Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne lehetne az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lehetne az életem értelme valaki más, miért kellene egyedül boldognak lennem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Én évek óta egyedül vagyok, szombaton volt egy ááá randim, hááát, továbbra is egyedül vagyok boldog inkább...

F.

2018. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

#39 Ez baromság. Inkább a magad nevében beszélj, neked az egyedüli örömforrás a szerelem és szex. Azonkívül elég üres lehet az életed.

Nem mindenki képzeli el úgy az életét, hogy az egésznapja abból áll, hogy szexel, vagy nyálaskodik a barátnõjével, nincsenek hobbijai, vagy más céljai.


Nem mondom, hogy szerelem nélkül teljes az életed, Természetesen nem lehet teljesen boldog... de ne is legyen már egy depressziós nyomika, aki nincs amit kezzen magával, ha épp nincs kapcsolata.

2018. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!