Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elmentem ma a randihelyszínre, a srác hívott el, ő írt rám stb. Egyéjszakásnak terveztük. Odajön robogóval(egy budai gazdag kis ficsúr amúgy), azt mondja, hogy leparkol, 2 perc és jön. Hát nem jött, le is tiltott mindenhonnan. Pedig vékony, formás, csinos lány vagyok, arcra se csúnya, nem értem, mi volt a baja. Máskor tök normálisak a srácok. Szerintetek miért csinál ilyrt valaki? Nektek volt hasonló “élményetek”?

22L



2018. máj. 31. 20:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen nem vágysz inkább egy komoly, tartós kapcsolatra? :/

Én 20 éves létemre azon kattogok hol vannak a normális srácok, akik szeretnének komoly kapcsolatot és félek, hogy kiszaladok az időmből és minden normális fiú foglalt lesz.

Már 22 évesen szerintem érdemes lenne keresni az igazit, már ha szeretnél egyszer családot!!

De ez csak az én véleményem, remélem nem bántottalak meg.

Szerintem nagyon veszélyes amit csinálsz. Idegenekkel találkozni éjszaka és egy ágyba feküdni vele.

Szerintem is az lehet az oka, hogy egyszerűen meggondolta magát, lehet hogy neki még nem volt egy éjszakás kalandja és meggondolta magát, hogy szeretne inkább egy barátnőt.

Nem tudhatjuk, de szerintem már nem érdemes vele foglalkoznod.

Én egyszer találkoztam onnan egy sráccal az egyetemen, fényes nappal elmentünk egy kávézóba. Kérte, hogy akkor fizessük magunknak. Mondtam jól van persze, hiába ő hívott meg, nem csinálok belőle ügyet. :D

Aztán mivel a nő egybe fizette nekünk és nála nem volt kézpénz, kifizette bankkártyával és még borravalót is adott. :D

Aztán mikor kimentünk a kávézóból mondta, hogy akkor várja tőlem a kávém árát. És akkor a kis 10 forintosaimból kifizettem neki. Utána még mondta, hogy de adott borravalót is.:D Akkor azt is odaadtam, aztán írt még nekem, hogy bejövök neki és találkozzunk még, de én nem kérek ilyenből aki egy 500Ft-os kávét nem képes kifizetni nekem, mikor ő hívott és én mondtam, hogy csak sétáljunk, de hát az nem volt jó neki, mert fázott, kint hideg volt szerinte.. :D

2018. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

- Nem vagyok a Tinderen! De akkor is azt mondom, hogy szemét dolog volt! Csak a többi normális srácokkal égette magát és persze a többieket is!

Én kérek elnézést a nevében!

2018. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!