Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gázos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gázos férfiak kezdenek ki velem?

Figyelt kérdés

Hétköznapi, igényes, önmagára adó fiatal csaj vagyok, aki rendesn életet él: dolgozik, intézi a dolgait, stb.stb.

És még normális családi (anyagi) háttérrel is dicsekedhetnék... Még sem vagyok sem sznob, sem lenézö, inkább önbizalomhiányosnak mondanám magam.

De nagyon sok férfinak tetszem, és a legtöbb csajszi ismerösöm is a szépségemet dicséri.

Tehát nem vagyok bányarém- elvileg :D


DE és itt jön a "de"

Komolyan csak a gázos, csúnyácska, vagy éppen apámmal egyidös (50+) férfiak udvarolnak és flörtölnek velem.

Némelyik anngira gátlástalanul tenné, hogy az már felhåborító, s a legtöbb nem érti a "nem"-szót.


Persze van körülöttem "álmaim férfija" tipusu pasi is, de persze az illetö már foglalt.

De saját elmondása szerint szép vagyok és idézem "ubh dejoo csaj!"


Komolyan mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?

24L


2018. ápr. 2. 12:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam el minden kommentet, így ha ismételnék mást, elnézést érte.


Hasonló cipőben járok (jártam), mint te, kérdező, csak én 32 vagyok. Én arra tudok tippelni, hogy nálam azért próbálkozott be boldog-boldogtalan, mert alapvetően rendes vagyok az emberekkel, közvetlen, barátságos. És azok a srácok, akik más nőkkel nem mernének kezdeni, velem mernek, mert azt gondolják, hogy: "ha valaki, akkor ő nem fog lepattintani meg durván elküldeni."


Mindezek mellé elég babás arcom van, nem nézek ki 32-nek. És szerintem ezért állítanak meg mindig engem a több tucatból a kéregetők és a svindlerek is az utcán. Azt hiszik: "na, ez a jóhiszemű, naiv kislány befűzhető."


Én így érzékelem. Nem tudom, esetedben hasonló-e a helyzet.


Amúgy mostanában kevésbé nyomulnak az emberek, mivel 30 felett megkeményedtem kicsit és elkezdtem tartani a 3 lépés távolságot szinte mindenkivel - nem bratyizok és kedveskedek úton-útfélen mindenkivel. Az utcán meg egyszerűen nem állok meg, mikor leszólít valaki, hogy "kislány, ne haragudjál már, hadd kérdezzek valamit...".


Kell egy kis keménység, jégkirálynőség. Nálam ez bevált.

2018. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!