Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gázos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gázos férfiak kezdenek ki velem?

Figyelt kérdés

Hétköznapi, igényes, önmagára adó fiatal csaj vagyok, aki rendesn életet él: dolgozik, intézi a dolgait, stb.stb.

És még normális családi (anyagi) háttérrel is dicsekedhetnék... Még sem vagyok sem sznob, sem lenézö, inkább önbizalomhiányosnak mondanám magam.

De nagyon sok férfinak tetszem, és a legtöbb csajszi ismerösöm is a szépségemet dicséri.

Tehát nem vagyok bányarém- elvileg :D


DE és itt jön a "de"

Komolyan csak a gázos, csúnyácska, vagy éppen apámmal egyidös (50+) férfiak udvarolnak és flörtölnek velem.

Némelyik anngira gátlástalanul tenné, hogy az már felhåborító, s a legtöbb nem érti a "nem"-szót.


Persze van körülöttem "álmaim férfija" tipusu pasi is, de persze az illetö már foglalt.

De saját elmondása szerint szép vagyok és idézem "ubh dejoo csaj!"


Komolyan mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?

24L


2018. ápr. 2. 12:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%

"mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba"


Ha valaki nem környékez meg, annak egy csomó oka lehet, és az még nem is a valószínűbbek egyike, hogy fél lépni. Egyébként meg lépj te, ha akarsz valamit. Ha sikerült kiharcolni az egyenjogúságot, akkor tessék élni is vele. :)

2018. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszek a tundermesekben. Ha annyira tip-top csaj vagy akkor olyan nincs, hogy nincs senki.

Amúgy meg igen, az alompasid által mondott "uhb, dehooogy csaj!" nagyjából annyit jelent, hogy megfejtették egyszer vagy többször.

2018. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

14:35ös köszönöm mindkettőtöknek! :)


Nem fényezem magam, félreértés ne essék, csupán a pozitívabb tulajdonságaimmal indítottam a kérdésemet, mert később ugy is téma lett volna...

De van negatív is, hisz kinek nincs?!

Akit érdekel, annak szívesen elküldöm őket privátban ;)



Utolsó: nem mondtam hogy nincsen senki.

De nekem is vannak elveim, mert kapcsolatban élő, házas, drogos, és egyéb férfival nem kezdek, akkor sem ha jóképű az illető :)

És ha már elejtetted a legfőbb témát a hsz-ed végére: nem tartozom az egyéjszakás kategóriéba, ennyire nem "árazom túl magam"- mert itt sokak szerint bztos a luxusprosti kategóriába sorolnám magam-de elmondom: azt a szintet nem ütném meg :D

Olcsó pedig nem vagyok, középkategória...hmmm..lehet beleférnék, de neem! Mindegy hogyan rangsorolunk, mert az is prostiság, szóval egyik sem az én világom ;)

2018. ápr. 2. 14:55
 24/31 anonim ***** válasza:
19%
És mióta tart ez az állapot?
2018. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Pár hónapja.
2018. ápr. 2. 15:12
 26/31 anonim ***** válasza:
39%
Ha elmondásod szerint is határozott vagy, akkor miért nem kezdeményezel te? Jelentősen megkönnyítené a dolgodat.
2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

A válaszokat nem olvastam, csak a hsz.-id és a kérdést, így arra reagálnék csak.


Ez pedig saját magamra levetített elemzés, az én szemszögemből. Avagy miért nem jönnék valakivel össze, még ha csinos is:


Egyrészt írtad, hogy erős személyiség vagy. Ha ez kimerül abban, hogy ki ha én nem meg mindenkinek mindent megmondós, akkor itt a válasz. Egy normális férfi sem szereti, ha a nője akarja irányítani, vagy ha állandóan küzdeni kell vele. És hát választék az van, talál olyat, aki hozzá illik.


