Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ahogy halad előre az emberiség, egyre szarabb lesz minden, a dolgok, a mentalitás, a párkapcsolatok, nem pedig fejlődünk az idő előrehaladtával?

Figyelt kérdés

Ja igen, az okostelefonjaink fejlődnek, az igaz, de még mindig nem csinálnak olyan képet mint egy 10-20 éves nikon.. :D


Sok lány ismerősöm szerint poén, hogy utálják a gyerekeket, és csak alkalmi szex kell nekik, mert ők karrieristák.

A filmek szarabbak mint régen, talán 7 éve volt az életrevalók az utolsó jó film, régen évente jöttek ki ilyen szintű filmek.

A zenék szarok lettek, a ruhák szarok lettek, nem azt mondom, hogy régen mindenki patentra szabott szmokingban járkált biztos, de most rengeteg trampli van a fast fashion-nak köszönhetően, a parfümök szintetikus szarok, az igazi parfümök százezrekbe kerülnek, holott régen az volt az alap. Minden mindennapos használati cikk silányabb, szarabb, olcsó megoldások lettek, az emberek jellemével együtt.

Vannak még olyan zenék, filmek, játékok (scarface, vice city stb) ami visszaadja a régi világ hangulatát ahol nem a rohanó világban a futószalagon gyártott szar gyártása volt a menő.


2018. júl. 4. 18:48
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
53%

"Akkor gondolom te olyan emberke vagy, ..."

Te ezt nem "gondolod", hanem elképzeled és ezzel vitatkozol. Kitalálsz valami végletes baromságot, felturbózod kicsinyítő képzőkkel, hogy még nevetségesebbé tedd a másikat, ezzel jól szembehelyezkedsz és különbnek érzed magadat.

Van egy tippem: nem a nagyanyádtól tanultad a gyógynövények használatát, hanem a bükki füvesembertől meg egyéb kuruzslóktól. A nagyanyáink semmit nem tudnak erről. Nekem még él mindkettő, az egyik nagyapám is, fingjuk nincs a gyógynövényekről és gombákról. A tiédnek sincs, egy ismerősömnek sincs. A mai középkorúak mániája ez, akik mindenféle kamublogokat összeolvasnak, amúgy kettesük volt kémiából és biológiából, de érettségi után huszonöt évvel mégis felfedezték magukban a tudóst. Bocsi, a fülemen jön már ki ez a témakör.

2018. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
32%

A vice city-s példa miatt kezdtem el hallgatni

https://www.youtube.com/watch?v=u02tycroA30

Ez volt az igazi zene amikor 82-be' a srácokkal szétkaptuk Miami-ban a klubbokat.


A k_rvák is szebbek voltak és a kokain is jobb minőségű megboldogult Pablo ideje alatt, ma már mindenhol csak szemetet kapni.

2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
23%
Hagyjuk már réges régen mennyi ember élt 100 évig most sehol semmi. Bibliában is benne van a 500 éves ember, most hol látsz ilyet?!?!
2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
23%

#41


Tudatlanságoddal csak magadat égeted. Azért nézz utána, hogy egyes gyógynövényeknek milyen hatásuk van.

Pl. a kamilla és a körömvirág gyulladáscsökkentő.

A fokhagyma ugyan nem gyógynövény, de igen értékes. Pl. már az egyiptomi rabszolgák se voltak hajlandóak dolgozni, ha nem kaptak fokhagymát.

A méznek és a gyömbérnek is rengeteg jótékony hatása van.


De hát miért is akarok én olyan sötét embert oktatni, aki csak az fehér köpenyes istenekben hisz, és olyan zárkózott, hogy képtelen nyitni a világ felé.


És szégyelld magad, Bálint Gyuri bácsi nem kuruzsló. Ásd el magad jó mélyre, úgysem fogsz senkinek se hiányozni, elmebeteg.

