Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ennél mérvadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél mérvadóbb bizonyíték arra, hogy a csajoknak mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Tavaly és most is regisztráltam a badoo-ra, de míg anno nem írtam ki a magasságomat (és az alkatomat), addig most igen (172 és vékony). Tavaly már az első héten özönlöttek a kölcsönös lájkok, most egyetlen egy sincs már hetek óta. Pedig ugyanazok a képek vannak fent (természetesen helyes vagyok, szóval nem a véletlen műve volt anno a sok kedvelés). Miért van az, hogy a nők legalább annyira utálják az alacsony pasikat, mint a férfiak a kövér nőket?

2018. jún. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
66%
Sose volt titok, hogy a nőknek számít, ezt a nők sem szokták titkolni. Ezen mit vagy kiakadva?
2018. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örülök, hogy magas emberek magas utóda vagyok.


Viszont olyan szomorú hogy az alacsonyak kb. már most feladhatják, se szerelem, se egyéjszakás, se semmi.


Alacsonyak lehetőségei:


- zsoké

- genya főnök

- karmester

- F1 pilóta

- focista


ennyi.

2018. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
78%

*


- diktátor


Sztálint leszámítva szinte csak pici diktátorok voltak: Hiti, Mao, Bonaparti, Orbika stb.

2018. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

#22: Idézem:

"Akik azért panaszkodnak mert nem veszik észre őket a nők a magasságuk miatt, azok ne feledjék ugyanezt amikor átsiklanak egy átlagos duci nő felett.


Sokan kaviárt akarnak, de csak szalonnát tudnak érte ajánlani"

---

Na ezt a párhuzamot nem tudom megérteni a mai napig. Adott egy - egyébként teljesen helyes és normális/okos - pasi aki csak genetikailag maradt alacsony (ami abszolút nem az igénytelenség szimbóluma). Erre te - és a nők túlnyomó többsége - a kövér nőkkel vonod párhuzamba, pedig utóbbiak egyértelműen az igénytelenség miatt olyanok amilyenek és semmilyen "genetikai pech"-ről nem beszélhetünk. Eleve nem értem hogy lehet az alacsonyságot párhuzamba állítani a kövérséggel, mint negatív tulajdonság. Mintha a rákot akarnád egy lapon említeni a másnapossággal és előbbiben szenvedőt ugyanúgy szidod, hogy "Mi a fenének nem vigyáztál magadra?".

2018. jún. 4. 13:38
 35/47 anonim ***** válasza:
88%

#34

"pedig utóbbiak egyértelműen az igénytelenség miatt olyanok amilyenek"

Ezt te se gondolod komolyan, ugye? :D

2018. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%

Több kakaót kellett volna inni gyerekként. :D


Manapság amúgy mindenki csak a genetika és a hormonok miatt kövér. :P

2018. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
#34 Mint külső szemlélő: szerintem ezt gondold át újra még egyszer, ezt egyedül te érzed problémának.
2018. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
#35: Ezt halál komolyan gondoltam. Ha efelől szikrányi kétség is felvetődik benned, akkor oltári hülye vagy az egészségügyhöz. Ugyanis a kövérség legrosszabb esetben is hormonális probléma miatt alakul ki, amit sikeresen kezelni lehet ezzel párhuzamosan pedig intenzív testedzés. Qrva nehéz, de nem lehetetlen. Csontállományt te viszont nem fogsz tudni növelni, ha beleszakadsz is.
2018. jún. 4. 13:58
 39/47 anonim ***** válasza:
5%

De hogyan fogadják el az alacsonyak az alacsonyságot? Ezt nem lehet. Látok olyat aki elfogadta. Egyedül fog meghalni, tényleg kisfiúnak tűnik mások mellett, és hiába veszi az akadályokat soha senki nem fogja elismerni. Még a tőle alacsonyabb nők sem...


És az a baj, hogy ez nem választott út, és nem változtatható meg. Alacsonynak születtél? Ráb***ál!

2018. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
93%

#38

"Ugyanis a kövérség legrosszabb esetben is hormonális probléma miatt alakul ki, amit sikeresen kezelni lehet ezzel párhuzamosan pedig intenzív testedzés."

Ja, meg lehet még pár oka. De oké, ítélj csak kapásból. Csak akkor nem értem, miért baj, ha más is lekoptat téged, mert első blikkre valami baja lesz veled.


Amúgy meg: "Eleve nem értem hogy lehet az alacsonyságot párhuzamba állítani a kövérséggel, mint negatív tulajdonság." - de az bezzeg nem baj, hogy eleve te hoztad fel a kövér nőket, mint párhuzamot, még fent a kérdésedben? :DDDD


Ezek után maradjunk annyiban, hogy azt elhiszem, hogy nem kellesz senkinek, de azt nem hinném, hogy a magasságod miatt :D

2018. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!