Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért keverik össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért keverik össze a szeretetet a tárgyakkal? Miért ebben mérik a szeretetet?

Figyelt kérdés

Akkor szeretlek és addig amíg mindent meg adsz nekem..

Lehet nekem esni, de valljuk be, ma így működik a nők döntő többsége.



2018. szept. 28. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:

Utolsó50#


De miért gondolod, hogy te hercegnő vagy??

Akkor magyarul a férjed egy teljesen alárendelt szerepben van.

Nem mondhatja meg az igazat, szórakoztatnia, nevettetnie kell, anyagilag is mindent meg kell adnia, ha hülyeséget csináltál akkor sem szólhat mert felháborodsz stb...

Magyarul neked csak olyan férfi felel meg aki az udvari bolond szerepét tölti be és teljesen alád kell rendelnie magát.

Ami magyarul azt jelenti , hogy iszonyatosan önző vagy és csak az számít, hogy neked jó legyen.


Gratulálok hozzá!!


Tudom, hogy minden nő ma azért harcol, hogy a férfiak azt gondoljak , hogy ez normális mert a nőnek ez jár, de nem jár.

Nincs ilyen.


Ezt csak a nők találták ki, hogy nekik ne kelljen felelősséget vállalni mert az nehéz.

Minden ami nehéz az a férfi dolga..

A nő meg csak követelőzik, hogy neki jár a szeretet, a pénz, a bókok, a kényeztetés, a szórakozás stb...


A férfinak mi jár?

2021. febr. 2. 08:20
 52/77 anonim ***** válasza:

Te is eldöntheted, hogy a fenti feltételeimmel akarsz e velem lenni, avagy sem. Mi ezzel a gond?

Anyagilag minden meg kell adnia természetesen, mert a tudomány mai állása szerint a Nők mennek el szülni, mi adjuk fel a karrierünket azért, hogy gyerekkel ajándékozzuk meg a férfit. Amit én egyébként örömmel tettem. (Nem kell luxus dolgokra gondolni, de a gyerek az elsősorban pénzkérdés a párkapcsolati harmónián felül)

Ha az anyagiak miatt nem vagyok nyugodt, és nem érzem azt, hogy könnyen megélünk, van mindenre elég pénz, én nem tudok nyugodt lenni. Emiatt nekem mindig is fontos volt a megfelelő egzisztencia.

Ha te ezt nem igy gondolod, és nem akarod megadni ezt egy nőnek, megint csak mondhatsz te is nemet. Megint kérdezem, hol a gond?


Az egésznapos szórakoztatás nála csipőből jön, mert elképesztő a humora. Azt hiszem ezért szerettem bele.


Szerintem egy Nő sem "követelőzik" Vagy megkapja amit elvár, vagy nem! (Én legalabbis nem kezdtem el "kovetelőzni" soha egyetlen exemnél sem). Ha nem kaptam meg azt a figyelmet, törődést, szeretet, és azokat a dolgokat amiket elvártam, egyszerüen odébb álltam! Ismét kérdezem, hol a gond?

2021. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:

Neked tudod mi jár?...

A pofád, de az nagyon....

2021. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:

Igen minden férfi eldöntheti csak , ha nők 90%-a így gondolkozik akkor elég nehéz találni normális nőt.


“ a Nők mennek el szülni, mi adjuk fel a karrierünket azért, hogy gyerekkel ajándékozzuk meg a férfit.”


Tehát ez a férfinak ajándék a nőnek nem. Milyen érdekes, hogy mégis a nők akarnak inkább gyereket és nem a férfiak..

De gondolom mivel te szülöd a gyereket, ezért cserébe neked alanyi jogon jár minden.


Nekem is fontos az egzisztencia, de nem úgy, hogy mindent nekem kell egyedül megteremtenem mert a nő felemeli a kezét, hogy én csak egy nő vagyok nekem nem kell erőfeszítéseket tennem én csak leadom a rendelést, hogy mit akarok és ez így rendben van..


Ha azt mondanád, hogy fontos az egzisztencia ezért én is és a férjem is mindent bele adunk az oké, de nem, neked fontos az egzisztencia, de a másik teremtse meg neked mert te szültél..


Ilyen alapon szülés után nyugdíjba is vonulhatsz örökre.



“Szerintem egy Nő sem "követelőzik" Vagy megkapja amit elvár, vagy nem! ”


Magyarul vagy az van amit te akarsz vagy vége..

Ez nekem egyenlő követelőzéssel..

Hiszen amint nem kapod meg amit akarsz szakítani akarsz.


Hol a gond???


A felfogással van a gond!!!

És azzal, hogy a nők döntő többsége így gondolkozik és azt gondolja, hogy ez normális.


Minden ami nehéz a férfi dolga én nő vagyok, de ha jutalom, szeretet, egzisztencia stb van szó akkor nekem ez jár mert én nő vagyok!!!


Képzeld el ezt a helyzetet fordítva, ha a férfiak várnák el ezt mind.


Igazságosnak, normálisnak éreznéd?

