Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha egy pasinak nincs érettségije nektek pedig van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 23:26
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Kerdezo, neked miert nem jo egy 8 altalanost vegzett lany? Hiszen nem a papir szsmit.
2018. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
36%

Úgy tudtam, hogy valaki bele fog kötni. Ès még oda is képzel szavakat amit nem írtam.

Nem azt mondtam, hogy "süllyedek" ezt te írtad. Èn azt írtam, egy bizonyos szint alà nem megyek végtettség tekintetében, és az az érettségi. Miért? Mert mindenki úgy szelektàl ahogy akar. :) Mert megtehetem , mert nekem így jó és ennyi. Ha belőled ez kisebbségi komplexust vàlt ki, hogy vannak emberek akiknek nem kell érettségi nélküli tàrs, akkor sajnàllak, de ez a te problémàd. Ha szerinted az érettségi nem fontos, nàlad nem szempont, akkor egyrészt nem hàborognàl így, màsrészt hajrà, jàrogathatsz szakmunkás/ 8 àltalànost végzett nőkkel. Vagy ez màr derogàl, ha a te leendő tàrsadról van szó?:)

2018. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ott van például unokatesóm, gőgösen lobogtatja az érettségi papírját, hogy neki bezzeg olyan is van.Igaz, kb mindegyik évfolyamot duplán járta ki, mert mindegyikbe visszabukott.De lényeg, hogy megvan, már kb húsz éve és azóta egyetlen napot sem dolgozott! 50 éves és mai napig az anyja nyakán él, pedig kocsitól aházig mindent a segge alá raktak, mégis életképtelen, legalább egy férjet, gyereket összehozhatott volna, hogy valami élete legyen, de azt sem.De nem baj, van érettségije, tehát biztosan nagyon ügyes, okos, csak ajánlani tudom a nagyravágyóknak, még egyedülálló...

De ismerek tanárnőt is, 60 felé közeleg .Pont olyan jellemzőkkel, mint a fentebb leírt hölgyemény, csak ennek még diplomája is van, meg 3 nyelvvizsgája, meg egy védelmező anyukája, egy fedél alatt.Szintén kész főnyeremény.

2018. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#29-es, tetszik, ahogy kifejtetted az álláspontod és mondhatjuk, hogy gyakorlatilag 95%-ban egyetértek :)


Vitathatatlan, hogy van egyfajta jelző értéke annak, rendelkezik-e valaki érettségivel. És az is egyértelmű, hogy ha valakivel rövid időn beláül nem találom a közös hangot, nem érdemes a csodára várni. A kérdés azonban nem úgy szólt, hogy milyen mértékben befolyásolja az érettségi hiánya a lányok/nők kezdeti szkeptikusságát a végkimenetelt illetően, hanem hogy abszolút kizáró ok-e ez a tényező.


Idézem tőled:

„De ezek a beszélgetések nagyon-nagyon ritkán kielégítőek és még nem éreztem ilyen helyzetben úgy, hogy "vele el tudnám képzelni az életem, mert ő ért engem és tudunk a számomra fontos dolgokról megfelelő minőségben beszélgetni". ”

Ezek szerint te sem zárkózol el attól, hogy különböző rétegekbe tartozó emberekkel beszélgess, és valójában a beszélgetés minősége, ami meghatározza, hogy folytatod-e a barátkozást/ismerkedést, nem pedig az a tény, hogy az illetőnek milyen szintű végzettsége van. Tegyük fel XY megtetszik, tök jól eldumáltok, de az ismerkedés egy pontján kiderül, hogy nincs érettségije (Nem hiszem, hogy ez az első két mondatból világos, hacsak nem célzottan az első kérdéseid egyike máris erre irányulna, de tapasztalatom szerint nem életszerű, hogy azonnal a végzettségéről faggassuk a másikat). Önmagában véve ez a dolog nem kéne, hogy eltántorítson, ha egyébként jól indult az ismerkedés...


Ezért írtam, hogy nem tetszik, ha egyesek még azelőtt ítélnek, mielőtt esély lenne arra, hogy megismerjék a háttértörténetet. Nyilván én sem erőltetek semmit, ha nem vagyunk egy hullámhosszon, és csak üres fecsegésnek tűnik a társalgás, de ez nem feltétlenül attól függ, hogy van-e érettségije vagy diplomája a beszélgetőpartneremnek.


Mindössze arra szeretnék utalni, hogy bár nem véletlenül alakulnak ki bizonyos sztereotípiák, de én nem tartom szerencsésnek az általánosító hozzáállást. Az emberekről csak egyénenként érdemes véleményt formálni, és azt is csak konkrét interakció alapján, nem pedig arra alapozva, hogy milyen papírt tudnak felmutatni.


#19-es voltam

2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hu,köszi a válaszokat mindenkinek.Kissé talán eltértünk a tárgytól,de nem baj.


Egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy egy érettségivel nem! rendelkező ember is lehet okos,ha fejleszti magát és egy diplomás ember is lehet buta.

Mindegy milyen papírod van,az életed annyi lesz amennyit kihozol belőle.

2018. febr. 19. 16:54
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom megállni, szóvá kell tennem: a váLLalkozót így írják

😉

2018. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!