Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért féltek a (szép) lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek a (szép) lányoktól fiúk? Kis pontositás a kifejtésben. Illetve mások által szépnek tartott hölgyek mit éreztek ha egy csúnya pasi próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más a szép stb. Ezt úgy értem,aki a saját szépségideálját megtalálja és fél leszólîtani. Három lehetőség van két eredménnyel:ha félelemből nincs próbálkozás nem lesz semmi,ha próbálkozik a pasi és a lány elutasîtja eredmény ugyan az.Ha lány igent mond egy randira akkor randi lesz.

Kérdés második feléhez! Aki felnőtt(agyilag is) szép nő. Az is megalázza a pasikat?



2018. jún. 11. 17:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19: arra, hogy a szép lányok nyafogás helyett próbálkozzanak maguk.
2018. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem a kérdező mit nem értett a kérdésen, mert elég konkrét volt:D


Amúgy meg az emberek többsége nem attól fél hogy nem lesz semmi, hanem attól hogy hibázik és a hiba miatt nem lesz semmi. A férfiak a szemükkel keresnek barátnőt általában, de a nőknél egy jó szöveg egy átlagos kinézet mellé elég megnyerő tud lenni. Na a pasik pedig emiatt félnek:)

+ egy számodra ideál csajjal beszélni sem általános ha nincs akkora rutinod, nem még elhívni valahova csak úgy ismeretlenül:)

2018. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Alaptalan általánosítás. Vannak férfiak, akik félnek bármilyen szép vagy kevésbé szép lánynál kezdeményezni és vannak akik számára egyenesen kihívás, élvezi és nem is a lány, hanem maga a hódítás a fontos. És a 2 szélsőség között ezer árnyalat.

Tehát az adott férfi személyiségétől függ és nem a nő szépségétől.

2018. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én ronda pasi vagyok, lenéznek a csajok, ezért félek tőlük, mindegyiktől. 32F
2018. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!