Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gázos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gázos férfiak kezdenek ki velem?

Figyelt kérdés

Hétköznapi, igényes, önmagára adó fiatal csaj vagyok, aki rendesn életet él: dolgozik, intézi a dolgait, stb.stb.

És még normális családi (anyagi) háttérrel is dicsekedhetnék... Még sem vagyok sem sznob, sem lenézö, inkább önbizalomhiányosnak mondanám magam.

De nagyon sok férfinak tetszem, és a legtöbb csajszi ismerösöm is a szépségemet dicséri.

Tehát nem vagyok bányarém- elvileg :D


DE és itt jön a "de"

Komolyan csak a gázos, csúnyácska, vagy éppen apámmal egyidös (50+) férfiak udvarolnak és flörtölnek velem.

Némelyik anngira gátlástalanul tenné, hogy az már felhåborító, s a legtöbb nem érti a "nem"-szót.


Persze van körülöttem "álmaim férfija" tipusu pasi is, de persze az illetö már foglalt.

De saját elmondása szerint szép vagyok és idézem "ubh dejoo csaj!"


Komolyan mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?

24L


2018. ápr. 2. 12:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

13:24 koszi!!

De fel a fejjel, csak nem lehetetlen a helyzetünk ;)


13:28 koszike a példát :D

Remélem azért nem vagy zoofil :))))))

2018. ápr. 2. 13:32
 12/31 A kérdező kommentje:

13:29es tudod a " jó csajság" nem egyenlö azzal hogy valaki nem mer hozzám szólni.

Nem vagyok sült tahó, és hercegkisasszony sem, hogy ne is állhasson velem szóba senki.


Én nem tartom magam világ szépének, mert az egoizmus lenne.

De vannak nálam csúnyább lányok is.

Képet küldözgetni nem fogok magamról, hogy lásd a saját szemeddel...de azért kiváncsi lennék, ha látnál az utcán mit mondanál ;)

2018. ápr. 2. 13:36
 13/31 anonim ***** válasza:
68%

> De nagyon sok férfinak tetszem, és a legtöbb csajszi ismerösöm is a szépségemet dicséri.


Magyarul a neked nem tetsző férfiak és a barátnőid dicsérik a kinézetedet. Kitalálom, a nagyi szerint egyenesen te vagy a legszebb lány a világon, lol

A helyzet az, hogy a társkeresés egy piac. Ha valóban olyan jó parti lennél, megtalálnak azok a férfiak, akik szintén kelendőek. Fiatal nőként eleve neked lejt a pálya. Szóval nem, a jóképű férfiak nem félnek lépni, egyszerűen valószínűleg nem akarnak

2018. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok. Csak azt akartam mondani, hogy a rendelkezésre álló kolbász készletből kell választani. Egyébiránt mi lenne, ha te kezdeményeznél annál aki tetszik? Félsz a pofára eséstől? Gondolod a kolbászok nem félnek? Egy ötvenes fax-nak mint én, már nincs mitől félnie. Nyugodtan meg meri kérdezni, hogy eljössz-é velem egy Wellness hétvégére?
2018. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Erzik rajtad, hogy nincs onbizalmad, igy konnyu preda vagy.
2018. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%
Beképzelt 3,14csa...
2018. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
33%
#13-nak igaza van, te csak azt hiszed magadról, hogy jól nézel ki, de igazából nem véletlenül nem kellesz a jobb partiknak. Jó példa erre egy volt osztálytársnőm, aki kb 100 kg volt, de a szülei folyton nyomatták, hogy ő így szép, mások meg nyilván toleranciából nem mondták neki, hogy egy bálna. Így ő el is hitte magáról, hogy jó csaj.
2018. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Amikor egy ilyen kerdessel talalom szembe magam a reggeli kavem es cigim ivasa/szivasa kozben, elgondolkodom azon, hogy az egoizmus vagy a bekepzeltseg vagy milyen furcsa dolog, esemeny allhat a hatterben, vagy masok altali felrevezetes..?


Ezert kuldok egy privat uzenetet mindig az “ehhez” hasonlo kerdesekhez. Ez egy tljesen atlagos, hetkoznapi kerdes altalaban....milyen zeneket/filmeket szeretsz, kb ilyesmik.


