Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják? Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut.

Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?



2018. jan. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

A kapcsolat nem csak a házasság. Rengeteg átlagos vagy akár csúnyácska pár is van.

Amúgy meg miért bűn hogy valaki nem akar olyannal járni aki nem vonzó neki és inkább egyedül van?

2018. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Férfiaknál már az is bűn, a MGTOW követői rendszeresen le vannak ugatva, hogy mekkora baromság. Pedig még szívességet is tesznek a nőknek, otthagyták az egész párkapcsolati baromságot, és élvezik a boldog szingli létet.

Szerintem is sokkal jobb döntés mellesleg, mint összejönni csak úgy "legyen valaki" alapon bárkivel. Ezekből lesznek az egymást maró-gyűlölő párocskák, meg a rossz házasok.

2018. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

47-es


A te Csipkés Zsolid egy maffiózó, akitől retteg(et) egész Ózd. Szerintem nem volt a környéken aki neki nemet mert volna mondani.


Azt én is megtudom csinálni, hogy pisztolyt szorítok valakinek a fejéhez, csak sok értelmét nem látom.


Egyébként meg egy nagydarab, magas, erős fickóról van szó. És a férfias tulajdonságok sok csajnak bejönnek.



48-as:

Elég sok tapasztalatom van, 14 évnyi. Én már több százszor próbálkoztam. És te hányszor?


Hiba? Mit hibáztam? Hogy megszülettem? Hogy nem volt akkora szerencsém, mint neked?

Lúzer? Érdekes, hogy mindig az alacsonyak és a rondák a "lúzerek". A magas, jóképű srácok meg a "menők". Micsoda véletlen egybeesés!


Abban igazad van, hogy nem vagyok tévedhetetlen, de amiket leírtam abban igazam van.


49-es

Jó neked. Örüljél, hogy ilyen szerencsés vagy. Egyébként nyilván nem olyan körökben forogsz, ahol sok a selejt, így nem csoda, ha nem találkozol velük.


"Ismerkedj hús-vér nőkkel?" - Jó vicc. Úgy látszik nem olvastad el amiket eddig írtam.

2018. jan. 20. 17:13
 54/66 A kérdező kommentje:

És többen írják itt, hogy kapcsolatfüggő vagyok.

Ez is elég vicces.


Jelenleg 28 vagyok és még soha, semmilyen körülmények között semmilyen kapcsolatom sem volt. Nem kellettem soha senkinek. Se nőnek se férfinak semmire sem. Beleértve az egész családomat, és a legigénytelenebb k.urvákat. Mindenkit. Minden létező emberi lényt, akivel eddig életem során találkoztam.


És sok emberrel találkoztam, nem egy burokban élek. Budapesten laktam egész életemben, kijártam két egyetemet, számos tanfolyamot, én nem volt sok idő az életemben, amikor nem dolgoztam.


Sőt! Mindig megpróbáltam olyan munkát találni, ahol sokat kell utazni, hogy minél több emberrel találkozhassak. A nagy számok törvénye alapján hátha találok legalább néhány olyan pillantást, ami nem az undort vagy megvetést sugallja.

2018. jan. 20. 17:24
 55/66 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg arra nem gondoltál, hogy a stílusoddal, a természeteddel van a legnagyobb probléma?
2018. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább ezzel van a probléma:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jan. 20. 18:31
 57/66 anonim ***** válasza:

Basszus, nem értem.

A statisztikák szerint nőtöbblet van, mégis az van, hogy egy átlagos lány is majd' tíz pasinak jön be....

17f

2018. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Nőtöbblet 65 éves kor felett van, amikor már a lőtéri kutyának nem kellenek.
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

"Minden létező emberi lényt, akivel eddig életem során találkoztam. "


Akkor a stílusoddal és belső tulajdonságaiddal vannak nagyon nagy gondok.

2018. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg egy nagydarab, magas, erős fickóról van szó. És a férfias tulajdonságok sok csajnak bejönnek"

LOL nézz már rá :D Igaza volt vámpír Áginak, olyan mint egy pitbull :D komolyan be akarod magyarázni, hogy ő egy "jó pasi"??? :D

2018. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!