Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elmentem ma a randihelyszínre, a srác hívott el, ő írt rám stb. Egyéjszakásnak terveztük. Odajön robogóval(egy budai gazdag kis ficsúr amúgy), azt mondja, hogy leparkol, 2 perc és jön. Hát nem jött, le is tiltott mindenhonnan. Pedig vékony, formás, csinos lány vagyok, arcra se csúnya, nem értem, mi volt a baja. Máskor tök normálisak a srácok. Szerintetek miért csinál ilyrt valaki? Nektek volt hasonló “élményetek”?

22L



2018. máj. 31. 20:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
53%

Szeretem az olyanokat mint a kérdező. Ezeket a “nőket” egy eszköznek tekintem amivel kielégítem a saját igényeimet. Ők csak arra vannak, hogy alaposan megdugjam, megalázzam, fejére élvezzek, torkán lenyom a golyóimat fulladàsig és hasonlók. :)


Nincs az ilyen nőstényekkel semmi gond, tökéletesen ellátják azt a funkciót amire hivatottak.

2018. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztunk, elhívott valami fancy helyre (én romkocsmára készültem, azzal indultam el, hogy beszélgetünk egy fröccs mellett). Kibszott 9000 forintot csak alkoholra, berúgott, mint a szemét (jót beszélgettünk legalább), én is kicsit becsiccsentettem, de észnél voltam, nem merek soha inni annyit, hogy ne tudjak vigyázni magamra. Kimentünk a helyről, majd megfogta a csuklómat, hogy itt lakik 2 utcára, ugorjak át. Mondtam neki, hogy nincs kedvem meg fáradt vagyok, erre csak-csak nógatott. Aztán ellenkeztem, aztán lekevert egy pofont, hogy értsek a szóból. Aztán mikor elcsattant a pofon, már látszott rajta, hogy be van szarva, mert nem akarta, de én léptem is el onnan az első induló járattal. Ez volt talán életem legrosszabb randija.


Amúgy engem még nem hagytak így ott meg nem tiltottak így le. Inkább csak nagyon erőszakos volt pár ember, meg nagyon tiszteletlen. Pedig az alakomat és az arcomat kivéve úgy igazán nincs mivel kiprovokálnom ilyen viselkedést. Kedves vagyok, kicsit közvetlenebb, de normálisan öltözködöm, stb, szóval semmi okuk ennyire qrvának nézni és ennyire erőltetni a szexet. De nagyon sokan túlságosan (gusztustalanul) rámindultak már...


Mondjuk a legutóbbi egy nagyon édes, visszafogott srác volt, szóval egyelőre kárpótolva vagyok.:)))

22N

2018. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
89%

"Szeretem az olyanokat mint a kérdező. Ezeket a “nőket” egy eszköznek tekintem amivel kielégítem a saját igényeimet. Ők csak arra vannak, hogy alaposan megdugjam, megalázzam, fejére élvezzek, torkán lenyom a golyóimat fulladàsig és hasonlók. :)



Nincs az ilyen nőstényekkel semmi gond, tökéletesen ellátják azt a funkciót amire hivatottak" Látszik, hogy nem dugtál még, rettentően frusztrált téged a csaj írása. :)

2018. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
71% Ki tudja mi lett volna, ha felmész hozzá. :OO
2018. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom tudni... Baromi para volt, pedig a Móriczon voltunk forgalmas helyen. És én még csak nem is "dugni mentem", fel sem merült köztünk ilyen korábban sem a beszélgetésben. Szóval erre nincs recept szerintem, olykor az ember ártatlanul is belefut ilyenekbe.


És nem is volt kifejezetten jó pasi. Olyan kis átlagos édes arcú volt, aztán mondta, hogy kicsit meghízott, kicsit duci is volt a képekhez képest... Szóval nem ez a szépfiú.

2018. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik nagyon nem jöttél be neki, mert még megdugni sem akart. Pedig az elég ritka, hogy még üríteni sem kell egy nő.
2018. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

#36


Egy vékony, ápolt, csinos, hosszú szőke hajú lány hogy tud annyira gázos lenni, hogy még megdugni se akard? :D Jó lehet volt másik jelentkezője is aznap estere, aki jobban bejött neki és őt választotta. Van ilyen, de akkor sem ilyen módon kell ezt intézni, remélem a karma teszi a dolgát.


Amúgy pici egyszemélyes robogóval jött, nemis volt nála másik bukó. Magyarul nemis készült arra, hogy felvesz,Szerintem tényleg csak megszivatni akart, lehet nincs jobb dolga.

2018. jún. 1. 19:21
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan itt rinyálsz, hogy egy ismeretlen nem akart megdugni? Felejtsd el és lépj tovább, sok ember nem akar még megdugni téged.
2018. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
68%

"Bár ilyen tényleg nem volt még, pedig sok randim volt már, lehet impotens.."


Akkor el sem ment volna ;) valami volt rajtad, ami nem jött be neki, így jártál

2018. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

#38


A válaszra reagáltam, nem rinyálok :D De nem kell olvasni a kérdést, nem kötelező, menj nyugodtan máshova.

2018. jún. 1. 20:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!