Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják? Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut.

Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?



2018. jan. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Komárom-Esztergom megye

#1

2018. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Miért jutna egy nőre jó pár férfi?


Számold meg a környezetedben hány nő (akik nem akarnak egyedül lenni ) van egyedül és hány férfi. És szerinted a nyugat-európai pasasok akik vagy csoportosan jönnek ide, vagy csak egyedül. Szerinted mit csinálnak? Megnézik a parlamentet, vagy csajozni jönnek ide?


Miért járna egy férfi olyan nővel, aki nem tetszik neki?


Miért ne járna. Én is simán járnék ilyennel. Szerinted egy 120 kilós 150 centis nő annyira tetszik a pasasoknak? Csak nem kaphatnak jobbat, és nem akarnak egyedül megdögleni.


Ezt már alapból sem értem:


"Ezt kétlem. Mindenki leginkább olyannal jön össze, akihez vonzódik. Aki pedig nem, az megérdemli."


Miben kételkedsz? Ki érdemel meg micsodát?

Csak és kizárólag a szép a vonzó mindenki számára. Még is vannak olyan ronda nők magas, helyes pasasokkal, hogy rossz rájuk nézni.


"A férfiak sokkal inkább szeretik a szépet."

Mindenki szereti a szépet. Csak a férfiak ezt nem kaphatják meg, nincs rá lehetőségük. A nők ezt megkaphatják.

2018. jan. 19. 13:23
 13/66 anonim ***** válasza:
97%

Szánalmas a rinyálásod. Nem veszed észre, hogy senki nem ért veled egyet?


A hiba benned van, kisfiú.

2018. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem a valóság hanem valamilyen buborék világ amit leírtál.


"Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják?"


Mert normális és egészséges ember, legyen nő vagy férfi csak olyan emberrel van kapcsolatban akihez vonzódik is.


"Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak"


Ez teljesen légből kapott állítás, bullshit kategória. Nem lennék együtt olyan nővel, akihez nem vonzódok, és EGYETLEN férfi ismerősöm sincs, aki olyan lánnyal van együtt, akihez nem vonzódik.


"Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut."


Ez is kitaláció, nincs ilyen kényszerhelyzet.


"Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?"


Ne fantáziálj, hanem ismerkedj - lehetőleg ne neten


Kétségtelen hogy van néhány (itt a gyakorin elég sok) olyan férfi, aki annyira életképtelen vagy rossz személyiségű, hogy tényleg mindegy neki csak legyen valakije, de ez messze nem trend.


Budapesten lakok és a valóságot írtam le.

2018. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
96%

Nézd már meg a statisztikát. Pár ezer fővel több férfi van Magyarországon. Nem többször annyi, mint nő...

Most gyorsan körbenéztem a vonaton, 11 huazonéves lányt látok, és 3 huszonéves srácot. "Enyhe" túlzás, hogy mindenhol fürtökben lógnak a pasik :D

Ismerőseim között most 1 srác szingli aki akarna barátnőt, de ő most van túl egy szakításon, nem is próbálkozik, amúg, gondolom lesz valakije, eddig is volt. Lányok közül 3-4 nem találja a párját.


A nyugat-európai pasik meg, akik csapatostul ide járnak csajozni, csak a fejedben léteznek. 5 évig éltem pesten több barátnőmmel, egyikünket se találta meg ilyen pasi egyszer se. Biztos van itt néhány külföldi, aki mellesleg talált is párt, de nem hiszem hogy jellemző.

Közben több olyan srácot ismerek, akik ázsiai lánnyal vannak együtt. :D


Az, hogy te együtt lennél olyannal akitől undorodsz amúgy, az a te bajod, ne másokra vetítsd ki. Egészséges lelkű ember ilyet nem tenne.

2018. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
96%
Drága, a 120 kilós, 150 centis lány sem fog veled járni, amint megérzi, hogy nem vonzódsz hozzá, csak nem találtál jobbat.
2018. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
98%

"Még is vannak olyan ronda nők magas, helyes pasasokkal, hogy rossz rájuk nézni.


Tudod, ők biztos látnak valami vonzót a párjukban és szeretik.

2018. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
22%
És a kövér nők többségével mért nem járnak a Férfiak kérdező?Jobb esetben is csak megdugják nagy részüket pár alkalommal...Itt is csak az olvasható szinte mindig, hogy taszítóak, nem kellenek senkinek.Akkor, hogy is van ez?
2018. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
5 Heves megye.
2018. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezt az egészet. Egészen más válaszokra számítottam.


Tisztázzunk néhány alapelvet. Minden egészséges ember csak és kizárólag a széphez vonzódik. Aki vagy ami nem szép de nem is ronda - > semleges (átlagos). Azok már nem is kellennek a kutyáknak se. Ami meg ronda azt kifejezetten taszítják.

Ilyen vagyok én is, te is, mindenki.

Na már most, ha a világon csak egyetlen egy átlagos, vagy akár ronda embernek is van valakije, akkor már meg is dőlt az összes általatok fel hozott baromság.


Egyébként meg hol a fenébe vannak a 30-as szűz srácok?

2018. jan. 19. 14:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!