Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:

“ Ki lehet számolni, hogyha ezért fizetest kapnék...Kb. én keresnék többet. (Ez a legtobb anyára igaz amugy”


Ezt megint, hogy számoltad ki? 😂😂


Nem kell többet bele adnia a pasinak..


Többet kell keresnie minimum kétszer, meg kell nevettetnie , a kedvedben kell járnia, azért jól is nézzen ki, akárki nem érhet hozzád, találja ki a gondolataidat, értsen meg mikor full logikátlan vagy, ne szóljon be mikor kibírhatatlan vagy és hangulat ingadozásod van hanem hallgasson meg és értsen meg.Hercegnőként viselkedjen veled ..Magyarul csak neked lehet igazad és mindennek úgy kell lennie, hogy te nőnek érezhesd magadat..

Persze nem vagy hercegnő, de mint tudjuk a nők ezt alanyi jogon elvárják ha nem kapják meg akkor vége vagy ahogy te mondtad el sem kezdődik..


Vagy az van amit a nő akar vagy vége.

Nincsen alkalmazkodás a férfiakhoz , a nőnek nem kell.


Mind ez még a gyerekvállalás előtt...

Ezek után kéne eljutni a gyerekvállalásig.

Ott meg majd jön a megcsunyulás szülés után, a szülés után depresszió, de a pasi nem szólhat, a nő szép, jó és tökéletes, ha nem akkor is..


“ Sírok! Olyan nincs, hogy egy Nőnek nem jut pasi!!!! A kérdés az, hogy milyen... És igen, ezek a Nők mondják azt, hogy köszi akkor inkább egyedül!”


Szóval tagadod a tényeket.

A minden nő szép és a minden nőt szeretni kell elv cseng a füleidben..

Nincsenek 100kg-os nők akiktől a pasik menekülnek.

Nincsenek olyan nők akik nem vonzóak a férfiak számára és nincsenek kibírhatatlan , elviselhetetlen természetű nők sem.

Tagadjunk ez nagyon fontos!!!


“ Értem! Tehát jó egzisztenciával rendelkező pasit nem lehet őszintén szeretni!

Te isbérdekből valasztasz Nőt. Érdeked, hogy szép legyen, elvárásod hogy tudjon főzni stb.“


Lehet választani mint ahogy azt is választottad természetesen .

Mindig a könnyebbik út..

A nők a jobbak, de azért pénzes pasi kell, hogy a színvonalat fent tudd tartani és ha netalántán elváltok akkor a gyerek tartást meg tudd kapni, ez nagyon fontos..


Ha a nők annyira érzelmes lények mint amennyire mondják akkor, hogy tudják mégis úgy irányítani az érzelmeiket, hogy mindig pénzes pasi mellett kötnek ki és persze hamar teherbe akarnak esni.. Neeem nem érdekből ááám, ez csak véletlen.

Mindig pont ott lángol fel a szerelem.. én meg pont beveszem...


És itt jön be a képbe a tárgyak, hogy a nők ebben mérik a tudást , a szerelmet.

Nem egy nő a pasija kocsijába szerelmes és nem a pasiba..

És csak azért van a pasival, hogy be tehesse a seggét a kocsiba, nulla erőfeszítéssel persze..

A szexben kívül nagyon nincs más...

De ha a pasi nincs elájulva a szex után akkor rohadt szemét..


A nő az gyönyörű , a nőt nem szabad bántani még ha megérdemelné sem, még ha hazudik, tagad, érdek sem..


Igen annyi elvárásom hagy legyen már, hogy tetsszen kinézetre mivel belsőleg a nők többsége kuka..

Kb ennyit lehet elvárni ma egy nőtől..


Te kicsit többet vársz el egy férfitól..

2021. febr. 4. 08:57
 62/77 anonim ***** válasza:

"akárki nem érhet hozzád,"

- ja, mekkora szemetség már a Nőktől. Nem engedek bárkit magamhoz.

És én döntök a saját testemről.., es nem a pasi!



"Nem egy nő a pasija kocsijába szerelmes és nem a pasiba.."

- Igen, most bevallom, szerelmes vagyok a férjem skoda octavia.jába.

Az a fehér szín, az az áramvonalas test, ahogy beleülök, meleg ülesfűtés...... és a gumi ahogy ÁLL rajta!

Mikor hazérkezeskor behatol a KAPUN én utána rögtön.........!

Észveszejtő



"Igen annyi elvárásom hagy legyen már, hogy tetsszen kinézetre"

- huuuu. Akkor erdekből választasz. Miért nem jössze össze kövér 100kg os csajjal? Mindig a könnyebb ut! Lám-lám! Érdekember vagy látod!