2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
25%

"aki csak az fehér köpenyes istenekben hisz," - Csak egyszer ne tudj éjszaka aludni a fogfájástól, te is szaladsz majd a fehér köpenyesekhez, vagy azt kis gyógynövényekkel akarod kezelni? :-) Ja, és ne mondd, hogy rendszeres fogmosással... stb. minden fogászati problémát meg lehet előzni, mert ez sajnos nem ilyen egyszerű...


Tudod, van egy egészséges ötvözete az orvosi és gyógynövényes módszereknek. Az sem normális, ha valaki minden nyavalyára egyből kapkodja az ágyút, de az sem, ha semmivel sem megy orvoshoz.

2018. júl. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%

#46

Decemberben egy hétig alig aludtam valamit, mert nőlt a bölcsességfogam. És képzeld nem mentem orvoshoz kivágstni, inkább szenvedek és megvárom, hogy magától jöjjön ki. Tükörben látom, hogy szépen nő. Sokan mennek és kivágatják.

Orvoshoz csak végszükség esetén megyek.


Egyébként pedig ép testben ép lélek.

Ha az ember kiegyensúlyozott, harmonikus, és megvan a lelki béke, plusz még odafigyel hogy mit étkezik, sz ritkán beteg. Én is ilyen vagyok.

2018. júl. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
64%

#44 Na, látom a sértegetés az megy. Az elmebetegezéssel nem sikerült meggyőznöd. Képzeld, nem vagyok tudatlan, veled ellentétben én egyetemi szinten tanulom a kémiát és a biológiát is. A te képzettségedről semmit nem tudunk. Csomó mindenre nem reagáltál, hogy hányasod volt bioszból, honnét tájékozódsz (ezek szerint bejött a kamublogos feltételezésem), egyetlen fegyvered a gúnyolódás, a fölényeskedés.

Senki nem tagadja a gyógynövények hatását. Megint elképzelsz valamit és azzal vitatkozol, nem amit a másik állít. Ajánlom a ködpiszkáló.hu-t, azt tudósok írják, nem vajákosok. A gyógynövények felhasználhatósága limitált, komoly betegségeket senki nem azzal gyógyít, mert a hatóanyag mennyisége bizonytalan és ha hiszed ha nem a növényeknek is van mellékhatása. Te vagy az, aki nem olvas mást, csak a kedvenc áltudományos ijesztgető oldalait. Én elolvastam mindkét oldal érveit, a te oldaladról a gúnyolódáson, féligazságokon, képzetlenségen kívül semmi más nem jött.

Az egyik kérdésemet újra felteszem, mert kínosan kerülöd rá a választ: miért van az, hogy a természettudományokat kamaszként utáló, azokkal hosszú évekig nem foglalkozó emberek az internetre rászabadulva felfedezik magukban a természettudóst és mindent jobban akarnak tudni a szakembereknél?

Tessék, kapsz egy esélyt hogy megmutasd TE mennyire vagy nyitott. [link]

2018. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
51%
"Decemberben egy hétig alig aludtam valamit, mert nőlt a bölcsességfogam." - És gyökérkezelésed volt-e már? :-D
2018. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
10%

"Ha az ember kiegyensúlyozott, harmonikus, és megvan a lelki béke, plusz még odafigyel hogy mit étkezik, sz ritkán beteg. Én is ilyen vagyok." - Nekem meg egy fogorvos tönkretette gyerekkoromban a fogzománcomat, mert a szüleim azt gondolták, jót tesznek azzal, hogy elvisznek fogszabályzásra, csak mert a szemfogaim egy kicsit kifelé nőttek és az alsó sorban kuszák a fogaim. De az alsó fogsor visszaállt évekkel később, a fogzománcom meg olyan lett, mint egy szita, állandó fogérzékenység, fájdalom, és most is csak akkor jó, ha a drágább, speciális fogkrémet veszem, de az is csak a tünetet kezeli...


Majd akkor papolj arról, hogy a gyógynövények elegendők, ha ilyen problémákat is meg tudsz oldani CSAK gyógynövényekkel, cseréljünk, én szívesen átadom ezeket a gondokat...

2018. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ennyit a rákról meg a modern korról.

2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!