Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne lehetne az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lehetne az életem értelme valaki más, miért kellene egyedül boldognak lennem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem adnám a boldogságom kulcsát más ember kezébe. Már próbáltam számtalanszor és mindig csak szívtam a végén. Mióta megtaláltam a saját utam megállíthatatlan vagyok. Szóval az én tapasztalatom,hogy tényleg jobb ha nem mástól várod a csodát hanem teszel a saját életedért.
2018. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#21 Gyereket meg családot nem tudok egyedül csinálni.
2018. jún. 3. 22:16
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem hülyeség az, amikor azt mondják, hogy először egyedül kell megtanulnunk boldognak lenni, aztán mással. ELéggé rosszul látjátok, ha azt gondoljátok, hogy a csalódottság beszél azokból, akik megtanultak boldogok lenni egyedül is. Itt arról van szó, hogy nem a másik embertől kell függeni, aztán ha elhagy, akkor meg összeomlik az életünk. Én is sokáig úgy láttam, hogy a másik embernek kéne lennie az életem értelmének, de gondolj bele, ha elveszíted őt akkor összedől a világ? Nem, az élet megy tovább.

Én amióta megtanultam ezt, azóta egy kapcsolatban is sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok és ezt látom más embereken is, akik megtanulták egyedül is jól érezni magukat. Sokkal "könnyebb" velük, mint azokkal, akik másoktól függenek és inkább maradnak egy rossz kapcsolatban, csak ne legyenek egyedül, mert ezt csinálják azokat, akik nem tudják egyedül is boldognak érezni magukat. Nyilván más boldogság az, amit egy kapcsolat adhat és más az, amikor egyedül érezzük magunkat jól. De aki egyedül sem érzi magát jól, az mindig attól fog félni, hogy mi lesz vele ha az a másik elhagyja. Félni fog, hogy újra egyedül, szomorúnak és magányosnak fogja érezni magát és ezt előbb utóbb megérzi a másik is, aztán néha pont ezért mennek tönkre a kapcsolatok.


Szóval ha a másik ember lesz az életed értelme, csak benne fogod látni a boldogságot, akkor mi lesz veled az után, ha ő már nem lesz, vagy lehagy?

2018. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
2018. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Ha elhagynánk egymást, azt is fel lehet dolgozni. A legnehezebb ha meghal, de ne essünk már ilyen túlzásokba. Eddig is annyi meg annyi barátom volt akivel régen jóba voltam, nagy részükkel azért nem tartom a kapcsolatot mert kiábrándultam belőlük, elmentek rossz irányba, vagy a távolság miatt nem beszélünk. Egy párkapcsolatban a távolságot meg lehet oldani, az egymástól való eltávolodást nehezeben. Nem vagyok egy depreszsiós ember aki állandóan csak sír, meg a problémákat hajtogatja, ha lenne valakivel, még jobban próbálnánk egymást motíválni, ez is a lényege az egésznek. Ha nincsenek visszajelzések hogy mit csinálok jól vagy rosszul, elég nehéz ám.
2018. jún. 3. 22:35
 26/42 anonim ***** válasza:
40%

Azért mondasz jó dolgokat, vagyis számomra jó dolgokat mert van amiben hasonlóan gondolkodunk pl a boldogság megosztás az ilyen (mármint ha ugyan arra gondolunk):)


Viszont szerintem egyedül is meg kell lenni (bár lehet tényleg csak a csalódottság beszél belőlem ahogy fogalmaztál). A motiválást nem igazán érettem hogy életre vagy kapcsolatra gondoltál mert azért nem mindegy. Az emberi kapcsolatok többsége pedig addig tart amíg van kontaktus. Ha nincs akkor fel is út le is út.

2018. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Mint látod, egyedül is megvagyok, itt vagyok. Nem hiszem hogy vonzó lenne akárkinek is hogy beletörődök abba ami van.
2018. jún. 3. 22:55
 28/42 anonim ***** válasza:
70%

gyereket meg családot akar a kedves :D :D mintha magamat olvasnám 20x évesen...aztán volt pár hosszú kapcsolatom...több évesek...hála a jó égnek h nem lett se gyerek se házasság...

7esnek igazat adok abban amit mond DE a fő probléma h valamiért a férfiakat teljesen el lágyitják fullba nyomják a romantikát és olyan meséket találnak ki fejben ,h az csak na...majd jön h nekik is igényük lesz egy valótlan dologra..Harmónikus kapcsolat tenne csak igazán boldoggá meg bla bla..hát pedig azt a harmónikus kapcsolatott nem ingyen adják(itt nem pénzre gondolok,bár egy kapcsolat fentartása ha tetszik hanem pénzbe kerül..mind2félnek)hanem arra h vérrel verítékkel megkell küzdened érte..h majd jön valaki jobb és mész a szemétbe a harmóniáddal eggyüt...na az lesz majd az igazán meghitt érzés...

2018. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Én azért akarok élni hogy minden energiámat a kapcsolatra fordítsam. Ez van.
2018. jún. 3. 23:11
 30/42 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég karakán személy lehetsz:D

Lehet még flegma is ahogy elnézem az írásképed:D

2018. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!