Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
94%

13-as vagyok:

Egyrészt, aki feltétel nélküli szeretetre vágyik, az szerezzen kutyát. Én nem vagyok az a fajta ostoba liba, aki akkor is halálosan szerelmes, ha őt elutasítják, bántják, satöbbi, nekem igenis kell valamit adni a szerelmemért cserébe.


Másrészt meg kicsit előreszaladtál. Lehet, hogy sok energiájába kerülök annak, akivel vagyok, de én magam általában egy energiabomba vagyok magam is, így könnyedén teljesítem azokat a dolgokat, amiket elvárok. Sokaknak meg ez nem tetszik, hogy a szabadidőm a másikra akarnám fordítani, vele szeretnék programokat szervezni, de értelemszerűen olyan párt választottam magamnak, aki hasonló dolgokat vár el az ő saját szerelméért cserébe, mint én az enyémért, így már sok-sok éve tudjuk ezt tartani (házasokként, lassanként születendő babával).


Az nem tudom, hogy a te hibád a környezetedé, vagy úgy egyáltalán hibája-e bárkinek is az, hogy szerinted ha valakinek az az igénye, hogy a szerelmével töltse minden létező szabad pillanatát, az automatikusan energiavámpír lesz, aki természetesen nem adja vissza ugyanazt az időt/energiát, amit rá fordítanak. De azért érdemes lenne magadba szállnod és elgondolkodnod rajta, vajon hol lehet a hiba, ha ezt látod magad körül.

2018. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:

20#-as elhiszem, hogy te ilyen nő vagy és amit leírtál az teljesen rendben is van.

A gondom az, hogy én még ilyen nővel nem találkoztam, pedig dolgoztam például rengeteg nővel, de mindig azt látom, hogy görcsösen ez a velem foglalkozz, velem foglalkozz, rám figyelj, vegyél már észre, csak én tetszek neked, csak én legyek a jó, a hibáimat ne vedd észre, ha hülyén viselkedek ne tedd szóvá, ha hibázom nézd el nekem, jaj unatkozok, nem tudom elfoglalni magamat, ezért a férfi a hibás, velem foglalkozz, szórakoztass megnyilvánulások jönnek elő idővel.


Tudom az lesz kihozva ebből, hogy én vagyok a hibás, meg rossz helyen kerestem nőket, mert a nők nagy része nem ilyen, sajnos nem kevés tapasztalattal rendelkezve, azt kell, hogy mondjam, hogy a nők nagy része igenis ilyen, saját magam tapasztaltam meg.


Nem csak párkapcsolatban, de munkakapcsolatban is.


Volt olyan kolléganőm aki azért volt kiakadva rám, mert nem vele foglalkoztam és nem vele beszélgettem egész nap.


Mondtam neki, hogy bocsánat, de én elsősorban nem miattad jövök be dolgozni, hanem azért, hogy ellássam a munkámat, a reakció sértődés volt és nem értette az egészet..


Kivételek mindig vannak és általában mindig a kivételek kezdenek el reagálni az ilyen beírásokra, hogy megcáfolják azt amit írtak.


Én a többségről beszélek, nyilván nem az összes nő ilyen, de a többségnél valami olyan figyelem hiányos állapot van, meg figyelem szomj ami engem már kezd zavarni.


Ja és azt kihagytam, hogy azokról akikről beszéltem ugyanez sajnos nem várható el.


Tehát őket nem érdekli, hogy mi van a másikkal különösebben, nekik csak az a lényeg, hogy őket hallgassák meg, őket szórakoztassák mert ők unatkoznak és a férfi dolga,hogy ők jól érezzék magukat.

Magyarul egy hercegnő szerepbe emelik magukat a férfi meg az udvari bolond akinek csettintenek egyet és annak ugrania kell és meg kell nevettetnie a nőt.


Elnézést, hogy ezzel nem értek egyet, de én az igazságosság híve vagyok.


Természetesen nem azokról a nőkről beszéltem akik figyelnek a párjukra és úgy várnak el figyelmet a másiktól, hogy közben ők is ugyan azt a figyelmet és szeretetet megadják a másiknak amit kapnak.


Bár minden nő ilyen lenne!!!

2018. okt. 18. 23:59
 23/77 A kérdező kommentje:

21#-es


"Az nem tudom, hogy a te hibád a környezetedé, vagy úgy egyáltalán hibája-e bárkinek is az, hogy szerinted ha valakinek az az igénye, hogy a szerelmével töltse minden létező szabad pillanatát, az automatikusan energiavámpír lesz, aki természetesen nem adja vissza ugyanazt az időt/energiát, amit rá fordítanak"


Én úgy gondolom, ha egy nő nem adja vissza azt az időt vagy energiát amit elvár a másiktól, hogy az rá fordítson, akkor az nem túl korrekt dolog..


És egy idő után lehet ebből probléma, mert egy idő után felborul a mérleg nyelve vagy ráun a pasi, hogy neki többet bele kell tennie és egy idő után fárasztó, idegesítő lesz.


Persze, ha kölcsönös szerelem van akkor nem.

Más kérdés, hogy nehéz olyan nőbe szerelmesnek lenni aki úgy gondolja, hogy a másiknak többet bele kell adnia mint neki mert ő hercegnő..


