni hiedelmekkel szemben általában nem a külsőben keresendő amennyiben a pasi nem elnyűtt szakadt koszos kopott rá nem méretes ruhákban zsíros hajjal járja a világot. Vagy nem túlsúlyos anorexiás stb. Amíg valaki nem kerül valamelyik végletbe jellemzően a jellemében van valami ami elriasztja az ellenkező nemet.

Az a kép amit itt ebben a pár megnyilvánulásban mutattál magadról nem pozitív. Ettől még lehetsz a mindennapokban egy jó ember de ebből az jött le hogy pont olyan vagy amilyennek a nők egy 25 éves szüzet elképzelnek. Dühös vagy a világra a saját hibáidat csak felszínesen látod a nők mind (vagy majdnem mind) hülyék felszínesek és te bár még nem volt kapcsolatod mindent tudsz róla. Természetesen te mindent megteszel és majdnem tökéletes vagy a többi ember pedig tele előítéletekkel (amiktől te mentes vagy?) és mindenki rossz irányba halad a hídon.

Nem azért gondolnám meg kétszer is hogy 20+ os szűzzel kezdjek mert szex terén tapasztalatlan hanem mert fogalma nincs a párkapcsolatokról viszont már közel se olyan könnyen formálódik mint egy 15-18-20 éves szinte gyerek. Már sok sérülést beszedett/beszedtél és nem akarnám ezeknek a levét én meginni ahogy pszichológust se játszanék szívesen. És lehet jönni az empátiával de akkor legyél te is empatikus és gondolj arra mekkora terhet ró az emberekre mások problémáinak kezelése mások terheinek cipelése. Egy kapcsolat akkor se egyszerű ha többé kevésbé ép résztvevői vannak hát még ha az egyik vagy mindkettő megterheli a saját nyavajáival.

Egy párkapcsolat sokkal több elemből épül föl mint a szerelem meg az együtt töltött idő. Nem mondom hogy ezek nem alappillérek de magukban nagyon kevesek egy jó kapcsolat kialakításához és életben tartásához.

2018. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
90%

Közben írtál még. Amúgy értelmes gyereknek tűnsz.

Nincs azzal baj ha olyan párt akarsz aki neked is tetszik sőt ez természetes de az emberek azért 1-2 év alatt szoktak ilyet találni. Az a fura hogy azok akik neked tetszenek elkerülnek levegőnek néznek lekoptatnak.

Ez mutatja hogy nem találkozik a kereslet és a kínálat. Neked nem felel meg a "kínálat" akik nálad próbálkoztak de azok akiket keresel nem téged keresnek. Ezt nem lehet csak a szerencsére fogni. Az okát kéne megtalálnod.

2018. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
6%

Saját nagy párkapcsolati tapasztalatáról nekem egy olyan nő papolt miközben kavartunk, aki olyan hajmeresztő, mások szerint is "beteg" "teljesen ki van fordulva" dolgokat csinált közben, hogy hihetetlen...

És hát már a több éves kapcolatai, kb max 3 hónaposakra redukálódtak.

Tanítgatás a nőknél a férfi saját igényeikre nevelését jelenti.

2018. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
88%

#32 Érdekes dolgokat magyarázol bele a válaszokba. Itt ki kérte, hogy feküdj le olyannal, akitől undoródsz?? Ki írt ilyent?

Itt maximum inkább arról írtak, hogy törödj bele, ha senki sem akar lefeküdni veled:(

2018. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
96%

"Komolyan mi abban a rossz, hogy szeretném testileg megkívánni és nem undorral megcsókolni, lefeküdni vele?"



Okoska. Komolyan ezzel az a baj, hogy azok a lányok, akiket te megkívánsz, nem akarnak undorral csókolni téged, meg lefeküdni veled. Azok, akiket általában te megkívánsz. Ilyen egyszerű ez. Nekik baj, nem neked.

2018. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

#37 (akarom mondani neked is baj lehet)


Te azt mondod, rossz nem-kívánatos nővel. Akik meg lekoptatnak téged, azoknak te vagy nem-kívánatos, ezért rossz veled.

2018. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
77%

#32

Én a saját tapasztalataimat írtam le. Amikor arra utaltam, hogy "perverz", "fétise" van, akkor olyan dolgokra utaltam, amelyekből következtettem arra, hogy az illető már bőségesen túllépte velük a normálisnak mondható szintet. Bizonyos mértékig elfogadhatóak számomra az ilyen dolgok.

Abban is igazat adok, hogy fontos a külső, hogy meglegyen a vonzalom, de akikre utaltam, úgy várták el a szép, sőt kifejezetten az Instagram típusú lányokat/nőket, hogy ők maguk átlagosnak vagy éppen az alattinak számítanak a kinézetüket tekintve.

Tehát A "csúnyácska" fiúk által kapott tapasztalatomat írtam le.

2018. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
#39 Most nem azért, de csak én érzem náci dolognak az ilyen kategorizálásokat? Átlag, felleti, alatti dolgokkal jönnek. Ez a felfogás nagyon emlékeztet a 30as évekbeli állapotokra mikor a Hitler kimondta azt, hogy az ő népe árja a zsidók meg selejt nép akiket írtani kell. Nagyon elitélem mind nácizmust mind azt a tömegmészárlást amit csináltak, de ezt a szellemiséget látom ebbe. Mi az, hogy valaki átlag alatti? Na most lehet valakire azt mondani, hogy igénytelen, mert nem tisztálkodik, büdös, zsíros a haja, igénytelen ruhákba jár, de ha valaki ad magára rendesen igényes azzal semmi gond nincs. Viszont úgy látom sokan nem ebből indulnak ki, hanem a genetikából, hogy ki hogy született és ha ez nem náci gondolkozás akkor mi lehet? Arról senki se tehet ahogy születik és kiket tart vonzónak, ezt tiszteletbe kell tartani. Én még soha senkinek nem mondtam azt, hogy kevés vagy hozzá, nem vagy elég jó, mert ettől sérülhet az ember. Kaptam már ilyen sértéseket ilyen unintelligens, primitív proliktól, ne csodálkozzatok, hogy lenézem az egyszerű faék gondolkozású embereket.
2018. jan. 14. 08:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!