Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha egy pasinak nincs érettségije nektek pedig van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 23:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
9%
Imádom mikor lepontoznak a sárga földig, de a későbbi válaszokból meg kiderül hogy igazam van...
2018. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
8%

Úristen, végig se bírtam olvasni az összes választ.

"Egy bizonyos szint alá nem süllyedek".

Na ez is mutatja,hogy az érettségi (és a diploma) mellé nem adnak intelligenciát.

Nem egy embert ismerek akinek nincs érettségije és mégis sokkal olvasottabb és intelligensebb,mint aki sokáig tanult.

Az,hogy valaki okos meg valaki tanult ember az két különböző dolog.

2018. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha értelmes akkor nem zavar ha nincs érettségije. Ha életképtelen és nem tud viselkedni, na, az zavar.
2018. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
39%

Nekem muszaki diplomam van,de nem kizaro ok,ha nincs erettsegije. De ezek utan elvarhatom,h o is legyen sportos es fiatal. :)

N/36

2018. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%
Azért egy érettségit illik letenni.
2018. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
32%

Nem unod még ezeket a provokáló kérdéseket? Te szoktad kiírni azokat is hogy "mennyire fontos hogy a másiknak mi a végzettsége, van-e diplomája?"stb

Borzasztóan unalmas hogy valaki ezeken röhög.

2018. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvastam végig a válaszokat, így nem tudom ismételek-e valakit: nem az a kizáró ok, ha nincs meg az érettségije, hanem az, ha szellemileg van olyan szinten, hogy nem tudná megcsinálni.
2018. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
35%
Hadd ne kezdjek egy 8 általánost végzett emberel...
2018. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Szeretném megosztani a tapasztalataimat, mivel elég sok érettségivel nem rendelkező embert ismerek, kicsit több érettségiző, de nem diplomás embert.

A szomszédasszonyom fiának azért nincs, mert 17 évesen volt egy súlyos balesete. 2 hónapot feküdt kómában, combcsont törés, medencetörés, agyrázkódás. Nagyon értelmes fiú volt, számomra is felüdülés volt vele beszélgetni, a betegszabadságát is végigolvasgatta, mikor már tudott ébren lenni. Most 21 éves, most fog érettségizni. Nem, ő nem buta.

A másik kivétel a szabóm, ő technikumot végzett, csak szakmája van. Nagyon jófej csaj, hatalmas tudással, szépen dolgozik, bár már lassan nyugdíjas. Akkoriban a szakma értékesebb volt.

Ott van 6 volt osztálytársam, akiket én korrepetáltam, meg akik miatt általában mindig meg kellett állni, nem azért, mert nem értették, hanem mert hülyéskedtek, emiatt zavarták a többt és utána csodálkoztak. Meg melléjük összeszámoltam 30 embert kb, akinek szintén nincs vagy érettségije, vagy normális végzettsége és bár diplomás és nem diplomás között nincs akkora eltérés, azért ott is látványosak a különbségek olykor. Igen, nekem is van olyan ismerősöm, aki úgy ír, mint egy majom, történelemből a kettest alig bírta kinyögni, aztán most mérnök. De az egyetemen megnevelték, nagyon összeszedett lett és ragadt rá ez-az.


Számoljunk, aztán mindenki döntse el maga. 36 ember van, akire azt mondom, hogy bottal sem, és nincs felsőfokú papírja. Nem azért bottal sem, mert nincs neki, hanem azért nincs neki, amiért nekem sem kellene. 2 ember van, aki kivétel ebből a csoportból, az egyik a balesete miatt, a másik meg a rendszer miatt. Egyiket sem tudom hibáztatni és látom, mennyire igyekeznek. Egy ember van, aki úgy ment egyetemre, hogy még szakmát sem adtam volna neki, de a közeg és az ambíciók dolgoztak rajta annyit, hogy megváltozzon. Igen, ismerek sok egyetemista/diplomás köcsögöt is, tudom. De nem gondolom, hogy ezek után annyira sokat vesztenék azzal, ha ez a tényező -a végzettség- párválasztás során is egy szempont lenne. Legalábbis nekem nem éri meg, hogy 36 buta/lusta/komplexusos embert megismerjek azért, hogy utána azt a 2 normálisat is. Az, hogy van diplomája, nem garancia semmire. De az, hogy nincs, nagyon is jól mutatja általában, hogy ki miért vitte annyira. Nekem meg nincs időm erre, meg amúgy is elérhetőbbek számomra az egyetemisták, tekintve, hogy lehúztam pár évet a felsőoktatásban és oktató is vagyok néhanapján.


Tudom, hogy van itt is elég idióta, nem vagyok elfogult. Meg azt is tudom, hogy mindenkinek van egy barátja, akinek van egy barátja, akinek van egy lánya, akinek van egy testvére, aki kőműves és jaj, de művelt. Elfogadom. De én nem fogok tűt keresni a szénakazalban. És ahogy nem megyek ismerkedni a szórakozóhelyekre sem, mert normális ember szökőévente jár arra, a többségnek meg ez *A Program*, ami nekem nem pálya, úgy nem fogok mindenkinek esélyt adogatni, ha egyszer ilyenek az arányok.


Bunkóság? Nem hiszem, nem nézem le őket ettől és tudok velük normális hangnemben beszélgetni. De ezek a beszélgetések nagyon-nagyon ritkán kielégítőek és még nem éreztem ilyen helyzetben úgy, hogy "vele el tudnám képzelni az életem, mert ő ért engem és tudunk a számomra fontos dolgokról megfelelő minőségben beszélgetni". Mikor az ember konstatálja, hogy "ő is olyan, mint azok, akikről a sztereotípiák szólnak", egy idő után leáll azzal, hogy mindenkiben reménykedik, hogy más. Egy párkapcsolat pedig az ember családja után a legmeghatározóbb kapcsolat. Nagyon nem mindegy, hogy mit tudunk együtt csinálni és mit nem. És sajnos a papír nagyon jó indikátor tud lenni, bárki bármit mond.

2018. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
59%

"Kívàncsi lennék,ugyan mi az a magasröptű szellemi eszmecsere,amit egy érettségi nélkülivel nem lehet folytatni?? "


A boldog tudatlansag.

2018. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!