Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

Utolsò, te tipikusan igazsàfòbiàs vagy.


Nem bìrod elviselni, ha a nőkről rosszat mondanak mert te nő vagy.

Te nem tapasztaltad azt amit èn.


Vannak pènzèhes nők?

Vannak, de szerinted ez is a pasik hibàja mert mièrt a pènzèhes nővel kezdenek..

Tipikus amikor egy nő nem akar felelőssèget vàllalni csak hàrìt.


Annak ellenère, hogy vannak èrdek ès pènzèhes nők mèg egyet sem hallottam, hogy bevallotta volna màsok előtt, hogy igen èn èrdekből vàlasztok pàrt. Mert bennetek van a tagadàs, hogy nehogy kiderüljön az igazsàg. Inkàbb meghalnàtok csak nehogy kiderüljön, hogy ez igaz!!!

2023. okt. 5. 14:32
 72/77 anonim ***** válasza:
67%
Ha te 5 éve ezzel kínlódsz, akkor a hiba lehet mégsem a nők készülékében van...
2023. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de aláírom, hogy nagyon sok a pénzéhes nő/ selejt nő. Mégha te is selejt vagy még akkor se adnak esélyt, mert azt hiszik, hogy nem azok csak elvárásaik vannak amelyeket a férfi nem tud teljesíteni! DE, igen itt a de szócska ők se tudják teljesíteni normális férfi elvárásait. Pontosan azért maradnak egyedül, vagy fognak ki másfajta hulladékokat, mint az olyan selejteket, akik nem úszkálnak pénzben.

Kevés a normális nő és férfi egyaránt. Csak annyi hogy a nők egy része támadásban él, azt hiszik semmi gond velük aztán kiderül, hogy önbizalomhiányos féltékeny senkik, vagy felmosórongy nullák. Míg a férfiak leincelezik saját magukat. XD

2023. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:

"Tipikus amikor egy nő nem akar felelőssèget vàllalni csak hàrìt."


Normális, nem érdek (sőt, sok esetben kihasznált) nőként én aztán biztos nem fogok néhány Disney-hercegnő, meg kitartott, egoista insta-pic$a mocskaiért felelősséget vállalni.

2023. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
73 és mások - ki a "selejt" és a "hulladék"? Mind emberek vagyunk. Ti miből gondoljátok, hogy többet értek, mint mások?
2023. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

Simán lehet olyan pasi, aki a pénzéhes nőkre hajt. Miért is ne, ha van pénze, befolyása, és 10/10-es csajt akar, akkor is ha ő nem egy matyóhímzés? Mi más esélye lenne? Vagy ha a 60 éves akar egy 25 évest, biztosan nem a szépségével fogja majd meg, és ezzel ő is tisztában van. Semmi baj nincs ezzel, amennyiben konszenzusos, kimondatlanul is megállapodnak, hogy akkor te ezt adod, én meg ezt. A világban mindig is voltak így működő kapcsolatok.

De ha átlagos keresetű emberként panaszkodsz folyton arról, hogy minden nő pénzéhes, akkor mégis te keresgélsz rossz helyen. Ha kategóriádon felül próbálsz ismerkedni, evidens hogy azt gondolják, valamid csak amivel kompenzálod a hiányosságaidat. Csak az nem fair, hogy mindent rájuk próbálsz kenni, miközben te is benne vagy. Ha meg olyannal hoz össze a sors aki nem tud semmit adni, de mégis elvárja az úri bánásmódot, ne ajvékolj, írd le a veszteséget és lépj tovább azonnal. Nagyon sok kedves, szerény nő van a világon, akiknek nem a pénz a legfontosabb.

(Más ha eltartani se tudod magad, mert az nagyon taszító)

2023. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 A kérdező kommentje:
76#-os ìrd le a cìmüket lècci mert èn nem ismerek olyat akinek szèp arca van ,de mèg sem èrdekből keres pàrt..
2023. okt. 31. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!