Mert csak úgy állsz össze nővel, ha érdekedben áll!

/Nem egy pasi a csaja külsejébe szerelmes, es nem a belsőbe!/

Erzed a kettősmércét?



"De ha a pasi nincs elájulva a szex után akkor rohadt szemét.."

- Nem. Ez esetben tovább állok(nék). Nem voltam elég. Elfogadom. Slussz.

Bar erről nem tudok nyilatkozni, mert nem volt még ilyen.



"Nincsenek 100kg-os nők akiktől a pasik menekülnek."

Nem terhesen is 65-75 kg között mozgok 🤣


"Nincsenek olyan nők akik nem vonzóak a férfiak számára és nincsenek kibírhatatlan , elviselhetetlen természetű nők sem.

Tagadjunk ez nagyon fontos!!!"

- Hát engem még nem dobtak! Szóval erről megint csak nem tudok nyilatkozni. De az tuti, ha ilyen termeszetem lenne, nyilván el sem vettek volna.


"Gyerektartast tudjon fizetni!"

- Szerintem ez pont felelősségteljes gondolkodás a nők részéről! Ha gyereket szülök, akkor onnantól már nem csak magamért vagyok felelős!

Attol, hogy szetmesz egy Nővel, ha volt gyerek, azért mindketten felelősséggel tartoztok!!



"Ha a nők annyira érzelmes lények mint amennyire mondják akkor, hogy tudják mégis úgy irányítani az érzelmeiket, hogy mindig pénzes pasi mellett kötnek ki"

- Nem tudjuk! (Én legalabbis nem tudom) épp ezt mondom!!

Hiába pénzes, ha mellé egy f*szparaszt, akinek se intelligenciája, se humora, nem áll ki mellettem, nem tisztel...(A fentiek mindegyike azonnali szakitást eredményez részemről, vagy igen, el sem kezdődik)


"Te kicsit többet vársz el egy férfitól.."

- Engem igazából nem érdekel, hogy többet, vagy kevesebbet várok el! Ismerkedeskor, ha az illető megfelel az elvarasaimnak, elkezdődik valami, es nyilván ő is felméri, hogy mit tudok adni. Ha elég, akkor jó, ha nem, akkor ez van. Nem erőlködöm, hogy de akkor is legyél velem! Tovább állok. Ezért mentem viszonylag későn férjhez.

Ezért van annyi 30as kényszerszingli Nő, ezért megy férjehez későn a legtöbb Nő.

2021. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:

“ Engem igazából nem érdekel, hogy többet, vagy kevesebbet várok el!”


Persze, hogy nem érdekel hiszen önző vagy!!! Csak az legyen amit te akarsz a többi nem számít.


Ismerkedeskor, ha az illető megfelel az elvarasaimnak, elkezdődik valami, es nyilván ő is felméri, hogy mit tudok adni.“

A szexben kívül meg a követelőzés én kívül te mit adsz?


“Ezért mentem viszonylag későn férjhez.

Ezért van annyi 30as kényszerszingli Nő, ezért megy férjehez későn a legtöbb Nő.“


Vagy inkább anyagi okok miatt, mert az elvárások a csillagos eget verdesik.


“ - Nem tudjuk! (Én legalabbis nem tudom) épp ezt mondom!!

Hiába pénzes, ha mellé egy f*szparaszt, akinek se intelligenciája, se humora, nem áll ki mellettem, nem tisztel...(A fentiek mindegyike azonnali szakitást eredményez részemről, vagy igen, el sem kezdődik)”


Hát persze nem tudod és a többi nő sem, de ha sok pénze van a pasinak akkor szülni akarok.

Én tudok rengeteg esetet mikor a pasi borzalmas volt, de sok pénze volt és a nő gyorsan szült két gyereket..

Hogy jó helyre tegye a seggét, aztán jött a sírás, hogy bunkó stb..

Előre lehetett tudni, hogy az mindenki látta csak a vak nem, de a pénz..


De tagadjunk ez fontos ..

Nehogy kiderüljön, hogy a nők ilyenek.


“ Hát engem még nem dobtak! Szóval erről megint csak nem tudok nyilatkozni. De az tuti, ha ilyen termeszetem lenne, nyilván el sem vettek volna.”



"De ha a pasi nincs elájulva a szex után akkor rohadt szemét.."

- Nem. Ez esetben tovább állok(nék). Nem voltam elég. Elfogadom. Slussz.

Bar erről nem tudok nyilatkozni, mert nem volt még ilyen.“


Szintén minden nő ezt mondja, meg, hogy az exe így meg úgy oda volt érte, meg ő a legjobb az ágyban mert mindenki oda volt érte..


