Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért féltek a (szép) lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek a (szép) lányoktól fiúk? Kis pontositás a kifejtésben. Illetve mások által szépnek tartott hölgyek mit éreztek ha egy csúnya pasi próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más a szép stb. Ezt úgy értem,aki a saját szépségideálját megtalálja és fél leszólîtani. Három lehetőség van két eredménnyel:ha félelemből nincs próbálkozás nem lesz semmi,ha próbálkozik a pasi és a lány elutasîtja eredmény ugyan az.Ha lány igent mond egy randira akkor randi lesz.

Kérdés második feléhez! Aki felnőtt(agyilag is) szép nő. Az is megalázza a pasikat?



2018. jún. 11. 17:48
1 2 3
 11/24 Diavolino44 ***** válasza:
63%
Nem a megalazassal van bajuk, hanem a mozival a fejben. Ha a lany szep es igenyes, akkor csak tokeletes pasival hajlando osszejonni, vagy ugyis van baratja, ezek a gondolotaok jarnak a fejekben. Illetve ha nem megy oda, akkor meg mindig ott marad a kiskapu a fejeben, hogy biztos osszejott volna, de most eppo vasarolok, most tanulnom kell stb. Viszont ha odamegy akkor 100%, hogy kiderul, ha visszautasitja.
2018. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
10es annyit ìrtam a nőknek szabad akaratuk van.
2018. jún. 11. 18:23
 13/24 anonim ***** válasza:
#12: Aminek az égvilágon semmi köze nem volt a hozzászólásomnak... A hozzászólásom arról szólt, hogy az emberek nem annál próbálkoznak általában, aki nem jön be nekik, mint ahogy nem azt eszik, amit nem szeretnek.
2018. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mert a kudarc élmény nagyon rossz.
2018. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy aki a vékony lányokat szereti nem fog egy molettel kezdeni. De kérdésem arról szól,hogy a szép(ez esetben vékonyhoz) se mert fél a nő szabad akaratából eredendő elutasításától.
2018. jún. 11. 18:31
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
#15: Minek teszel fel egy kérdést, amire csak a saját válaszod fogadod el?
2018. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Én nőneműként is tartok a szép lányoktól, nőktől nem egyszer bántak/viselkedtek velem otrombán, lekezelően magukat nagyon szépnek tartó lányok. Volt, hogy kinevettek, megjegyzést tettek.

Legutóbb egy társaságban próbáltam mosolyogni egy ilyen lányra, erre flegma arccal nézett, majd elfordult.

Elég szar érzés volt már ez az apróság is.

Azért megértem, miért nem mer sok fiú kezdeményezni.

2018. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Aki saját maga nem kezdeményez, az milyen alapon kéri számon mástól?
2018. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18as mire is gondolsz?
2018. jún. 11. 19:10
 20/24 anonim ***** válasza:

még szép hogy leblokkolok..


miért?


mert csak


majd rakatok ABS-t

2018. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!