Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
92%

Rövid, érdekese kísérlet: ha kiírsz egy olyan kérdést bármilyen fórumra, hogy a női biszex felhasználók kikhez vonzódnak jobban testileg, meg érzelmileg, a túlnyomó többség azt fogja válaszolni, hogy érzelmileg abszolút a nőkhöz vonzódik, testileg meg kb mindkettőhöz egyformán, esetleg egy hajszálnyival jobban az egyikhez.

Szóval talán nem a nők szeretetre való képességével van baj, csak ti vagytok szerethetetlenek. :/

2018. nov. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
93%

#30

Mi az alapja ennek a kijelentésednek? Statisztika? Valami forrás?

2018. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:

31# Gondolod titeket annyira lehet szeretni?


Külsőleg igen, na de belsőleg un.orítóak vagytok.


Mi az értékes bennetek?


A bizonytalanság, hogy képtelenek vagyot sokszor döntést hozni, hogyha baj van akkor egyből a férfi háta mögé bújtok vagy a gyávaság vagy a nulla felelősségvállalás vagy a felszínesség áll mosolyok amivel el akarjátok érni, hogy aranyosnak és kedvesnek tűnjetek kifelé?

Belül meg tök mást gondoltok?


Ti egy valamit utáltok bennünk, még pedig azt, ha nem azt mondjuk amit ti hallani akartok, mert ti álom világban éltek.


Ti azt nem fogadjátok el, ha valami nem úgy van ahogy ti akarjátok.


Pl azt mondjátok mindig a nő választ.

Kinéz egy nő egy férfit, de a férfinak nem tetszik az a nő, a nő mindent be vet, de hiába.

Közli vele a srác, hogy bocs, de nem vagy az esetem vagy megmondja, hogy bocs nekem xy tetszik.


Mi fog tőrténni?


Na mi?


Fúúúú ez egy .ohadék, biztos, .uzi, már nem is tetszik, mekkora .unkó.

Rosszabb esetben még bosszút is álltok és megkeveritek a .zart, hogy nehogy 9összejöjjön azzal alánnyal aki tetszik neki.


És ha nem jön össze akkor meg jóízűen kacarásztok, h ezaza, ha nem akart engem akkor a másikkal se legyen boldog.


Ezek nagyon szerethető és ritkán elő forduló tulajdonságok a nőkben igaz?


És akkor még nem beszéltem a pénzéhességről és az érdekből partnert választásról.


Ezek mind pozitív, szerethető tulajdonságok igaz?


Amit a nők, mivel annyira őszinték és becsületesek általában " be is ismernek", nem tagadják le, neeem.


Oda álnak és "vállalják a felelősséget".

2018. nov. 18. 14:55
 34/77 A kérdező kommentje:

31# hivatalos statisztika erről persze nincsen, hiszen azt a nők betíltanák, fellázadnának ellene.


Így marad a tapasztalat amit a mindennapi életben tapasztal az ember.



Arról sincsen statisztika, hogy a nők legnagyobb ellensége az igazság kivéve, ha az pozitív rájuk nézve.


Mégis mindenki tudja, hogy így van.


Még a mesében is így volt.


https://www.youtube.com/watch?v=Uqk_asndgtg

2018. nov. 18. 15:05
 35/77 anonim ***** válasza:
5%

#6 "Hányszor hallod, hogy kismamák panaszkodnak, hogy hiába adnak bele mindent a fogyókúrába, a férjeik már nem tudnak rájuk nőként nézni, mert itt-ott van egy terhességi csíkuk, vagy megereszkedett a bőrük.?"


Ja, sokszor hallana, és ilyenkor mindig felrémlik az, hogy "fáj a fejem", "fáradt vagyok", "a gyerek mellett ne", "gyerek van a házban neee", tehát a szokásos a gyerek után, hogy megszűnik a szex, meg minden ami sima lakótársaságon túli dolog, és ekkor csodálkozás, hogy a férfi nem tekint nőként a gyereknevelő biorobotra, aki eltartó biorobotként tekint a férfira.

