Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha látnátok egy fiún,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha látnátok egy fiún, hogy bátortalan megtennétek az első lépést?

Figyelt kérdés

Látjátok rajta, hogy nagyon zavarban van a közeledtekben, nem igazán mert ilyenkor megszólalni, ha egymásra néztek akkor gyorsan elkapja a tekintetét és

inkább a földet bámulja.


Lányok megteszitek az első lépést, hogy utána egy kicsit bátrabb legyen vagy inkább amiért félénk inkább nem is foglalkoztok vele?



2018. máj. 26. 20:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 A kérdező kommentje:
Rendben.
2018. máj. 26. 23:20
 32/107 peca1000 ***** válasza:
87%
Próbáltad már kecskével? Muszlimoknak bejött! :)
2018. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 A kérdező kommentje:
Nem. Ez nem vicces.
2018. máj. 26. 23:59
 34/107 anonim ***** válasza:
87%
Nem-e? Pedig de!
2018. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
90%
Ne adj neki ötleteket, ki tudja mire vetemedik.....
2018. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bármit képes lenne megtenni, olyan akarat gyenge.

Inkább vegignezi hogy aki neki tetszik csaj hogy dongeti majd valami kopasz kisebbsegi allat, minthogy tegyen valamit erte :D

Aki olyan mint egy szobanoveny, meg lehuzza a csaladjat is, az mar csak ilyen.


Legalább nekünk tobb jo csaj marad.

2018. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Ez olyan, mintha nekem csak a magyar anyanyelvű férfiak tetszenének (ami mondjuk igaz is, mert nem tudom magam megértetni úgy semmilyen nyelven, mint az anyanyelvem és ez kulcsfontosságú egy párkapcsolatba nálam) és azt kérdeznék, hogy adnék‒e esélyt egy olyan srácnak, aki nem tud magyarul. Nem. Akkor sem, ha szimpi külsőre. Mert nekem ez egy olyan tulajdonság egy férfiban, ami nélkül nem érdekel. Azazhogy érdekel, mint barát, meg mint olyan, akit szívesen tanítok meg magyarul. De az már nekem nem fog kelleni úgy, mint férfi.


Sajnálom, nekem a férfi része az, hogy ragaszkodik a kapcsolaton belül(!) a hagyományos szerepekhez. Ergo férfiként viselkedik velem. Ergo kezdeményez is.

2018. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
90%
Esküszöm, én azzal a szándékkal nyitottam meg ezt a kérdést, hogy egy komoly, tartalmas választ írjak hozzá, de most úgy érzem magam, mint aki előtt megnyílt egy új, még az eredetinél is sötétebb világ.
2018. máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 A kérdező kommentje:
Mit érnék el vele ha tetszene nekem valaki ha esélyem sincsen...
2018. máj. 27. 07:46
 40/107 A kérdező kommentje:
"Ne adj neki ötleteket, ki tudja mire vetemedik....." > Nincsenek ferde hajlamaim már leírtam sokszor...
2018. máj. 27. 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!