Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ennél mérvadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél mérvadóbb bizonyíték arra, hogy a csajoknak mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Tavaly és most is regisztráltam a badoo-ra, de míg anno nem írtam ki a magasságomat (és az alkatomat), addig most igen (172 és vékony). Tavaly már az első héten özönlöttek a kölcsönös lájkok, most egyetlen egy sincs már hetek óta. Pedig ugyanazok a képek vannak fent (természetesen helyes vagyok, szóval nem a véletlen műve volt anno a sok kedvelés). Miért van az, hogy a nők legalább annyira utálják az alacsony pasikat, mint a férfiak a kövér nőket?

2018. jún. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem bizonyíték semmire. A badoon találtam meg a párom és ő férfi létére csak 166 cm magas (én 160 cm). Mégis mielőtt kitöröltük volna magunkat tele volt like-okkal, pedig a legtöbb képén látszott a magassága.
2018. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
94%
Önbizalomhiányos alacsony gebe,minden nő álma.
2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
92%

erre fogni a sikertelenségedet :D

szerintem az eszed miatt nem kellesz te senkinek

2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
12.:kisebbségi komplexussal, általános nőgyűlölettel
2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
3%

Régen volt valami műsor... nem tudom.

Ha nem szimpi nyomd ki, ezt skandálták benne:D


Na ott volt valami csávó és ú milyen helyes meg ú milyen jóképű sportos stb:D mindenkinek ő kell.

Bement a srác a 170 centijével a terembe aztán ha 5 csaj nem nyomta ki a 30-ból:D


Ez persze nem általános, illetve nem hinném hogy a hölgyemények többsége éppenséggel felsőoktatásban részt vett volna, de ez pl pont a kérdésedhez vág:D

2018. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg Messit, alacsony és vannak női rajongók... Ja lehet a híresség miatt..
2018. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó

Meg lehet az sem árt hogy évi 70 millió eurót keres:D

2018. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
89%

Prince akkora volt, mint egy 12 éves kisfiú. Aztán nézd meg, milyen nők voltak megőrülve érte! Híresek és gazdagok, nem csóró tinilányok, akik pénzre mennek.

Bruno Mars szintén.

Tom Cruise nálad kisebb.

Soroljam még?

Rengeteg szívtipró van 170 centi alatt. Tanulj tőlük!

2018. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
11%
Nem rátok cáfolni akarok, de azt rohadtul nem értem, hogy miért hírességekkel dobálóztok. Az egy külön világ, meséljetek hétköznapi emberekről, mert nagyon sok példa van, és hitelesebb.
2018. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
91%
19.: mert őket ismered, de ha a suomszéd srácot írom, akitről te semmit sem tudsz, odaírod, hogy hazugság, mert neked kényelmesebb erre fogni
2018. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!