Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok az ágyban, megütöttem azzal a főnyereményt hogy egy olyan nőt találtam aki hajlandó várni házasságig?

Figyelt kérdés
Sajnos pocsék vagyok az ágyban eddig minden párom elhagyott pedig már 33 éves vagyok és legtöbb bevallotta hogy az Ágyi dolgok miatt. Most megismerkedtem egy aranyos csinos lánnyal aki hajlandó várni házasságig Úgy gondolom még ilyen nőnek tényleg a lelki dolog a fontosak és nem a testi, viszont szerintem nagyon kevés ilyen lány van, emiatt gondolom azt hogy megütöttem a főnyereményt
2018. nov. 3. 12:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a választ. Ezt elmondanám neki mindenképpen.
2018. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Te valószínűleg igen, ő meg majd rájön, hogy nem, aztán mehetsz a bíróságra válni.Megéri?
2018. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval igazából neked csak 2 dolog miatt kell. Az egyik az, hogy jól néz ki a másik, hogy házasságik várna a dugással ergó így magadhoz tudnád láncolni még azelőtt, hogy kiderülne az igazság, pocsék vagy az ágyban.. ha annyira a lelki dolgok érdekelnének téged is, akkor nem azzal foglalkoznál, hogy kicsi a p.ö.csöd meg, hogy hamar elmész. De téged ebben a kapcsolatban kb csak annyi érdekel, hogy a csaj jól néz ki és majd eltűri, hogy te belé ürítesz. Legalábbis nekem ez jön le az írásodból. Ne haragudj meg de 33 évesen úgy gondolkozol, mint egy 13 éves.. a lány rá fog jönni, hogy van valami gebasz veled, ne reménykedj, nem fogtok összejönni :D
2018. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen becsapod a lányt. Neki lesz igazi "főnyeremény", ha rájön, hogy átvágták. Nem tehetsz a méretedről, de a késleltetést lehet gyakorolni.

Ne csessz már ki vele!

2018. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom látni fog meztelenül akkor úgyis kiderül hogy kicsi.
2018. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
14. Akkor inkább magammal csesszek ki hogy ne legyen soha barátnőm?
2018. nov. 3. 13:10
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Mint írtad, eddig több barátnőd is volt. Ez a lány is el fog hagyni,csak az válás lesz. Ha mégsem hagyna el, képtelen lesz rád férfiként tekinteni, de nem is a szexuális problémák miatt, hanem mert ezt eltitkoltad és ezen nem dolgozol, nem akarsz változtatni. Meg fog gyűlölni, nem lesz egyszerű vele élned.
2018. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Nos, lehet a csajnak is hasonló a terve veled, és ő meg frigid, vagy vaginizmus miatt képtelen a szexre pl.
2018. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
14. vagyok. Nem ezt írtam. Az a lényeg, hogy gyakorold a késleltetést. Olvass utána. A 6 centiről meg hát ugye senki nem tehet. Az átvágás jobban fog neki fájni, mint az, hogy mekkora. A másik problémádon meg lehet segíteni. De ne nősülj meg addig, míg ez titok. Így értettem, hogy kicseszés és becsapás.
2018. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy előrébb vagy. Ha neki ez fontos, akkor utàna majd elvàlik. Most képzeld el, vàrja hosszú ideje majd, mint a karàcsonyt, utàna nem lesz jó. Azt hiszi majd idővel, de ha idővel sem, lehet lelép.
2018. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!