Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok csak akkor járnak egy pasival, ha azt vonzónak tartják? Mivel a férfiak nagyon nagy része szívesen jár (na) olyan lányokkal is akikhez egyáltalán nem vonzódnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Az arányok miatt kényszerhelyzetben vannak a férfiak? Mert ugye most jelenleg egy nőre jó pár férfi jut.

Ha fordítva lennének az arányok, akkor a nők is járnának olyan fiukkal akikhez nem vonzódnak?



2018. jan. 19. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
75%
Tuti te vagy az is, aki valami hasonlóan értelmes kérdést rakott ki a "hamvas csajokról" akik szerinted mind veled kéne hogy járjanak, nem az izmos pasikkal. Ha jol értelmeztem egyetemre jártál, van diplomád, ha tanfolyamot csináltál akkor gondolom szakmád is és munkád is. Sikeres vagy abban amit csinálsz? Igen? Szuper. Akkor koncentrálj arra ami megy és ne szivd a nép vérét ilyen baromságokkal. Egyébként ha van pénzed, akkor menj sebészhez, aztán csinos kis pofit varázsolhatnak neked, mert szerinted azzal van a legnagyobb baj, hogy ronda vagy. Szerintem meg azzal, hogy idióta vagy.
2018. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Hamvas csajokról? Én nem írogatok ki ilyen kérdéseket.

Egyrészt, ha találok olyan prostit aki nem undorodik tőlem, akkor én már boldog vagyok. Másrészt izmos, sportos vagyok.


Koncentrálja arra ami megy? Ezt hogy gondolod? Programtervező matematikus vagyok. Szexeljek algoritmusokkal? Menjek el moziba függvényekkel?


Az én testi, genetikai hibáimon nem tud senki se javítani. Még nem tart ott az orvostudomány. Majd talán 20-30 év múlva eljut oda. De valószínű, hogy akkor már mindegy lesz nekem, ha egyáltalán nem akasztom fel magam addigra.


Nem kellene nekem bombanő. Én kb. 2/10-es szintű pasi vagyok, így megelégednék egy 1-es vagy egy 2-es szintű csajjal is.

Azzal van a gondom, hogy a nők egy bizonyos szint alá (ez kb 6-os szint.) nem adják. Egyik se. Miközben egy pasas simán randizna egy 1-es szintű csajjal is. pl. én


Mondanom sem kell, hogy ilyen alacsony szinten (2-es), tehát az átlag alatt (5-ös szint) nem tudnak az emberek vonzódni egymáshoz. Viszont ha nem akarnak megdögleni egyedül, akkor ezt be kell/kéne vállalni. De erre csak a férfiak képesek.

2018. jan. 21. 22:19
 63/66 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem rád. Ha neked nem gond küldhetnél képet mert érdekel hogy nézel ki. Én 4-esnél (ha már számozunk) rosszabb pasival még nem nagyon találkoztam. Igazából nem is nagyon tudom mi lehet a kettes szint. Az már azért a Notre dame-i toronyőr szintje.
2018. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

Attol tartok, hogy mast tekintunk rondanak, igy a szamozas is mashogy alakul. Pl. Amit belinkeltem sracot az kb 2,5 szint.


Hozzatennem meg hogy a szamozast csak es kizarolag a genetika hatarozza meg. Tehat pl. Ha valaki 150 kilo attol meg lehet 10 pontos. Hiszen csak kover, ha akar, akkor letud fogyni.


Viszont ha valaki alacsony, vagy torz a teste, hianyzik 1 laba vagy keze, nem feher a bore, akkor azok bele szamitanam a pontozasba.

2018. jan. 22. 01:33
 65/66 A kérdező kommentje:

Attoil tartok, hogy mast tekintunk rondanak, igy a szamozas is mashogy alakul. Pl. Amit belinkeltem sracot az kb 2,5 szint.


Hozzatennem meg hogy a szamozast csak es kizarolag a genetika hatarozza meg. Tehat pl. Ha valaki 150 kilo attol meg lehet 10 pontos. Hiszen csak kover, ha akar, akkor letud fogyni.


Viszont ha valaki alacsony, vagy torz a teste, hianyzik 1 laba vagy keze, nem feher a bore, akkor azok bele szamitanam a pontozasba.

2018. jan. 22. 01:52
 66/66 anonim ***** válasza:
39%

Az biztos hogy máshogy "számozunk" szerintem és akikkel eddig beszélgettem erről ők egyet értettek a kövérség óriási hiba. Vannak akiknek tetszenek de valaki aki 10-es az jó testtel szép arccal és arányos testalkattal kéne hogy rendelkezzen. Ha valaki kövér az nálam 3-4-nél nem nagyon fog magasabb értéket elérni. Míg ha valakinek hiányzik mondjuk egy lába vagy szeme az attól még elérhet 6-7 akár 8-as szintet is ha amúgy jól néz ki a "hibát" tudja úgy viselni hogy nem üvölt róla hogy valami nincs vele rendben magabiztos és jó a személyisége. Az meg egyenesen nonszensz szerintem hogy a bőrszínt ide sorolod. Akkor mivel kreol bőröm van kevesebbet érek mint egy skandináv hófehér bőrű szőke nő?

Szerintem az általános megítélésben a te "értéked" se annyi amennyit te hiszel. Aki a 2-es szintet üti meg (valószínűleg bár még nem láttam) az innen a 158 cm magas vörös vesebeteg gyenge csontozatú srác. De el tudom képzelni hogy még ő is inkább 3-4 de az alapján amit magáról ír nehéz eldönteni.

Kíváncsi lennék a páromra hányast adnál. Leírom a "paramétereit" te meg pontozz :D 168 cm átlagos arc enyhén de folyamatosan őszül 31 évesen van egy nagyobbacska hasa ami ellen próbál tenni (ezt nagyra értékelem) vastag combjai és viszonylag nagy kerek feneke van (nem kövér egyébként sima genetika) Ehhez hogy kompenzáljon szép vállakat épített ki magának így azért arányos a hasat leszámítva ami amúgy szintén nem zsíros inkább a hasfala engedett el az arca pedig heges a fiatalkori pattanások miatt amúgy a mai napig pattanásosodik olykor. Én azt mondanám hogy attól függően hogy milyen napja van hogy öltözik fel stb. 6-7-es. Te valószínűnek tartom hogy ennél rosszabb számot adsz neki.

2018. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!