Ezek az ön menedzselős női szövegek már könyökömön jönnek ki.

Még egy nő nem mondta nekem, hogy valamikor panasz lett volna rá.

Minden nő titkolja a kudarcait, mert felszínesek.

Ez a nőkbe van kódolva.


Sok ilyet ismerek.



"Nincsenek 100kg-os nők akiktől a pasik menekülnek."

Nem terhesen is 65-75 kg között mozgok ‘


Tehát nincsenek csúnya nők akik nem vonzóak a férfiak számára.


Vagy csak erről nem szabad beszélni..



“ huuuu. Akkor erdekből választasz. Miért nem jössze össze kövér 100kg os csajjal? Mindig a könnyebb ut! Lám-lám! Érdekember vagy látod!

Mert csak úgy állsz össze nővel, ha érdekedben áll!

/Nem egy pasi a csaja külsejébe szerelmes, es nem a belsőbe!/“



Mi mást választanék mivel a nők borzalmasak belsőleg elmebeteg a 90%.


A 10% ba meg mindenki szerelmes mert mindenki olyan nőt akar mint ők.


Az ilyenek hamar elkelnek és be vannak betonozva a kapcsolatba és megbecsülik őket.

A többi selejt.

2021. febr. 4. 11:54
 64/77 anonim ***** válasza:

Mi mást választanék mivel a nők borzalmasak belsőleg elmebeteg a 90%." Ha így vélekedsz a Nőkről nem csodalkozom, hogy ennyire megkeseredett vagy. Honnan ez a sok düh? Ez a sok szorongás? Ha van párkalcsolatod....miért?

Hozza teszem, ezt a velemnyedet nem kritizálom, mivel nem volt kalcsolatom Nővel, nem tudok nyilatkozni!

A pasik között is van elmebeteg. Főleg zaklatók! (Na erről viszont tudnék mesélni)


Hát akkor ugyanez vissza!

/A ferfiak 90%atol mi mast várhatnek el mint a pénzt? A tobbi 10% belsőleg faszparaszt!/

Érzed megint a kettősmércét? ¹


"Persze, hogy nem érdekel hiszen önző vagy!!!"

/ Te is az vagy! Nem jönnél össze 100kgs csajjal!

Csak olyan legyen külsőre, amit te akarsz! A többi nem számit!./ ¹


Itt jegyzem meg 2. hivatkozásban, hogy nem az elvárások magasak, a pasik kevesek²

Az én szemszögemböl. (Márpedig számomra csak az a fontos)

Neked is csak az a fontos! Hiszen nem jönnel ossze 100kg.s csajjal!



Mit értesz hamar elkelneken?

(Én egy 5.5 eves kapcsolatban vagyok, Ebből 4 év házasság!

(Es mielőtt megkérdeznéd; előbb vett el, és csak utána lettem terhes az elsővel.)

🤔Akkor elméleted szerint nem vagyok selejtes. Hiszen megbecsülnek itthon, es egyenrangú fél vagyok!

- Tényleg csak akkor ér valamit a Nő, ha van valakivel? Ha házas? Egyedül nem ér semmit? Ha egyedül van, akkor az tuti selejt? Es csak azert van egyedül, mert pszichopata? Nem fordult meg a kis fejedben, hogy talán azert, mert a pasik többsége is elmebeteg?

Rengeteg a szingli kolléganőm, barátnőm. 30as szép csajok, külsőre hibátlanok! De inkább vannak egyedül mint valakivel, aki nem felel meg az elvárásoknak. Ráadasul, mikor egy-ket pasi megtudja, hogy saját lakásuk van, kb azonnal oda akarnak cuccolni

Hát a lónak a f*szát!²


Egyebként neked a külső elvarásod az, hogy szép legyen a Nő, a Nőnek, hogy legyen megfelelő az egzisztenciája. Külső elvárás: 1-1 !

- A nő viszont ezen felül belső értekeket is fontosnak tart! Nem ugy mint te, neked csak a kulso a fontos, belső már nem is!

Akkor ki itt a selejt? Ki itt a csak külsőségre hajtó?



"Tehát nincsenek csúnya nők akik nem vonzóak a férfiak számára.

Vagy csak erről nem szabad beszélni.."

- miert ne lehetne!?

Csak, én olyat még nem hallottam, hogy egy nő ne talalt volna pasit, ha akart, akárhogy nézett is ki.

2021. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 A kérdező kommentje:

Ja igen említetted, hogy volt pasi aki zaklatott mert a pasik bosszúállók..


Tudod kiket szoktak zaklatni a pasik?


