Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elmentem ma a randihelyszínre, a srác hívott el, ő írt rám stb. Egyéjszakásnak terveztük. Odajön robogóval(egy budai gazdag kis ficsúr amúgy), azt mondja, hogy leparkol, 2 perc és jön. Hát nem jött, le is tiltott mindenhonnan. Pedig vékony, formás, csinos lány vagyok, arcra se csúnya, nem értem, mi volt a baja. Máskor tök normálisak a srácok. Szerintetek miért csinál ilyrt valaki? Nektek volt hasonló “élményetek”?

22L



2018. máj. 31. 20:28
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Ronda biztos mem vagyok, nála százszor jobb pasikkal is randiztam már. Még hezitáltam is, hogy biztos menjek-e. Az egyéjszakás téma pedig..hát, erre van elsősorban a Tinder, ugyebár.
2018. máj. 31. 20:49
 12/42 anonim ***** válasza:
38%

#7

Azért volt ilyen paraszt, mert ahogy a kérdésed alatt írtad is: "egy budai gazdag kis ficsúr amúgy".

2018. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

#12


Már cseten is feltűnt, hogy elég sznob, de mondom miért ne, egy éjszaka, kit érdekel :D Na mindegy, most így jártam.

2018. máj. 31. 20:53
 14/42 anonim ***** válasza:
57%

Téged parkolt le.


Érdekes, ha a csaj csinálta volna ugyanezt, akkor most azt hajtogatná mindenki, hogy de hát joga volt hozzá és nem tartozik magyarázattal...

2018. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%

#12

Hmm, akkor ezek szerint olyan emberekkel is lefeküdnél, akik amúgy számodra közömbösek lennének?

2018. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%
*#13
2018. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

Sok nő ilyen retek vagy azért van még annyi normális, tartással rendelkező nő, hogy meg lehet őket számolni pozitív egész számokkal?


Csak számomra mindennek az alja az, hogy egy kis chatelés után egyenesen b..szni mennek?

2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Csak szexelni egyszer bárkivel lehet, aki tetszik és megvan az összhang valamennyire. Szerintem, de nem vagyunk egyformák. Valakindk mély érzelmek lellenek hozzá.


Amúgy szerintem ő már úgy jött oda, hogy szórakozásból megszivat, már napközben is fura volt cseten, keveset írt :D

2018. máj. 31. 21:06
 19/42 A kérdező kommentje:

#17


Arról tudsz, hogy egy nőnek is joga van akkor és azzal szexelni, akivel és amikor akar? Nem kérek erkölcsi kioktatást, sosem érdekelt, ki kit gondol a nemi életemről és más felett sem ítélkezek.

2018. máj. 31. 21:08
 20/42 anonim ***** válasza:
75%

#18

Nyilván nem tiltja meg senki se, hogy kivel szexelsz, és hány alkalommal, csak akkor ez azt a helyzetet teremti, teremtheti elő, hogy a srácok még inkább csak ürítésre fogják használni a lányokat, még azt a pár kivételt is, aki esetleg komolyabban gondolja.

2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!