Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják? Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut.

Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?



2018. jan. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem van egy társadalmi mérce ami az objektív szépet és objektív csúnyát azért létezővé teszi. Ha a kigyurt gyerekekre néz az ember akiket linkeltél gyanús hogy sok nő akarja őket objektíve szépek míg a csúnya srác akit linkeltél objektíve csúnya kevesen akarják. De az egyéni ízlés ennél sokoldalúbb és van hogy egyenesen szembe megy társadalmi közízléssel.

Te írtad ki a mit tennél ha a pasidnak eltűnne a farka kérdést is pár hete?

A 30 as szüzek messze nem az átlag és (bár neked hiába mondom) általában nem véletlenül azok. Ha ők lennének az átlag akkor honnan van az a rengeteg párkapcsolat házasság gyerek stb? Hiszen ha a legtöbb férfi 30 évesen szűz akkor alig van kapcsolat és gyerek de ugye nem ez a realitás.

Ha meg úgy érted az átlagot hogy az átlag kinézetű férfiakra jellemző a 30+ os szüzesség az sem fedi a valóságot bár több köze van hozzá mint annak amit fentebb vázoltam.

Az ismerőseim nagyrésze kapcsolatban van ami azt jelenti hogy vagy te élsz nagyon szar helyen vagy vak vagy a valóságra.

Amúgy Baranya megye.

2018. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Benedict Cumberbatch nem tudom, hogy jól néz-e ki. De semmikép sem ronda. Tehát nehezen tudom elhinni, hogy végigmegy az utcán és mindenki ugy néz rá, mint egy db sza.rra.
2018. jan. 19. 16:01
 33/66 anonim ***** válasza:

#32

Hát, szerintem pl kifejezetten csúnya az én ízlésemnek :D

Akkor melyikünknek van igaza?

2018. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

"Ha 30 évesen is még szűz, arról egyedül ő tehet. Nem a másikra kell mutogatni."


Ebben azért én nem vagyok annyira biztos.

2018. jan. 19. 16:02
 35/66 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha mostantól mindenki egy emberként ignorálná az ilyen hülye kérdéseket?
2018. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

33-as.


Azért baromi nehezen tudom elképzelni, hogy ha odamenne hozzád. akkor rögtön elküldenéd a francba. pl. ilyen sablonos szöveggel: "úristen! hogy nézel ki, menj már innen. Fúj " vagy valami hasonlóval. Amivel úgy általában szokták a nők. Biztos ismered.

2018. jan. 19. 16:06
 37/66 A kérdező kommentje:

"Te írtad ki a mit tennél ha a pasidnak eltűnne a farka kérdést is pár hete?"


Nem.

2018. jan. 19. 16:07
 38/66 anonim ***** válasza:
90%

#36

Ja, így könnyű vitázni, hogy előre eldöntöm, hogy te mit tennél, mit gondolnál, mit mondanál :D

2018. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
94%
Most nem azért, de az általad linkelt rondasághoz még csak hasonlót sem láttam soha a való életben.
2018. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
95%
Vicces, ahogy nem tudod elfogadni hogy nincs igazad.:)
2018. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!