2021. febr. 2. 11:31
 55/77 anonim ***** válasza:

"Magyarul vagy az van amit te akarsz vagy vége.."

Ez nekem egyenlő követelőzéssel..

Hiszen amint nem kapod meg amit akarsz szakítani akarsz."


Nem szakitani akarok! Szakitok is!!!! (Pontosabban elutasítom még a randimeghívást is) És NEM KEZDEK EL KÖVETELŐZNI.

Ismét megkérdezem hol a gond????

Ja hát igen; nektek van akkor inkább szükségetek ránk, és nem fordítva.

Mi Nők egyedül is teljesen jól elvagyunk így 2021.ben... És ez csípí a legjobban a csőrötöket.


Vagy olyannal vagyok, aki megfelel az elvárásaimnak, vagy SENKIVEL. és nem követelőzök, odébbállok.


"Képzeld el ezt a helyzetet fordítva, ha a férfiak várnák el ezt mind.

Igazságosnak, normálisnak éreznéd?"


Elvárni el lehet! Csak nyilván nem kapod meg! Ilyenkor eldöntheted, hogy elvárod tovább, és maradsz egyedül, vagy nem várod el, és alább adsz ebből az elvárásból, es akkor már nem leszel egyedül. (Visszakanyarostunk oda, hogy ki akarja jobban a másikat)


En az egyedüllétet választom inkabb.

Én ezt így gondolom. Ezzel nekem nincs bajom, mármint, az un. kényszerszingliséggel, neked viszont szemmel láthatólag van vele bajod, hogy az okos, független, egzisztenciát teremtett csinosabb nők, nem adják alább az igényeiket.


Ha nem jött volna megfelelő férfi, én inkább egyedül maradtam volna...! És igen, ezt a Nők 90%a igy gondolja, és attól, nem fog változni, hogy néhány pasi (mint pl. te is) azon sír, hogy neki nem jutott Nő, nem fog ettől senki megsajnálni, hogy "jaaaaj szegény fiú, nem jutott neki Nő" és összejönni veled, ha nem felelsz meg neki.


Szerinted miért megy annyi Nő főiskolára/egyetemre?(nem büfészakra) - Segitek! Mert a függetlenség nagy kincs! Nekünk Nőknek, ez az egyetlen lehetőségünk! A tanulás. Azért, hogy ne egy incel-féle pasi mellett kelljen leélni az életünket. Ha, meg dob az élet megfelelő pasit, akkor azt örömmel elfogadjuk.

2021. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondanád, hogy fontos az egzisztencia ezért én is és a férjem is mindent bele adunk az oké, de nem, neked fontos az egzisztencia, de a másik teremtse meg neked mert te szültél.."


- Igen, minimum a kétszeresét keresse meg annak, amit én is hazaviszek a megismerkedesünkkor. A legtöbb csávó itt elvérzik csúfosan!

2021. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 A kérdező kommentje:

Nem jött be 😀


Párkapcsolatban élek.

Ettől függetlenül irritálnak azok a nők akik így gondolkoznak..


Egyébként àruld már el, hogy ez , hogy volt mikor ismerkedtél?

Mondjuk elkezdett egy jóképű , vicces srác udvarolni neked.

Te meg rákérdeztél, hogy mennyi a fizetésed?


Mondjuk kevesebb volt mint a kétszerese a tiédnek. Ezután azt mondtad neki, hogy bocs , de nem akarok tőled semmit?


Azt mondják a nők, hogy ők nagyon érzelmes lények és az érzelmeket nem lehet befolyásolni.

Meg hogy a nők a szerelmet keresik.

Ha valaki kétszer annyit keres mint te akkor hírtelen szerelmes leszel, de ha nem akkor nem tudsz bele szeretni?


Érdek, élősködő lény vagy..


Ti nem érzelmi lények vagytok ti számítóak.


És mi van akkor, ha mondjuk a férjed elveszíti a munkáját?

Kuka?


És mi van akkor ha te a szülés után megcsúnyulsz vagy kibírhatatlan leszel.

Gondolom elvárás, hogy ebben az esetben neked nézze el mindenki..


De mire fel??


Én azt látom, hogy teljesítmény nélkül akarsz mindent..

Ja szét teszed a lábadat és gondolod te jól teljesítettél..


Hát én pont úgy látom, hogy sok nő figyelem hiányos és nem bírják elviselni, ha nincsenek oda értük ezután jön a felháborodás, bosszú.


Rengeteg nővel dolgoztam együtt tudom miről beszélek.


Belőled csak az árad, hogy önző érdek vagy és amit te elvársz mástól azt te magad sem tudod előteremteni.


De te mint egy kisfőnök okoskodsz..

2021. febr. 2. 14:31
 58/77 anonim ***** válasza:

"Hát én pont úgy látom, hogy sok nő figyelem hiányos és nem bírják elviselni, ha nincsenek oda értük ezután jön a felháborodás, bosszú."

- Részemről biztosan nem! Én odébb állok! Pont a pasik forralnak "bosszut." (Lsd. Nők zaklatói) Volt már ilyenem. Elutasitottam, es onnantól kezdve nem szállt le rólam. 99 nem fogadott hívás/nap és társai.


