Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha látnátok egy fiún,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha látnátok egy fiún, hogy bátortalan megtennétek az első lépést?

Figyelt kérdés

Látjátok rajta, hogy nagyon zavarban van a közeledtekben, nem igazán mert ilyenkor megszólalni, ha egymásra néztek akkor gyorsan elkapja a tekintetét és

inkább a földet bámulja.


Lányok megteszitek az első lépést, hogy utána egy kicsit bátrabb legyen vagy inkább amiért félénk inkább nem is foglalkoztok vele?



2018. máj. 26. 20:07
 81/107 anonim ***** válasza:
Nem egyből leszel alkesz, először csak egy ket sor meccsnezes kozben, aztan jon a többi fokozatosan.
2018. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiányzik az alkohol és mindig is ellene voltam és ezután is így lesz.
2018. jún. 3. 20:11
 83/107 anonim ***** válasza:
Az eddigi összes kérdésedben gyógyuló alkesz voltál.... Nem vagy valami konzisztens.
2018. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 A kérdező kommentje:
Szerintem összekeversz valakivel.
2018. jún. 3. 20:20
 85/107 anonim ***** válasza:

Majd amikor a tüskén kívül mástól nem tudsz egy kis örömet sem érezni, vagy egyáltalán élni, akkor majd rájössz dolgokra. Egy fiatal kisfiú vagy, aki csak itt tud sírni. Majd ez az egészségtelen életmódod oda vezet, hogy beteg leszel, aztán kelleni fognak a gyogyók. Azok se fognak mindig hatni, arra rá a pia.

Nézz kicsit körül, hány ilyen ember végzi így.

2018. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 A kérdező kommentje:
Egy élettelennel kevesebb lesz.
2018. jún. 3. 20:22
 87/107 A kérdező kommentje:
Ha jól belegondolok tényleg ilyen élet vár rám.
2018. jún. 3. 20:25
 88/107 anonim ***** válasza:

Na, ebből látszik, hogy nincs rendben odabent valami.

Szerinted csak így meg lehet halni ilyen könnyen?

Majd ha évekig szenvedsz, meghalni se tudsz, akkor eszedbe fognak ezek jutni.

Konkrétan egy idióta vagy, már ne haragudj.

Egy ilyen kisfiúnál miért tennék meg a lányok az első lépést? Aki teheti, inkább elkerül. Ki kíváncsi egy ilyen depressziós önsajnáltató emberre? A lányoknak sincs erre szükségük.

2018. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 A kérdező kommentje:
Megértem ha elkerülnek. De nem is ismernek akkor meg honnan tudják, hogy agyilag nem vagyok normális?
2018. jún. 3. 20:31
 90/107 anonim ***** válasza:
100%

Megérzik az ilyesmit. Meg látszik, ha valaki depressziós a tekintetén, testtartás, nem szólal meg, félénk stb.

Árulkodó a testbeszéd.

De legfőképp, hogy olyan beszari vagy, hogy nem mersz még megszólalni és és mondani nekik valamit sem.

Aki nem mer még rájuk sem nézni, milyen para már :DDD

Ennyi bőven elég bárkinek, hogy lássa rajtad hogy bajok vannak.

2018. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!