Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ennél mérvadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél mérvadóbb bizonyíték arra, hogy a csajoknak mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Tavaly és most is regisztráltam a badoo-ra, de míg anno nem írtam ki a magasságomat (és az alkatomat), addig most igen (172 és vékony). Tavaly már az első héten özönlöttek a kölcsönös lájkok, most egyetlen egy sincs már hetek óta. Pedig ugyanazok a képek vannak fent (természetesen helyes vagyok, szóval nem a véletlen műve volt anno a sok kedvelés). Miért van az, hogy a nők legalább annyira utálják az alacsony pasikat, mint a férfiak a kövér nőket?

2018. jún. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
89%
Szóval eddig annyit lehet rólad tudni, hogy átlagos magasságú vagy, nem tetszik, hogy a külsőd alapján ítélnek, de te ezt simán megteszed másokkal.
2018. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, hogy miért ne lehetne párhuzamot vonni az alacsony férfiak és a kövér nők között ilyen szempontból. Mindkettő külső tulajdonság. Az, hogy mi miatt alakult ki, nem lényeges, mivel nem azért nem kell a kövér, mert hormonproblémái vannak, vagy érzelmi túlevő, vagy egyéb okokból, ami az elhízáshoz vezetett, hanem mert nem tetszik neked, hogy hájas. A nők egy részének pedig, akik a magas férfiakat találják vonzónak, nem a genetika miatt nem kell az alacsony férfi, hanem mert jobban tetszik nekik külsőre a magasabb. Ez esztétikáról szól minden esetben, nem valami mögöttes tartalomról.
2018. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
96%

"Ez esztétikáról szól minden esetben, nem valami mögöttes tartalomról."


Ezt én sem értem, sok kérdésnél láttam, hogy egész monológot írt a férfi, hogy mennyire nem tetszenek neki a kövér nők, mennyire csúnyák, a végére meg odabiggyeszti, hogy "természetesen aki betegség miatt kövér, arra nem igaz".


De basszus, utcán szembejön veled egy kövér ember, nem fogod tudni, mitől kövér, és attól még nem tartana vonzónak egy 150 kilós nőt, mert hormonbeteg.

2018. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt, nem szerencsés tarskereső oldalakra hivatkozni, torzítanak, mert a netes társkeresők olyanok, mint a katalógusok. Mindenféle interakciót megelőzően látják az adataidat, képeidet és éppen ebből a katalógus jellegéből adódóan ha az első amit latnak a magasságod lapoznak is tovább.

Mivel szamtakan sok ember van fent, nagy a választék és mindenki a legjobbat keresi - 180 alatt nem is nézelődnek. Szemben a személyes ismerkedéssel itt hianyzik az összkép, élő megjelenés.

Élőben nagyobb sikered lenne, mert még sok minden más is rögtön szerephez juthat.


Más oldalról pedig a nőknek tényleg számít a magasság. 2/3-uk, fele ennél "papíron" legalábbis magasabat szeretne, és kb 10-ből 9 magánál magasabbat. Általánosságban a többség tényleg ennél magasabbat képzel el, de aztán személyes ismerkedés során ez aztán borulhat is, jobb az arány.

Bő harmaduknak kevésbé felszínes és ez kevésbé vagy egyáltalán nem lényeges szempont, nyilván ők a te célközönséged.


Nézz körül, nagyon sok 170 körüli férfinak van párja, felesége. Ha ők találtak barátnőt, akkor te us dudsz. Nem vagyok álszent, vitathatatlan tény, hogy hátrány, de közel sem kizáró tényező.

Like-ok vadászása helyett inkább ismerjedj nőkkel.

2018. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

#44


Élõben még ennyire se. Hogy találkozzon élõben olyannal aki szintén magányos? Sehogy...


Amikor 57/57 kapcsolatban van, picikét nem reménykedsz már.

2018. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Párom 166 centi.


Barátja 170, exem haverja 167, a másik 163, és mindnek van csaja, sőt, közülük kett már családapa :) Ennyit erről.

2018. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

#46


Gazdagok, mi...?

2018. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!