Tudod a szépség egy dolog. De ha ehhez "taszító" (=értsd: nem szimpatikus) belső társul, akkor ha meggebedsz sem fog veled álmaid pasija összejönni. Én a külsejére TÚL SOKAT adó, azaz magával túl sokat foglalkozó, a külsőségeken elidőző nőket eleve elkerültem mindig. Más az értékrendünk. Akinek ezek számítanak, az nem hozzám való. Ez nem azt jelenti, hogy szeretek fürdetlenül, 3 napos ruhában rohangálni, ne értsd félre. Hanem az elvárásokról, ami a nagyon "igényes" nőkkel jár. És minél - ahogy szerettek fogalmazni - igényesebb vagy, annál jobban taszít az egész külsőleg. Ez alatt nem az ápoltságot, tisztaságot értem, ne fordítsd ki, hanem akinek tényleg a külsőség a fontos: vastag smink, vakolat, állandóan tip-top ruhák még a boltba is, ha nincs kivasalva a haj, hát úristen, mindig az a lényeg, hogy ki mit gondol, hogy másoknak megfelelj, sosem lehet semmi egy kicsit sem 100% alatt... műköröm, körömlakk, stb stb stb... na az ilyesmi taszít. Általában a vastagon sminkelő lányok, akiket elkerülök. A természetesség vonz. A legjobb, ha nincs smink. Sok mindent elárul a lányról. Például azt, hogy ki van békülve önmagával és nem mások ideáljának akar megfelelni, sem a női magazinok hülyeségeinek.

Nem bírnék úgy élni valakivel, hogy állandóan a magas igényeit kéne teljesítsem. Az nem én lennék. És az ember ha ránéz egy ilyen lányra lehet nem az az első gondolat, hogy uh, de jó nő, hanem az, hogy mellette sosem lehetnék boldog, vagy önmagam, mert állandóan a magas elvárásaival traktálna.


VAGY


Egyszerűen csak túl passzív vagy. Nem írtad a kérdésben, hányszor hívtad TE randira a kedves delikvenst. Csak az jött le, hogy vártad, hogy észrevegyen és semmi. Ez meg no komment. Ha erős személyiség vagy, nem a toronyba zárt hercegkisasszonyt kéne játszani.


U.I.: "Komolyan mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?".

Talán nem félnek lépni irányodba, hanem egyszerűen nem vesznek észre és/vagy nem érdekled őket. Na bumm. Ezért kell neked lépni, ha tetszik valaki.


U.I.2.: Egyáltalán nem ismerlek, csak mint lehetséges tényezőket futtattam fel 1-2 érdekességet.

2018. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
22%
Igen,ismertem én is ilyen csajokat,hogy azt hitték milyen jó csajok,közben a sertés telepen simán beleolvadt volna a környezetbe.
2018. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs azzal semmi bajom ha egy nő szépnek tartja magát, úgy gondolom, hogy egy józan gondolkodású nő ezt meg tudja állapítani magáról, ezért még nem tartanám önteltnek, ha te mondod én elhiszem, hogy szép vagy. Sokkal ellenszenvesebb az a fajta megjátszott álszerénység amikor másokra hivatkozva mondja azt, hogy ő mások szerint szép. Az pedig teljesen különböző dolog, hogy jól nézel ki és sokan bevállalnának veled egy éjszakát és megint más, hogy képesek-e elviselni hosszú távon. A legszebb test sem tudja örökre eltakarni a személyiséget.


Mit jelent a "gáz"-os kifejezés. Az már gázos, ha nincs évi 20 milliós keresete? A csúnya pasik próbálkoznak de a jóképűek "félnek lépni"? Ha egy férfi nem jóképű hanem mondjuk csak átlagos kinézetű, alkatú az már rögtön a csúnyácska vagy a gázos kategóriába kerül? Mert ha így van akkor azért eléggé leszűkíted a férfi számba vehető hímeket.Szerintem nagyon sok nő képes egy boldog életet leélni úgy, hogy kinézetre nem "álmai férfijával" van együtt, mert talán nem felszínesek.

Nem tudom, hogy milyen férfiak jöhetnek számba nálad, nem tudom milyen ember is lehetsz, de fura, hogy itt csupa külsőségről írsz csak. A férfiak nagy részének pedig kerüli azt akivel hosszútávú kapcsolatnál akire nem lehet mint igazi társként tekinteni.

2018. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29. vagyok, bocsi az utolsó mondatnál már nem sikerült a megfelelő ragokat használnom de azért remélem érthető lett amit mondani akartam.
2018. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!