"Én azt látom, hogy teljesítmény nélkül akarsz mindent"

- Ha ez így is lenne, (nincs így) téged ez miért irritál?


"Ha valaki kétszer annyit keres mint te akkor hírtelen szerelmes leszel, de ha nem akkor nem tudsz bele szeretni?"

- A megfelelő egzisztenciális anyagi helyzet, az egy alap feltétel. Eleve el sem kezdek ismerkedni olyannal, akinél pár alapfeltétel nem teljesül.

Ugy mint: Humor, intelligencia, talpraesettség, kommunikativ személyiség, családcentrikusság, és igen, az egzisztencia.

Az, hogy egy pasinak van pénze, önmagában édeskevés! Pénzes pasit fogni nem nsgy kunszt! Hasonló értékrendü pasit már nehezebb találni.


"Ja szét teszed a lábadat és gondolod te jól teljesítettél"

- Nem! Sehol nem írtam ilyet.

De ha így is lenne, megint hol a gond?

Ha párkapcsolatban élsz, téged ez miért irritál???


"És mi van akkor, ha mondjuk a férjed elveszíti a munkáját?

Kuka?"

- Talál másikat! Ahogy én is találnék egyből, forditott esetben.

Nekem nem kéne dolgoznom, ha nem akarnék, mégis dolgozom! Nem erzem magam kitartottnak, de ha elmegyek szülni, akkor az én keresetem kiesik... (egyelőre még a Nők maradnak otthon szülés után)

Ezt a kieső keresetet, a férfinak kell pótolni.


"Tehát ez a férfinak ajándék a nőnek nem." Milyen érdekes, hogy mégis a nők akarnak inkább gyereket és nem a férfiak.."

"De gondolom mivel te szülöd a gyereket, ezért cserébe neked alanyi jogon jár minden."


Ez nem jár-nemjár kérdése, hanem VAGY megkapom, VAGY ha nem, akkor neki nem szülök!


Ismét megkérdezem

Miért irritál? Miért gond neked?

2021. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

Még mindig az a gond, hogy megélhetési ribi vagy és érdekből választasz párt ez kizárja az őszinteséget és az őszinte szerelmet.


Elég szomorú ,hogy még mindig nem érted és úgy érzed ez teljesen rendben van..


Azt mondod a nők függetlenek és megállják a helyüket, de ugyanakkor a pasinak kétszer annyit kell keresnie, sokkal többet kell beleadnia mint a nőnek.


Ebből, hogy jön ki az, hogy a nők mindent megoldanak egyedül.


Vannak ilyen nők, főleg akiknek nem jutott pasi.

2021. febr. 3. 15:25
 60/77 anonim ***** válasza:

Azt mondod a nők függetlenek és megállják a helyüket, de ugyanakkor a pasinak kétszer annyit kell keresnie, sokkal többet kell beleadnia mint a nőnek."

- Ha elmegyek szülni, akkor az én keresetem kiesik te értetlen szerencsétlen!

Ebben az időben képesnek kell lennie potolnia az én kieső keredetemet. Es legalabb olyan szinten, amit ÉN MAGAMNAK MEGTEREMTETTEM.


"Vannak ilyen nők, főleg akiknek nem jutott pasi"

😂😂😂Sírok! Olyan nincs, hogy egy Nőnek nem jut pasi!!!! A kérdés az, hogy milyen... És igen, ezek a Nők mondják azt, hogy köszi akkor inkább egyedül!


"Még mindig az a gond, hogy megélhetési ribi vagy és érdekből választasz párt ez kizárja az őszinteséget és az őszinte szerelmet."

- Értem! Tehát jó egzisztenciával rendelkező pasit nem lehet őszintén szeretni!

Te isbérdekből valasztasz Nőt. Érdeked, hogy szép legyen, elvárásod hogy tudjon főzni stb.

Akkor érdekből választasz!

(Gondolom vannak elvárásaid.)



"Ebből, hogy jön ki az, hogy a nők mindent megoldanak egyedül."

Akkor előröl! Magamat! Simán eltartom!!!! Egy viszonylag elfogadható szinten! DE, ha gyereket is akarok, (ez csak pasival tudom elképzelni) akkor MUSZÁJ olyan férfit talalnom magam mellé, akinek az egzisztenciája IS!!!!! megfelelo! A hangsúly az IS.en van!

Ö N M A G Á B A N N E M E L É G !!!!!!!!!!!


"kétszer annyit kell keresnie, sokkal többet kell beleadnia mint a nőnek." Nem igaz, hogy tobbet kell beleadnia. Csak én nem penzben adok bele tobbet, hanem egyeb dolgolban.

- Mint pl gyereket hurcolni, házimunka, tanulni a gyerekkel, stb Lehet hogy fizikailag ő keres majd 4x annyit mint én, de mindketten megdolgozunk érte! Ki lehet számolni, hogyha ezért fizetest kapnék...Kb. én keresnék többet. (Ez a legtobb anyára igaz amugy)

2021. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!