Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják? Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut.

Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?



2018. jan. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

"És honnan van az a sok kapcsolat?" - Egyrészt nincsen túl sok kapcsolat. Másrészt amik vannak azok olyanok, hogy a jó pasasok kb havonta cserélik a csajokat.

A többieknek nem jut senki. A csajok meg élvezik, hogy menő srácokkal lehetnek. Lehet vele büszkélkedni , mint egy menő telefonnal.


Aztán majd 30 évesen rájönnek - amikor a pasasnak már komoly kapcsolata van - hogy jaj nem kellenek a kutyának se. Sőt még lehet, hogy van egy szép gyereke is a menő sráctól.

2018. jan. 19. 16:12
 42/66 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség... a férfiak nagy része se járna olyannal, akihez nem vonzódik
2018. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

39-es

Nem láttál még?

Küldjek magamról képet?


Amit linkeltem onnan kezdődik kb. a rondaság. Nem onnan, hogy van egy pattanás a pic.sáján.

2018. jan. 19. 16:14
 44/66 A kérdező kommentje:
Most már azt is írjátok oda, hogy nők vagytok vagy férfiak.
2018. jan. 19. 16:15
 45/66 A kérdező kommentje:

"Vicces, ahogy nem tudod elfogadni hogy nincs igazad."


Én tudom hogy igazam van. Nem én élek más világban, hanem ti. De remélem kapok most már néhány igazoló választ is.

2018. jan. 19. 16:18
 46/66 anonim ***** válasza:
81%

Küldj képet. (Fejér megye)


Amúgy meg pont a legigénytelenebb, legtrógerebb réteg szaporodik a leginkább, akik között elég kevés a Schwarzenegger-testű, Brad Pitt-arcú csilliárdos, szóval ennyit a nagy elméleteidről.

2018. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
85%

Nekem küldhetsz képet, ha már így szóba jött, érdekelne. (23/L Komárom megye)


"Másrészt amik vannak azok olyanok, hogy a jó pasasok kb havonta cserélik a csajokat.

A többieknek nem jut senki"

Ezen sírok :D

Neked megvan a Mónika Show-s vámpír Ági, és párja, Csipkés Zsoli? Nos, Zsoli drága finoman fogalmazva is messze áll az álompasitól, mégis volt párja. Tudom, a Mónika show egy műsor, de neki tényleg volt: https://www.youtube.com/watch?v=9wH4aNaQanU

Várom a magyarázatot, hogy ő miért jó pasi, aki "megteheti" hogy legyen nője :D

Ha neki sikerült összeszedni valakit, akkor nem tudom, milyen lehet az, akinek nem megy....

2018. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
95%

#45


Egoista öntelt istent játszó lúzer vagy.


Itt senki se ad neked igazat, csak te saját magadnak.

Álomvilágban élsz, de sebaj, ott legalább valóban csak neked lehet igazad.


De ébredj fel, a való világban nemcsak neked lehet igazad.


Eléggé szánalmas, hogy azt hiszed, hogy a saját tapasztalataidból le tudsz vonni valamit is. Az csak a te tapasztalatod, másnak meg más.

Más nem olyan lúzer mint te. Más elismeri, ha hibázik, és téved, veled ellentétben.


NEM VAGY ISTEN! Még sokszor fogsz p..fára esni, ha eddig nem történt meg.


Nem vagy tévedhetetlen és nem mindig lehet igazad!

2018. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
93%

"Én tudom hogy igazam van. Nem én élek más világban, hanem ti. De remélem kapok most már néhány igazoló választ is."


Elképzelni sem tudom, hogy miért lennél beljebb a te eltorzult álomvilágodat igazoló válaszoktól.

Akkor megnyugodnál??


Nem, nem nő vagyok, hanem férfi és soha semmi ilyesmit nem tapasztaltam, sem saját magamat illetően, sem akár EGYETLEN EGY férfiismerősömet illetően.


Ismétlem sokadszorra: elméletek gyártása és neten a hülyeség terjeszrése helyett szocializálódj és isnerkedj hús-vér nőkkel.

Mert ennek a hiánya a valódi probléma.

2018. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

A társkeresőkön brutális többségben vannak a férfiak.


A férfiak tényleg kevésbé válogatósak, nem is tehetnék meg, még egy átlaglányra is simán jut 10-12 pasas. Ha elkezdene ő is válogatni, csak a saját dolgát nehezítené, ennek semmi értelme nem lenne. Másik lehetőség, hogy marad egyedül.


Egyébként meg a "rengeteg" házasság és párkapcsolatok száma rohamosan csökken, a válásoké meg ugyanilyen gyorsan nő.

2018. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!