2018. dec. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
15%

Nő vagyok, de egyet kell értsek a kérdezővel. Sajnos nagyon sok nő ilyen. Ha egyes nők meg akarnak kapni valamit vagy valakit akkor átgázolnak mindenkin. Nincs nöi szolidarítás sem bennük, csak ego. Nagyon sok nő igenis érdekből van a férfivel, de ezt ők maguk sem ismerik be. Az érdek az akár a szeretet éhség is. Eléggé feminista voltam mindig, de amiután rájöttem, hogy milyen gonoszak egyes nők azóta már nem állok ki annyira a nők mellett. Amit a kérdező a 34# válaszában írt tökéletesen ráillik sok nőre. Még annyit hozzáfűznék, hogy vanbak olyan nők, akik akár gyereket is szülnek, hogy megtartsák a férfit. Sajnos ismerek ilyet. Olyanok is vannak akik házasságokat is szétdúlna. Mindenkin átgázolnak, ha kell nekik a férfi, főleg, ha pénze is van!


Viszont a nőtársaim is nagyon jókat írtak. Vannak férfiak akik pár hónapos terhesen elhagyják a feleséget. A saját vérüket is elhagyják, nincs semmi érzelem, empátia. Egyes férfiak nem kímélnek senkit, ha a f...k után mennek. Bármennyit fizetnek amíg az érdekük úgy kívánja. Lecserélik a feleséget, ha már nem olyan feszes a bőre, atgázolnak ők is mindenkin.


Én úgy mondanám érdek kapcsolatok vannak. Oda vissza nennek a játszmázások. Már nincs "mi", hanem csak "Én". Mondom ezt úgy, hogy van mögöttem egy jó pár év tapasztalat.

2018. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:
36-os köszönöm a korrekt válaszodat!
2018. dec. 8. 23:57
 38/77 anonim ***** válasza:
85%

A pasik (férfinak továbbra sem nevezem őket) miért keverik össze a nőket a munkanélküli segéllyel?


Úgy érzékelik, mint valami alamizsnát. Ugye aki tett azért, hogy legyen normális jövedelme, annak oke, hogy van magasabb összeg.

De aki nem, mert lusta, vagy béna, annak ott a munkanélküli segély alanyi jogon.


A nőt is ugyanígy akarják, hogy legalább valami ronda (??? Mi jogon ítélkeznek, meg akkor minek, na mindegy) nő lenne, aki a rendelkezésére áll, mert az ugyanúgy járna neki is, és mi az, hogy nem kap? Neki ugyanúgy igénye lenne a kapcsolatra, szexre stb.... Lehetőleg ugye ingyen....


Tovább, egyéb:

Miért hazudnak érzelmeket egy dugásért? Nem szánalmas, hogy máshogy nem juttok p¡nához, hazudni kell érte? Hát, dehogynem...



Lehet itt általánosítgatni, de nem nem szerint, mert könnyen meglehet, hogy aki a legjobban kardoskodik, az marad alul...

2019. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
Remélem kérdező, azóta már kiheverted a csalódásodat, hogy az áhított nőd nem téged választott, és befejezted ezt a mocskolódást. Természetesen vannak ilyen nők, és ilyen férfiak is, de a csalódásodat arra felhasználni, hogy kárt okozz kb az összes nőnek a kampányoddal, az nem a legszebb dolog, és vagytok egypáran akik ezt csinálják...Akkor ki is viseli nehezebben az elutasítást? Mert ne akard bemesélni hogy itt az igazságérzeted picsogott oldalakon keresztül, és nem a csalódásod. Az EMBEREK általában ilyenek néha, amit leírtál, nem a nők, nem a férfiak, emberek, és nem mind.
2019. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
Én összetenném a két kezem ha tárgyak helyett igazi szeretetet kapnék, ahol figyelnek rám, ahol érdekeli a párom úgy...az egész személyiségem. De hát kinek mi.
2019. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!