De pl nekem is volt olyan nő az életembe aki végre (nem leszívta, hanem feltöltötte az energiámat).Természetesen emiatt, sokkal több energiát tudtam ráfordítani, még akkor is, ha munka után fáradt voltam, mert, ha vele találkoztam elmúlt fáradtság és minden bajom.


De egy ilyen nővel találkoztam egész életemben.


Az összes többi, fárasztó, energiavámpír volt, ebben benne vannak párkapcsolatok, haverok barátnői, munkatársak, ismerősök stb..


A velem foglalkozz, az legyen amit én akarok, ugorj, nevettessél meg, nem tudom elfoglalni magamat, unatkozok és ezt elmondom 100x egy nap, panaszkodok, hallgassál meg stb..

De fordított eseteben ez nagy többségben nem várható el.

Ez a problémám.



Ha neked és a párodnak jó mert kiegészítitek és feltöltitek egymást akkor semmi probléma ezzel.

2018. okt. 19. 00:17
 24/77 3.14159265357989 ***** válasza:
40%

Engem például zavarba hoz az ajándék, nem jó érzés ajándékot kapnom. Maximum a családomtól, tőlük nem zavar, de még a legközelebbi barátaim ajándékától is zavarba jövök, még akkor is, ha tetszik (általában eltalálják, mi tetszene/mire van szükségem, nem ez a gond), akkor is, ha én is adok (az adással kevesebb a problémám, de azt se szeretem nagyon), akkor is, ha előre megbeszélt (szülinap, karácsony, névnap, akármi).

Még egy italmeghívás is zavarba hoz, nemhogy idegentől, de még barátoktól is. :D Partnerem még nem volt, de kizárt dolognak tartom, hogy valaha is "elvárnám" tőle az ajándékozást, én nagyon nem ilyen beállítottságú vagyok.

Persze azzal sincs semmi baj, ha valaki örül az ajándéknak és szereti, szerintem ez szuper. De olyan lányt nem ismerek, nincs a környezetemben, aki kvázi elvárná a pasijától ezeket a dolgokat... (pontosítok: ismertem egyet, minden csütörtökön bevásárolni mentek a csajnak ruhát, és ez volt a randiprogram :D de vele meg nem barátkoztam, nem is tartjuk a kapcsolatot, bár nem ebből az okból kifolyólag)

2018. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
32%

A nők birtokolni akarnak csak. Itt a párom, engem egyáltalán nem zavar, hogy gyerek után felszedett 5-10 kilót az nem sok. De még sincsen szex 5,5 éves már a gyerek és akkor ez a férfi hibája?

Csak arra kellettem, hogy legyen lakása,kocsi,nyaraló+egy apa aki neveli a gyereket... 41F

Romantikus férfi vagyok aki minden nap csókolná a párját, nem dohányzom, nincsenek függő hobbyjaim, csak ő lenne.

De már lemondtam róla. Élek a gyereknek, a kocsimnak, a munkámnak ezek maradtak...

2018. okt. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
7%
"Ráadásul ha a nő teste elkezd változni, a férfi szerelme is nagy valószínűséggel megszűnik. " - arra gondolsz, mikor a nő végre összejön valakivel, és elkezd igénytelenné válni? Egyszerre vége az egészséges életmódnak, falja a csokis parányt, növeszti a hónaljkutyát, mert "már révbe értem, ellustulhatok"?
2018. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
13%
A #25 válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott! Mélységesen egyetértek vele!
2018. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:

25#-ös sajnálom, hogy neked is negatív tapasztalatod van, de ebből is látszik, hogy amit írtam az igaz.


A nők többsége belsőleg nagyon önzően és betegen gondolkozik.


De ők 100%-ig meg vannak győződve, hogy ők belsőleg szuperek, ők látják jól, változniuk nem kell és a férfiak a hülyék és úgy egyébként mindenkinek hozzájuk kell alkalmazkodnia, mert ők nem hajlandóak a másikhoz igazodni.

Erőfeszítést nagyon semmibe sem szeretnek bele tenni, ezért van az, hogy keresnek egy férfit akit jól végig mérnek, hogy az tudja -e biztosítani számukra azokat a körülményeket amikre ők vágynak, de ő nekik ne kelljen ezért komoly erőfeszítéseket tenni.

Csak vegye észre őket egy olyan férfi aki mindent meg tud nekik adni, persze eleinte kedvesek, bújnak megjátszott mosolyok stb.. aztán idővel kiderül, hogy ők igazából nem akarnak semmi mást csak élősködni a másikon.

Lelkileg, fizikailag, anyagilag.


A másik teremtsen meg mindent, a nőnek nem kell, nekik csak az a dolguk (maguk szerint) hogy élvezzék a mások által megteremtett szuper körülméneket.


Igazságos, nem igaz??


Megint csak tisztelet annak a kevés kivételnek.

2018. nov. 2. 22:14
 29/77 anonim ***** válasza:
93%

Miért beszélnek páran (pl a kérdező) a nők "többségéről"?

Csak azért, mert van néhány önző t!rpák kva, még nem lesz az összes nő ilyen.

Ennyi erővel írhatnám például, hogy milyen rossz, hogy a férfiak többsége nőket erőszakol.... kb ugyanannyi valóságalapja lenne.

2018. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
#29 mert sajnos a többség ilyen a nőknél és kissebségben vannak azok a nők akik őszintén kedvesek és őszintén tudnak szeretni egy férfit, mindenféle anyagi dolgoktól vagy tárgyaktól függetlenül.
2018. nov. 9. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!