Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ennél mérvadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél mérvadóbb bizonyíték arra, hogy a csajoknak mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Tavaly és most is regisztráltam a badoo-ra, de míg anno nem írtam ki a magasságomat (és az alkatomat), addig most igen (172 és vékony). Tavaly már az első héten özönlöttek a kölcsönös lájkok, most egyetlen egy sincs már hetek óta. Pedig ugyanazok a képek vannak fent (természetesen helyes vagyok, szóval nem a véletlen műve volt anno a sok kedvelés). Miért van az, hogy a nők legalább annyira utálják az alacsony pasikat, mint a férfiak a kövér nőket?

2018. jún. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
94%

#19

Az a baj, hogy nekem vannak ismerőseim, akik 170 alatt vannak, és simán van barátnőjük, de ha ezt leírom, akkor odaböfögik, hogy kamuzok. Fotót meg belátható okokból + személyiségi jogok miatt nem linkelek random ismerőseimről.

2018. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%

Akik azért panaszkodnak mert nem veszik észre őket a nők a magasságuk miatt, azok ne feledjék ugyanezt amikor átsiklanak egy átlagos duci nő felett.

Sokan kaviárt akarnak, de csak szalonnát tudnak érte ajánlani.

2018. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
95%

"Nem rátok cáfolni akarok, de azt rohadtul nem értem, hogy miért hírességekkel dobálóztok. Az egy külön világ, meséljetek hétköznapi emberekről, mert nagyon sok példa van, és hitelesebb."


Valahogy ezekről a hírességekről nem tudom elképzelni, hogy a hírnevet és a sok pénzt megelőzően szűzként keseregtek volna a szobájukban, csak mert alacsonyak.

2018. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
22%

Dehát az miért érdekel titeket, ha bizonyítékot vár bárki is? :D Senkinek nincs bizonyítási kötelezettségetek, ti mondtatok egy hiteles embert, aki egy jó ellenpélda, és itt vége a részeteknek. Az hogy mit kezd az információval rá van bízva.

A sztárokkal dobálózás sokkal értelmetlenebb szerintem.

2018. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%

am én tök realista vagyok én pl 189cm vagyok kb majdnem mindenkinél magasabb álltalában kivéve pestet na mind1 de nekem mégsincs senkim és van egy ismerősöm eszméletlen a humora és olyan barátnője van hogy nem hiszem el. Vékony nálla alacsonyabb fekete hajú

szóval a humor az fontos azt veszem észre

2018. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
69%
En soha nem tagadtam, hogy a törpikék nalam nem ferfiszamba vehetoek :D. Most megnyugodtal? :")))
2018. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek számít minden. Az, hogy kinek melyik inkább, az pusztán egyéni preferencia kérdése.

Az alacsony pasiknak is van életük során egy csomó nőjük, és a magas pasik is szenvedhetnek a magánytól. Hozzáállás kérdése, karizma és határozottság.

2018. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
89%

24: Pont ez az, hogy ők híresek, ismerték, ők a bizonyíték, hogy a magasság nem minden. De nektek nem jó, mert ti arra kerestek bizonyítékot, hogy a csajoknak 220 centi alatt nincs férfi.

172 cm az átlag férfi magasság. Erre hivatkozni, kb. annyi értelme van, mint hogy azért nem kellesz a nőknek, mert megvan a két szemed, bezzeg a kalózokra nedvesednek...

Nem a 172 centis pasikkal van gond. CSAK ti nem kelletek a nőknek.

2018. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
81%
Mivel jómagam csak 158 cm vagyok egyáltalán nem érdekel.Nem is tetszenek az égimeszelő férfiak,akinek elférek kb a hóna alatt.Persze akinek 180cm magas toppmodell csaj kell az ne csodálkozzon...
2018. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
#28 Mint már említettem, nem megcáfolni akarlak, mert amúgy egyetértünk, de ennek az érvelésnek semmit értelme, mert a sztár élet elképzelhetetlen egy átlag ember számára. Kezdjük ott, hogy pl nekem, mint egy átlag embernek nincsenek rajongóim, akiket amúgy ha akarok úgy csavarom az ujjam köré, ahogy kívánom. Ja, nem adatott meg, valahogy nem vágyom rá, de náluk meg ez a tényező ott van.
2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!