Azokat a nőket akik hülyítették őket, játszottak velük, hogy a saját egó-kat táplálják, majd egy idő után hírtelen már nem akarja tovább hülyíteni a nő a pasit mert más pasi Potenciális pasi is a képbe került és hîrtelen bunkón elküldöd a másik pasit akit addig hülyítettél.

Addigra ő már bele élte magát, nem tudja lezárni egy perc alatt mint te aki csak játszottál vele .


Nekem aki az elején megmondta, hogy bocs , de nem vagy az esetem azonnal hagytam és ez ezerszer jobb mint a hülyítés..

2021. febr. 4. 12:36
 66/77 anonim ***** válasza:

Értem, de ha meg sem próbalom, akkor nem derül ki, hogy passzolunk e.

6 hétig jartam a fickóval! Nem más került a képbe, viszont, 4 hét után azt akarta, hogy odaköltözzek!

4 het utan????????!!!!

Rendőrsegi feljelentés után szállt csak le rólam! Én vagyok a hibás?? Tényleg?

Ha igy is lenne, hogy hiú ábrándokkal hulyitettem(amit kétlek, szándékosan legalabbis biztos nem) akkor sem jogosit fel senkit zaklatasra.

A NEM, AZ NEM!



MÁSIK: ha egy szar kapcsolatban vagyok, vagy olyanban, ami engem már nem elégít ki. (nem feltetlen szexuálisan, hanem intellektualisan stb) és jön egy jobb, akinek jobb tulajdonságai vannak, jobban összepaszolunk, jobban érezném magamat vele, akkor 1, maradjak egy szar kapcsolatban, hogy szegény pasikát meg ne bántsam? 2, Ha elhagyom az előzőt, (korrekt módon, nem a háta mögött) akármi is az oka, az tényleg feljogosit bárkit is arra, hogy zaklasson!?

2021. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

“2, Ha elhagyom az előzőt, (korrekt módon, nem a háta mögött) akármi is az oka, az tényleg feljogosit bárkit is arra, hogy zaklasson!?“


Nem ez nem jogosít fel senkit a zaklatásra.


Ha az elején megmondod el kell fogadni.


Ha hónapokig hülyíted aztán dobod egyik napról a másikra úgy, hogy előző nap még a szemébe mosolyogtál és azt mondtad , hogy jó vele, majd másnap megírod, hogy vége és hagyjon békén.


Na ilyen esetben megértem, ha a pasi full kiakad.


Nagyon sok nő így rendezi ezeket a dolgokat.


És leszarják, hogy a másiknak mit okoz csak nekik legyen jó.

2021. febr. 4. 13:50
 68/77 anonim ***** válasza:

"Ha hónapokig hülyíted aztán dobod egyik napról a másikra úgy, hogy előző nap még a szemébe mosolyogtál és azt mondtad , hogy jó vele, majd másnap megírod, hogy vége és hagyjon békén."

Ehhez veleszületett színészi tehetség kell... Normál ember képtelen szerintem hónapokig jópofizni olyannal, akit a háta közepe se kíván...

2021. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:

Én sok ilyet ismerek és volt is benne részem.


Nem arról van szó, hogy végig utál, hanem mondjuk az egyik kérdésre nem azt a választ adtam amit hallani szeretett volna és máris jön a 180 fokos fordulat.

Mert érdek..

2021. febr. 5. 07:55
 70/77 anonim ***** válasza:
67%

Üvegből épült házban ne dobálózz kövekkel.

Hiába vinnyogsz bőszen, meg próbálod az érveidet sorolni, a való élet nem a szavaidat igazolja. Nézz körül, még a legputrisabb akárkinek is van valakije, és még az is meglehet hogy tökéletesen boldogok. Aki állandóan arról óbégat hogy senki nem elég jó, mindenki szemét, mindenki becsapja és kihasználja, van egy rossz hírem, valószínűleg a "mindenki" volt tök normális, csak pontosan úgy reagált, ahogy egy normális valaki tenné, ha egy elmeháborodott skizoid szociopatával hozná össze a sors, aki kezdettől öntudatlanul ontja magából a red flageket és a nőgyűlölő megjegyzéseket. Hiába szánod pl tök pozitívnak, ha azt mondod egy lánynak "te legalább nem fogsz úgy átverni mint a többi pénzéhes rohadt krva", ettől a legtöbb menekülőre fogja. Pont ugyanilyen oka van annak ha csak anyagias nőkkel hoz össze a sors - mert észre se veszed, de csak azokra hajtasz. A mintázatok tuod sose hazudnak. Az egész lényege, hogy igenis benned van a hiba, ha nem találsz senkit "aki megfelel az igényeidnek". Szerintem jobban is jár a világ, ne erőltesd.

2023. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!