Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha látnátok egy fiún,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha látnátok egy fiún, hogy bátortalan megtennétek az első lépést?

Figyelt kérdés

Látjátok rajta, hogy nagyon zavarban van a közeledtekben, nem igazán mert ilyenkor megszólalni, ha egymásra néztek akkor gyorsan elkapja a tekintetét és

inkább a földet bámulja.


Lányok megteszitek az első lépést, hogy utána egy kicsit bátrabb legyen vagy inkább amiért félénk inkább nem is foglalkoztok vele?



2018. máj. 26. 20:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:

Mivel újabb szokásod minden kérdésednél valamiben hazudni, simán kinézem pedig :DDD


Ha a lányokhoz nem vonzódsz, akkor valami máshoz kell xdd

2018. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 A kérdező kommentje:
Továbbra sincsenek ferde hajlamaim ez az igazság. Attól,hogy a lányokhoz nem vonzódom és nem érdekel egyik sem nem jelenti azt,hogy baj van velem.
2018. máj. 27. 11:06
 43/107 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi az igazság, Te sem tudod :DDD

Korábban arról írogattál, hogy van egy csaj, akit döngetnél szívesen. Csak félsz tőle... Nem gondoltál volna erre, meg nem raknád be neki ide-oda, ha nem tetszenének a csajok.

2018. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 A kérdező kommentje:
"Korábban arról írogattál, hogy van egy csaj, akit döngetnél szívesen. Csak félsz tőle... " > Ilyeneket sohasem írtam.
2018. máj. 27. 11:42
 45/107 anonim ***** válasza:

"Igazság szerint érzelem nélkül nekem sem menne igazán de más választásom nem igazán maradt. Mindig is arról álmodtam, hogy majd azzal a lánnyal vesztem el a szüzességemet akit szeretek de ez csak álom marad."

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 A kérdező kommentje:
Volt egy lány aki szimpatikus volt nekem de ilyet nem írtam, hogy "döngetném".
2018. máj. 27. 12:22
 47/107 anonim ***** válasza:
41%

Azt akarod hogy ő dongessen talán? 😂😂😂

Mert akkor te mit csináltal volna vele?

2018. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 A kérdező kommentje:
Nem várom el. Ne kóstólgass engem mert kezdem unni. Kevés voltam hozzá és kész.
2018. máj. 27. 12:55
 49/107 anonim ***** válasza:

Mi is unjuk a kerdeseid :D

Ha nem tetszik a valaszom, gorgess tovabb.

2018. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:
Válaszolj nyugodtan.
2018. máj. 27. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!