Precedens kerdezonek is irtam egy ilyet, de szereny, gyonyoru “jo csaaaaaj” szemelye nem volt melto valaszt adni kerdesemre.


Szoval.....


”Nem vagyok sült tahó, és hercegkisasszony sem, hogy ne is állhasson velem szóba senki.”


Kerdezo, el kell keseritselek, de igen, sult taho vagy, latom lelki szemeim elott, hogy mi nalad a hiba, a baj, a pont, hogy hol van nalad a torespont.

Jo csajnak mondanak masok? Ez tudod, hogy kb azzal egyezik meg mint ez kb “szeretlek szivem, de szakitok, mert nem birnam ki ha kesobb elveszitenekek, azt nem elnem tul” az osszes lany es fiu haverom felnyalja egymast, oke, meg a fiu haverjaim kimondjak, “bun ronda vagy g**i” de a lany haverjaim, “ahhh te nagyon jokepu vagy, sarmos stb” egy jo tanacs, nok szavaiban ne bizz, egy jo tanacs, ferfiak szavaiban ne bizz nokent. (Foleg ha a barataid)—>azok csak felnyalnak a plafonig, 0 oszinteseggel.


Mindennek oka van, ha olyan pasik talalnak be nalad mint amiket leirtal, az okkal van. Vagy nem vagy “joooo csaj” vagy te kepzeled be magadnak, vagy a viselkedesed, vagy a hozzaallasod, vagy pedig meg 65839838 dolog miatt tallanak meg ok.


Dolgozz magadon, onismeret, nem masoktol, hanem magadtol. Es hasonlo cukisagos dolgok.


Na szassz hercegno. 😁😁😂😂😂

2018. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%
Üdv a klubban, én az aktív szabadidős tevékenységeket kedvelem, mégis az otthonülők találnak be, akik ráakaszkodnak a másikra. Nekem is tele van a hócipőm. Aki nekem kéne, az meg vagy már foglalt, vagy éppen foglalt, vagy soha nincs egy helyen. :-)
2018. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%

Úgy utálom azt, hogy ha valaki le meri írni a saját pozitív tulajdonságait és nem sápítozik meg sajnáltatja magát fél oldalon keresztül, hogy "jaj én milye csúnya vagyok", "milyen buta vagyok, nincsen munkám sem, nincsen semmim", "úgysem kellek majd sekinek", akkor azt mindenki elmondja minden beképzelt, egoista, önelégült senkinek....Fontos az önismeret és ebbe az is beletarzozik, hogy az ember tisztában van a jó tulajdonságaival, erősségeivel is és nem csak a rosszabbakat, kevésbé előnyöseket veszi figyelembe!

Valamint az is tök érdekes, hogy így ismeretlenül, kép nélkül tök meg tudja állapítani, hogy a kérdező nem jó csaj, biztos csúnya, mert a kérdező le merte írni ennek az ellenkezőjét...gratulálok ehhez is...


Szerintem érdemes lenne esetleg más közegben próbálkozni, új társaságban. Mondjuk a hobbid kapcsán vagy szórakozóhelyen, barátok barátai/ismerősei körében? Nem tudom, hogy eddig merre jártál és miket csináltál...de szerintem érdemes lenne egy picit új vizekre evezni. Valamint esetleg megpróbálhatnál kezdeményezőbb lenni. Egyébként nekem is van hasonló tapasztalatom...fiatal, igényes, ápolt, átlagos lány vagyok, tanulok, dolgozok, élem az életem és azt gondoltam, hogy azért ez úgy nem gáz vagy legalábbis semmi probléma nincsen velem, aztán ebben picit elbizonytalanodtam, mert engem is rendre megtaláltak az ilyenek pl. az alkoholisták, a drogosok, az 50-esek, az igénytelenek (büdös, retkes, szakadt ruhás), a bandázó cigányok és tulajdonképpen ezeknek a különböző variációja....Viszont rájöttem, hogy az ilyen embereknek teljesen mindegy és bárkit megkörnyékeznek, szóval nem az az oka, hogy mondjuk meglátnak és azt gondolják, hogy én lennék a megfelelő, hozzájuk illő. Szóval szerintem ezzel nem kell foglalkozni, mert nem jelent semmit.

2018. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!